Forum >> 156
Ferke16-11-2006 22:44:45 // 22857
Asszony ettől van kiakadva. Hogy hogy Ő nem látja az autópályán, hogy mennyivel megyünk?!:))) És hajolgat át. Mondom is neki mindíg, hogy ne hajolgass, mert az meg balesetveszélyes!!! :))
csocsi16-11-2006 22:40:44 // 22856
Igen ez a buszos dolog nem egyszerű. Mondjuk dolgozni azzal járok, mert az utca végén áll meg és több járat is van. Viszont máskor nem vagyok hajlandó felülni, párszor próbáltam, de mindig utálkozás lett a vége. Az időhöz kötöttség, a tömeg és egyebek nekem nem jönnek be .(((
SZóval a 147 neked annyira nem nyerő, én egyszer vezettem a nagynénémét pár métert, de nekem tetszett. Monjuk a miénk azért teljesen más :))))
Trombozis16-11-2006 22:35:29 // 22855
Mondjuk én gyalog is eltudnék menni dolgozni, de már suliba busszal nem mennék. de a kocsi az fontos nekem. Főleg, ha imádom is vezetni. Félek lecserélni, mert lehet, hogy AR lesz a következő, de nem tudom, hogy megmarad-e az élmény egy másik típusnál. Ez a 156 megfogott. Lehet maradok egy újabb 156nál inkább. :-S Így az lmény nem változik vagyis javul. :-DDDD vezettem egy 147est a haverét, de vártam, hogy visszaüljek az enyémbe. Csak más.
csocsi16-11-2006 22:34:14 // 22854
Csak vigyázott a huzatra .)))
Trombozis16-11-2006 22:32:53 // 22853
Ájh, pedig ez a csőműszer a legkirályabb az egészben. :-D Nem lesegessen senki át, hogy mi újság van az én oldalamon. :-)
Ferke16-11-2006 22:02:23 // 22852
Jóccakát Nektek!
ribipeti16-11-2006 21:59:41 // 22851
Jóéjt, én is lépek! Sziasztok.
Ferke16-11-2006 21:56:34 // 22850
Ez nem semmi! Ezt így fogja csinnálni egész télen?:)))
Poló16-11-2006 21:56:26 // 22849
Jó éjszakát mindenkinek!
Poló16-11-2006 21:54:55 // 22848
Kb 8 km ide és ugyanennyi vissza :)))
Nem tudom télen a -20 fokban, mikor hordja a havat, akkor mivel fog bejönni :))
ribipeti16-11-2006 21:53:53 // 22847
Elszánt a csóka az egyszer biztos. De gratulálok neki, hogy egyáltalán elment dolgozni. Mennyit tekert km-re nézve?
Poló16-11-2006 21:47:48 // 22846
Ma jött egy új srác a munkahelyemre. Pápa mellett a 2. faluban lakik, kb 8 km. A busz hajnalban 4:10-kor indul Pápáról. Csávónak meg valamivel be kellett jönnie faluról. Hát bejött biciklivel a 10 fokban. Nem tudom mikor indulhatott, hogy 4-re beérjen :)))
ribipeti16-11-2006 21:43:20 // 22845
Na gratulálok neki! Büszke lehet magára.
Poló16-11-2006 21:42:18 // 22844
Igen, otthon ő maga. Haver csak hülyézte egyfolytában, hogy a vadi új autót szétvágja. Ha meg nem sikerül neki, akkor így járt :)))
Poló16-11-2006 21:40:33 // 22843
Az enyémben van :P
Ferke16-11-2006 21:35:44 // 22842
Tudtam, hogy valami még sántít a hszedben, de nem esett le! Téényleg! Otthon, Ő kivágta??????
Ferke16-11-2006 21:34:34 // 22841
Vannak ilyen jóízlésű emberek!:) Egy "ismerősöm" mikor megvette az új tuareget, hetekig úgy mászkált, hogy a fólia mindenhol rajta volt. Az ülésen is!!!!:)))
ribipeti16-11-2006 21:33:22 // 22840
Amúgy a napfénytető nagy kedvencem. Szuper dolog tavasztól őszig. Sajnálom, hogy az enyémben nincs.
ribipeti16-11-2006 21:32:12 // 22839
Otthon? Maaargit, nooooooormális? :))
ribipeti16-11-2006 21:30:30 // 22838
Gondolom magyarországi első tulaj. Így leehet szépeket mondani. :)
Poló16-11-2006 21:29:56 // 22837
Egy haver munkatársa, egy kb 45 éves ürge vett egy zsír új Opel Corsát. Pár hónapos volt az autó, mikor otthon kivágta a tetejét és rakott bele egy napfénytetőt. De még azt a régifajtát, amit csak felfelé lehet nyomni pár kattanást. Nekünk anno a Daciában volt olyan, kb. 20 évvel ezelőtt.
