Mindkét dolog gondatlanságból adódott,nem olasz mivoltából!
Nézz meg egy komoly motor felújító helyet,az alfa motorok csak a töredékét adják a felújítandó motoroknak.(mondjuk kevesebb is fut).
Az enyém 8és fél éves,még se veri a rozsda.
Forum >> 156
Vili10-07-2009 15:35:14 // 97607
GTPeti10-07-2009 15:05:13 // 97606
Mielőtt valaki rákérdez: Az említett autó NEM volt törve. Egyszerűen csak használva. A gyári üreg- és alvázvédelem NEM ÉR SEMMIT. Egy nagy NULLA.
GTPeti10-07-2009 15:02:05 // 97605
Apropó, tegnap voltam az autószerelő barátomnál. Volt nála egy 1.6TS. Ennek okán kb. egész látogatásom alatt az olasz autókat szidta. Meg kell hagyni, volt benne vmi hangyányi igaza. Azért nem kéne, hogy egy 1.6-os "fűnyírón" kikönyököljön a hajtókar... (Trencsiktől vettek egy másik blokkot. Ő azt mondta, minden héten eladnak legalább egyet...) Amit még láttam és sokkolt: A küszöbök hátulja tiszta rozsda volt (nem csak felületi, hanem igen komoly stádiumban!). Az egyik oldalon 3 ujjnyi lyuk tátongott... Oké, hogy elsőszériás, de azért ez komoly. A 20éves Uno-m nem néz ki így.
(Szerencsére a magamén már megtettem a prevenciós intézkedéseket.)
(Szerencsére a magamén már megtettem a prevenciós intézkedéseket.)
GTPeti10-07-2009 14:44:49 // 97604
Mivel odahaza vagyok + ráadásul a déli parton nyaralok azidőtájt, böszmeség lenne kihagynom.
(Még ha jelentősen poros autóval is jelenek meg...)
(Még ha jelentősen poros autóval is jelenek meg...)
Piritu - 1.000.00010-07-2009 14:42:47 // 97603
Nocsak, jössz Siófokra? "Sajnos" nem tudod meghallgatni a JBL mélynyomómat :-)
GTPeti10-07-2009 14:40:43 // 97602
Srácok a siófoki talira elviszek egy eladó Novitec sportlégszűrőt + 1 csomag bontatlan K&N tisztítószettet. Ha vki esetleg addig kedvet kapna...
bagoly10-07-2009 12:45:52 // 97601
Köszi a tanácsot! na megyek szórni!
KGBMAN10-07-2009 11:54:39 // 97600
Ezt a spider szekcióba akartam, sorry.
KGBMAN10-07-2009 11:51:39 // 97599
Dévid10-07-2009 11:22:35 // 97598
Azért majd mesélj, milyen érzés füstölés nélkül menni. :D
Piritu - 1.000.00010-07-2009 11:17:21 // 97597
Nem munkagépről van most szó! :-))
...na tessék már át is álltam a koromtalan oldalra :-)))
...na tessék már át is álltam a koromtalan oldalra :-)))
GEORGE10-07-2009 10:54:20 // 97596
Az 5000 az már a leszabályozás :-)))
admirális10-07-2009 10:53:02 // 97595
Próbálj WD40-et szórni a zárakhoz, és ha már kézben van, a zsanérokhoz és ajtóhatárolókhoz is. Én időnként megadom neki ezt (nagy ritkán, de ennyi elég is) és szépen csukódik abszolut.
Mike.10-07-2009 06:36:09 // 97594
Ne túlozzunk azzal az 5000 el! :-)))
Piritu - 1.000.00009-07-2009 22:03:21 // 97593
:-)))
Karakot09-07-2009 21:59:17 // 97592
Én is gratulálok az új jövevényhez! Úgy érzem, hogy azért hiányzott, hogy mikor elrugod a vasnak, 5000-nél ne legyen vége mint a botnak. :)))))
csocsi09-07-2009 21:48:26 // 97591
Akit egyszer a "mozdony füstje" megcsapott :))
Trombozis09-07-2009 21:18:56 // 97590
:-) Nana :-DDDD Most gondolkodom ezerrel. Nem jó a nyereg a fékeimhez és reggel kilencre mentem volna szerelni. :-))))) Valamit benézett valaki. Azt bánom, hogy kb két hónap alatt nem ellenőriztem le. :-/ :-)
bagoly09-07-2009 21:14:43 // 97589
köszi! valaki tapasztaltabb! mit és hol kell állítani,hogy faszán csukódjon?
