Forum >> 156
Mike.16-12-2008 19:36:26 // 84057
Mindjárt jön valaki aki vezette is!? :-)))
Zsolesz16-12-2008 19:27:03 // 84056
Én ültem is benne :))
Mike.16-12-2008 19:24:24 // 84055
Nem veszélyes. Amikor kifojt sokat kellett törölgetni mert olajfoltos lett. A fényezés tőle nem sérült.
GTPeti16-12-2008 19:22:19 // 84054
Nem biztos, hogy a gyűrű a hibás. Nálam pl. Teljesen ép volt. A gomb mögötti rész megvezetését kellett kitisztítani (alkohollal) és újrakenni. Abban volt egy pár szem homok, attól szorult.
admirális16-12-2008 19:11:22 // 84053
A kárpitot tartó csavarokat kell kiszedni, akkor lejön a kárpit, bent az ablak vezető sínjét tartó csavarokat szed ki és hozzáférhető. Lehet a tömítő gyűrű is, és lehet sima eltömődés. Ha meg akarod javítani véglegesen, akkor ki kell szedni.
motyo16-12-2008 18:51:02 // 84052
Kössz az infókat! Egyenlőre beolajoztam, talán egy dbig jólesz. Énis néztem azt a blogot... csak rákéne jönnöm hogy hogy lehet szétkapni a zárat, meg elsőre nemkéne ::) főleg egyedül
dg101716-12-2008 18:47:05 // 84051
igen ott a zár le is van fényképezve és a hiba is egyértelmü érdemes megnézni az okosságot
156er16-12-2008 18:40:48 // 84050
hello
nekem is olyan ha vizes vagy hasonló... kulcsot elfordítod benne egy kicsit és kiugrik... amugy van a gombnál belül egy tömítő gyűrű és állítólag az szokott elszakadni... és amiatt vizesedik be egy kicsit vagy szorul meg... cak szét ki kell venni a zárat és a tömítő gyűrűt kicserélni de nem lehet egyszerű én is csak úgy olvastam az egyik kolléga blogjában:D:D
nekem is olyan ha vizes vagy hasonló... kulcsot elfordítod benne egy kicsit és kiugrik... amugy van a gombnál belül egy tömítő gyűrű és állítólag az szokott elszakadni... és amiatt vizesedik be egy kicsit vagy szorul meg... cak szét ki kell venni a zárat és a tömítő gyűrűt kicserélni de nem lehet egyszerű én is csak úgy olvastam az egyik kolléga blogjában:D:D
GTPeti16-12-2008 18:22:08 // 84049
Ha a WD40 veszélyes (nem próbáltam), akkor én teljesen hanyagolnám. Nehogy később a zárból kifolyjon valamennyi.
Mike.16-12-2008 17:53:44 // 84048
Sajna ez a 156 egyik kellemetlen kis bosszúság okozója. Kis WD40 -el befújni, közben vigyázni, hogy ne legyen olyan a fényezés mert foltos lesz tőle.
NGC16-12-2008 17:38:32 // 84047
katt a Blog- ra, 156, és ott a zár beragadása című résznél van minden okosság:)
motyo16-12-2008 17:33:47 // 84046
Sziasztok! Segítségre lenne szükségem, vagy tanácsra! A mai nap folyamán kb. minden nyitásnál benntmaradt a "kilincs gombom" mit lehet vele csinálni hogy ne maradjon bennt? Remélem nem marad bennt egyszer úgy hogy nem jön vissza. Nyomkodtam és kiugrott. Előre is kössz
Buksi16-12-2008 17:28:25 // 84045
Párszor már én is láttam élőben! ;-))
Buksi16-12-2008 17:27:48 // 84044
Hát evvan! :-)))))
Poló16-12-2008 17:22:34 // 84042
Egy-két évig soproni tulaja volt.
Dévid16-12-2008 17:20:59 // 84041
Valahol én már láttam ezt a személygépjárművet.
Párszor jött már velem szembe, meg ott szokott parkolni, ahova műszakira felkészíteni vittem a személygépjárműnek nevezett kedélyfokozómat.
Párszor jött már velem szembe, meg ott szokott parkolni, ahova műszakira felkészíteni vittem a személygépjárműnek nevezett kedélyfokozómat.