ribipeti16-11-2006 21:29:23 // 22836
Jogos a kérdés! :)
ribipeti16-11-2006 21:28:53 // 22835
Huhh, akkor te igen meleg gyerek lehetsz, majdhogynem forró! :D
ribipeti16-11-2006 21:27:46 // 22834
Tuti nálad meg Sattinál ott rontották el a szülők, hogy piros kisautókkal traktáltak benneteket. De legalább te jóvátszed szüleid hibáját! :)) Jó uton halad a csemete. :)
ribipeti16-11-2006 21:26:28 // 22833
Szép a színe. :) A napfénytetőt irigylem én is. :)
Ferke16-11-2006 21:25:10 // 22832
Szerintem itt mo-on az első tulajdonos.nem?
Ferke16-11-2006 21:24:04 // 22831
Na már látom, hogy nem is kellett volna megszólalnom!:)))
Ferke16-11-2006 21:22:51 // 22830
Hülllle!:-DDDDDDDDD
Fangio16-11-2006 21:16:20 // 22829
Nem stimmel a rendszám az évjárathoz. Vagy cserélték,vagy nem magyarországi üzembe helyezés?Akkor meg hogy első tulajdonos?
tipoatti16-11-2006 20:49:59 // 22827
Az autóból netezel? Ujítottál valamit? :)))
tipoatti16-11-2006 20:48:22 // 22826
Tőlem biztos nem kapsz... :))
156sw16-11-2006 20:47:35 // 22825
Nem is kell elhinni. Enyém könnyeb, erősebb, mégsem megy annyit. Szerintem "mi" pont abban különbözünk a buzukisoktól/egyebektől, hogy nem mondunk képtelenségeket:-DDDDDDDDDDDDDDD
Satti16-11-2006 20:47:01 // 22824
Az enyém,van,hogy feljebb is áll,amikor jó a felhozatal a csajos topicban!!:-))
Ferke16-11-2006 20:45:04 // 22823
Na csak hogy érezzétek, Ti ezüstösek, a gyereknek ezüst 156-ot vettem! 1:43-as arányút!:)))
Ferke16-11-2006 20:43:46 // 22822
Nekem most is 90 fokon áll!!!:)))
Poló16-11-2006 20:41:00 // 22820
Ha bazi nagy hó lesz, akkor nem megyek... Amúgy igen, mert nincs messze, talán 70 km.
Karakot16-11-2006 20:38:05 // 22818
Én sem akartam elhinni. Állítólag Ákos az új 166-al ment ennyit. Az már 170 valahány lóerős és 6 gangos váltója van, de nekem akkor is hihetetlen. Főleg, hogy széria...
ribipeti16-11-2006 20:38:02 // 22817
Nem mutatjátok meg az autót, had lássunk szép kocsit! :D
Satti16-11-2006 20:37:52 // 22816
Az ára az nagyon jó,az biztos,meg kell nézetni,így a képen jónak tűnik,kár,hogy nincs belső fotó,de lehet azért ólcsó,mert ezüst:-)))Na.mindjárt kapott itt a pofámba!:-))
ribipeti16-11-2006 20:37:29 // 22815
Persze. Várpalota? Már most föladod? :P
ribipeti16-11-2006 20:36:11 // 22814
Csak a csőműszer hiányzik, így kézzel kell letakarni a kilométerórát! :D
Satti16-11-2006 20:36:09 // 22813
Háá,még nem tudom,mivel még az SW-ben ülők,megvan még a drágám:-)
csocsi16-11-2006 20:36:06 // 22812
Aztán ott sorban állunk majd :)))
Poló16-11-2006 20:35:31 // 22811
Köszi előre is. Akár egy Alfa talin is megtudod csinálni? Mondjuk idén már nem nagyon lesznek :(
ribipeti16-11-2006 20:33:37 // 22810
Erre van a komputer, ha egyszer erre jársz, vagy találkozunk valahol, bemérem. 2.0TS-hez van progim.
tipoatti16-11-2006 20:31:53 // 22809
Meg, még 1x THX.! Üzentem is a srácnak. Elég kevés a kép sajna... a napfénytetőért viszont irigy vagyok!
Nem túl olcsó szerinted? Nagyon jó az ára...
ribipeti16-11-2006 20:31:34 // 22808
Ezt már csak tudod, nem? :)
Alfa Amore doesn't take any responsibility for the posts.
Online members
1
Guests1
637
Forum
Recent topics
- Oldtimer and youngtimer
- 156
- AlfaCity
- International Alfa Rome...
- 159
- Chat
- Boxer fanatics
- 147
- Polish Alfisti
- Českí Alfisti
Poll
- What kind of chatrooms do you prefer?
- When will Alfa return in your opinion to the US?
- How did you find AlfaAmore.com?