Attie09-07-2009 21:12:47 // 97588
Dehogy van így mindenkinél. Nem Wartburg ez :))
Tuti lehet rajta állítani. Szerintem a B oszlopon levő részét lehet ide oda tologatni. De majd megmondja valaki tapasztaltabb.
Tuti lehet rajta állítani. Szerintem a B oszlopon levő részét lehet ide oda tologatni. De majd megmondja valaki tapasztaltabb.
Trombozis09-07-2009 21:12:20 // 97587
Csókolom! Mi ez a nagy hátsó fék? :-)
bagoly09-07-2009 21:08:02 // 97586
üdv mindenkinek! 156 ban 1999 évjárat nagyon nehezen csukódnak az ajtók a szívem megszakad sokszor ,mert már úgy kell bevágni, hogy rendesen becsukódjon, ez mindenkinél így van vagy lehet rajta javítani? és hogyan?
Liquid09-07-2009 21:02:33 // 97585
ahogy érzed, de semmiféle teljesítménynövekedést ne várj, sőt valszeg úgy lesz ahogy Poló írta, azzal kiegészítve, hogy csökkenti az LMM élettartamát
Erhard 242 (Pure Energy)09-07-2009 20:36:05 // 97584
őszintén nem láttam semmilyen feliratot a fényszórómon...
Erhard 242 (Pure Energy)09-07-2009 20:18:40 // 97583
na várjál lehet Bosch vagy LHP :DDD
Poló09-07-2009 20:02:28 // 97582
Arra figyelj, hogy ezután nem fog úgy menni az autód, mint idáig és többet fog enni.
motyo09-07-2009 19:57:39 // 97581
Direktszűrőnél mire figyeljek? van - e bennt vkinek? tapasztalatok?
Légszűrőházam tetejének lefogatócsavarjai szétvannak menve... ezért gondolkodok azon hogy kivetetem és direktszűrőt rakatok bele.
Közvetlen a légtömegmérő elé kell bilincselni?
Kössz az infókat!
Légszűrőházam tetejének lefogatócsavarjai szétvannak menve... ezért gondolkodok azon hogy kivetetem és direktszűrőt rakatok bele.
Közvetlen a légtömegmérő elé kell bilincselni?
Kössz az infókat!
Kócosw09-07-2009 18:39:13 // 97580
ensem kicsit :DDD
GEORGE09-07-2009 18:31:25 // 97579
Most akkor melyik? :-)))
Attie09-07-2009 15:11:55 // 97578
Majd elbeszélgetsz magaddal mint Trombozis :)
Trombozis09-07-2009 10:11:35 // 97577
Aham értem. :-O Köszi
Erhard 242 (Pure Energy)09-07-2009 08:27:54 // 97576
reggelt szerintem valeo....vagy magnetti :)
Liquid09-07-2009 08:16:35 // 97575
visszahúzott a szíved a benzinszag felé :))
Liquid09-07-2009 08:15:57 // 97574
le kell csiszolni...
mi pl. bevágtuk a függőleges csíkokat hogy elférjen a krómcucc, mert annak C-profilja van, az már nem kis meló de megoldható ha van célszerszám :)
mi pl. bevágtuk a függőleges csíkokat hogy elférjen a krómcucc, mert annak C-profilja van, az már nem kis meló de megoldható ha van célszerszám :)
Piritu - 1.000.00009-07-2009 07:59:06 // 97573
A "béke" kedvéért marad a TS, így egy vita esetén mind a két oldalon be tudok szállni :-))))
Mike.09-07-2009 07:43:29 // 97572
Nekem egy síkban van az egész és akinek segítettem felrakni azoké is olyan volt, de már hallottam ilyenről mint a tied.
Nem tudom miért van ez a különbség.
Nem tudom miért van ez a különbség.