Poló16-12-2008 17:02:47 // 84040
Jobb későn, mint soha :)))) :-b
Seriff16-12-2008 16:46:09 // 84038
Jajj, be szép:)) Jól áll neki a sájga :D
dg101716-12-2008 16:37:23 // 84037
ha nem vagy rest megnézni a tegnapi beszélgetést akkor megtudhatod hogy van különbség fiat és alfa szürö között
én azt hittem hogy jo mert a menet stimmel és el is férne de azt mondják hogy mégis csak más a cikkszáma amit mondjuk nem értek mert más autonak más a cikkszáma is ez a tuti de vannak a szüröben olyan dolgok amik nem nagyon egyeznek nézd meg tegnap du 5 o körül beszélgettünk a dologrol megéri
én azt hittem hogy jo mert a menet stimmel és el is férne de azt mondják hogy mégis csak más a cikkszáma amit mondjuk nem értek mert más autonak más a cikkszáma is ez a tuti de vannak a szüröben olyan dolgok amik nem nagyon egyeznek nézd meg tegnap du 5 o körül beszélgettünk a dologrol megéri
ystuc16-12-2008 16:33:59 // 84036


admirális16-12-2008 16:12:24 // 84035
Ennek tudom megoldását. Amelyik oldalra indexelésnél jelez, azt az oldali hátsó lámpa panelre menő csatlakozón igazítsd a helyére a test érintkezőjét (fekete vezeték).
Trombozis16-12-2008 15:35:42 // 84034
Kollegám vett egy ilyet a FIATjába, de az övébe nem jó. Úgy olvastam az enyémbe megfelel ez az olajszűrő.
Másnak vélemény?
SCT Germany
OIL FILTER
SM 158
MANN W 712/16
Jó nekem? Mert akkor megöröklöm. Kösze
Másnak vélemény?
SCT Germany
OIL FILTER
SM 158
MANN W 712/16
Jó nekem? Mert akkor megöröklöm. Kösze
Dévid16-12-2008 15:09:47 // 84033
Majd meglesz ez is, csak ritkábban kell összetörnöm a kocsim egy ideig. :) Ez "csak egy mezei" GTA, semmi különös. Olcsón megszerezhető, de fenn is kellene valahogy tartani. :
Dévid16-12-2008 14:59:05 // 84031
Erhard 242 (Pure Energy)16-12-2008 13:29:08 // 84029
azt rakd a karácsonyfa alá aztán rugózik miközben éneklitek a mennyből az angyalt :D
Mike.16-12-2008 12:53:56 // 84028
Nekem csak a hátsó lett cserélve és az sem ültető rugó.
De 12 ért viheted! :-))))
De 12 ért viheted! :-))))
Trombozis16-12-2008 12:43:39 // 84027
Ööööööö nem csináltam semmi rosszat. Nincs utolag szerelt okosságom. Minden gyári. :-) Nincs BigXenonom se. :-) Se LEDes hátsó lámpám.
Vagy kevesebb feszültséget kérne enni az izzó? Nem is tudom miért. :-)
Vagy kevesebb feszültséget kérne enni az izzó? Nem is tudom miért. :-)
Trombozis16-12-2008 12:41:48 // 84026
:-)))))))))))))))
Na akkor méregessek? :-) Feladat adott. Nem kis meló. :-)
Na akkor méregessek? :-) Feladat adott. Nem kis meló. :-)
someday16-12-2008 12:38:55 // 84025
én mint elektronikailag oktatott ember azt mondanám, hogy utolag szerelt okosság a hibás. pl xenon. ami pöckölgeti az ellenőrző elektronikát mert nem gyári értékeket mér.
warning: csak tanítottak elektronikailag szakmailag zéró közöm van hozzá :)
warning: csak tanítottak elektronikailag szakmailag zéró közöm van hozzá :)
GTPeti16-12-2008 12:38:46 // 84024
Érdekes hiba. Én kontakthibára tippelek, hogy hol, annak erősen utána kéne gondolni...
Trombozis16-12-2008 12:30:33 // 84023
Valaki tapasztalt olyat, hogy amikor le van ótva az összes lámpa és benyomom a fékpedált, akkor felgyullad (kb 1-2 mp-re) a műszerfalon az izzó kiégve visszajelző. De világít hátul mindegyik féklámpa. Ugyan ez az eset az indexre, hogy, amikor elvileg villog, akkor villog vele a műszerfalon a kis visszajelző, de minden világít. Azért írtam a lekapcsolt lámpát, mert így gondolom ki van küszöbölve, hogy a rendszámtábla világításnál legyen kiégve egy izzó. Vélemény? Nincs? :-)
kazsmandi16-12-2008 12:09:28 // 84022
az első futóműről van szó..
Üdv: kazsmandi
Üdv: kazsmandi
Erhard 242 (Pure Energy)16-12-2008 11:56:47 // 84021
ha beszálltok 5en az autóba akkor még lejjebb is kerül mint 30mm még sem zabálja le a gumik széleit...
kazsmandi16-12-2008 11:55:18 // 84020
szerintem igen - nagyobbat terpeszt..
Üdv: kazsmandi
Üdv: kazsmandi
Erhard 242 (Pure Energy)16-12-2008 11:51:12 // 84019
megveszem tőled az sw rugókat 12e ft-ért :DD
Erhard 242 (Pure Energy)16-12-2008 11:49:45 // 84018
már miért kéne? attól hogy a kaszni lejjebb jön 20milit a gumit ez nem befolyásolja...
kazsmandi16-12-2008 11:43:15 // 84017
20-30 mm között gondolkodnék pusztán optikai megfontolásból..
Anno a puntomat asszem 25 mm-vel ültettem le, és azon kívűl, hogy a gumi belső felét kezdte koptatni semmi baj nem volt vele.. Hozzátenném: az egyes punton nem is lehetett kerékdőlés állítani..
156-oson lehet?
Üdv: kazsmandi
Anno a puntomat asszem 25 mm-vel ültettem le, és azon kívűl, hogy a gumi belső felét kezdte koptatni semmi baj nem volt vele.. Hozzátenném: az egyes punton nem is lehetett kerékdőlés állítani..
156-oson lehet?
Üdv: kazsmandi
Mike.16-12-2008 11:42:16 // 84016
Gyári az újban drága, használtban meg nincs. Vagyis elég ritka.
És amikor SW kell akkor a sedáné van, vagy fordítva. :-)
És amikor SW kell akkor a sedáné van, vagy fordítva. :-)
Erhard 242 (Pure Energy)16-12-2008 11:36:58 // 84015
hali, érdekes kérdés ez mert én is szeretnék azaz lesz is...3 variáció van:
1. Gyári 20mm rohadt drága de nem ér le az alja
2. 30mm talán még elmegy
3. 40mm szerintem felejtős
biztos jót tesz a futóműnek :)
1. Gyári 20mm rohadt drága de nem ér le az alja
2. 30mm talán még elmegy
3. 40mm szerintem felejtős
biztos jót tesz a futóműnek :)
kazsmandi16-12-2008 11:31:02 // 84014
Hi All!
Érdeklődésképpen kérdezném, hogy mennyibe fájna egy ültetőrúgó-készelet SW-hez?
Valamint akinek már van ilyenje, mik a tapasztalatok (elsősorban a futóművet tekintve)?
Szép napot!
Üdv: kazsmandi
Érdeklődésképpen kérdezném, hogy mennyibe fájna egy ültetőrúgó-készelet SW-hez?
Valamint akinek már van ilyenje, mik a tapasztalatok (elsősorban a futóművet tekintve)?
Szép napot!
Üdv: kazsmandi
Erhard 242 (Pure Energy)16-12-2008 11:26:06 // 84013
ne panaszkodj, aki 2 havonta veszi a LMM-őt az gazdag ember :DDD
Mike.16-12-2008 11:23:14 // 84012
Áááá, akkor még jól ment és szórtuk a kesst! :-))))
Erhard 242 (Pure Energy)16-12-2008 11:14:56 // 84011
és egy cigit szívtatok :D
Erhard 242 (Pure Energy)16-12-2008 11:11:31 // 84010
igen amikor 16 voltam volt 19 éves csajom tényleg jó párosítás :DDD
Dévid16-12-2008 11:10:32 // 84009
Nekem 19 évesen még nőm sem volt... Hétvégeken itthon olvastam, meg kockultam. Öcséimet űztem is itthonról bulizni, amint 15-16 évesek lettek, még pénzt is adtam nekik. Mondjuk meg is látszik rajtuk, szerencsére ők normálisak lettek. .)
Mike.16-12-2008 11:04:02 // 84008
Nekem 19 évesen minden hétvégén másik volt. Fiatalabb és idősebb is. :-)))
Alfa Amore doesn't take any responsibility for the posts.
Online members
1
Guests1
818
Forum
Recent topics
- Oldtimer and youngtimer
- 156
- AlfaCity
- International Alfa Rome...
- 159
- Chat
- Boxer fanatics
- 147
- Polish Alfisti
- Českí Alfisti
Poll
- What kind of chatrooms do you prefer?
- When will Alfa return in your opinion to the US?
- How did you find AlfaAmore.com?