Krisztián15609-07-2009 07:18:54 // 97571
Én is a matricára gondoltam,de a függőleges bordák kb 1,5mm-el kijjebb vannak mint a vízszintesek (legalább is nekem, de gondolom nektek is) Így most, hogy ragasszak folyamatos csíkot rá? Vagy te ott kihagytad?
Mike.09-07-2009 06:32:50 // 97570
Gratulálok a géphez! :-)
Nem kicsit vagyok most írígy! :-)))
Nem kicsit vagyok most írígy! :-)))
Mike.09-07-2009 06:29:03 // 97569
Mint pl. az enyém is, házi készítésű. Öntapadós chrórm csík van ráragasztva. Kb 70-80 cm kell egy pajzshoz és kb. 30 perc alatt elkészíthető. Barkácsboltokban kapható ilyen díszcsík kicsi pénzért.
GEORGE09-07-2009 05:28:56 // 97568
jó reggelt :-))
A faceliftes 156-ban milyen márkájú a nem xenonos gyári első lámpa?
A faceliftes 156-ban milyen márkájú a nem xenonos gyári első lámpa?
csocsi09-07-2009 05:14:29 // 97567
Elvileg házi.
Krisztián15609-07-2009 03:58:39 // 97566
Üdv!
Láttam egy pár "facelift" előtti 156 -on krómcsíkos pajzsot. Lehet olyat készen venni vagy az házi tuning?
Láttam egy pár "facelift" előtti 156 -on krómcsíkos pajzsot. Lehet olyat készen venni vagy az házi tuning?
Attie08-07-2009 22:42:09 // 97565
Wow, gratula!
Dízelmoci mikor kerül bele? :)))
Dízelmoci mikor kerül bele? :)))
Erhard 242 (Pure Energy)08-07-2009 21:37:24 // 97564
jah s mikor bemész kedvesen mosolyog rád mind a 16 ügyintéző és köszönnek előre...lenne mit tanulni
Piritu - 1.000.00008-07-2009 21:37:03 // 97563
Sajna a fényképezőmben kimerült az akksi, a tartalékot meg elfelejtettem feltölteni ezért nincs töb kép :-(
Szerintem tipp-topp a VAS, számlákkal igazoltan karbantartott, ahogy kell. "Fertőzött" emberektől vettem, mondták hogy nagyon sajnálják. Amikor mondtam hogy itt az oldalon megnézhetik, kicsit megnyugodtak.
Szerintem tipp-topp a VAS, számlákkal igazoltan karbantartott, ahogy kell. "Fertőzött" emberektől vettem, mondták hogy nagyon sajnálják. Amikor mondtam hogy itt az oldalon megnézhetik, kicsit megnyugodtak.
GEORGE08-07-2009 21:35:47 // 97562
átvehetnénk a kinti árak után ezen ügyintézési formákat is...meg a fizetések szinvonalát is :-)))
Erhard 242 (Pure Energy)08-07-2009 21:34:36 // 97561
akkor ezért pár nap :) amúgy tényleg fél óra....ott helyben nyomják az ideiglenes rendszámot présgéppel csak ámultam....mondtam is a német embernek nálunk egy átírás bejelentéssel 15 nap....
GEORGE08-07-2009 21:32:45 // 97560
Biztosan meg van az oka, hogy eltart pár napig....
Piritu - 1.000.00008-07-2009 21:32:34 // 97559
Későn mentünk, bezárt a bazár, meg a teljes vételár sem volt nálam. Viszont a meló miatt okvetlenül haza kellett jönnöm. Szombaton megyek érte, arra VOLT tulaja mindent lezsíroz, csak be kell ülni.
GEORGE08-07-2009 21:31:57 // 97558
Szép megkimélt darabnak látszik a fotókról.
Alfa Amore doesn't take any responsibility for the posts.
Online members
1
Guests1
661
Forum
Recent topics
- Oldtimer and youngtimer
- 156
- AlfaCity
- International Alfa Rome...
- 159
- Chat
- Boxer fanatics
- 147
- Polish Alfisti
- Českí Alfisti
Poll
- What kind of chatrooms do you prefer?
- When will Alfa return in your opinion to the US?
- How did you find AlfaAmore.com?