Forum >> 75-90

Wickey02-10-2008 10:25:59 // 27131
a kérdés jogos :-)
prooF_7501-10-2008 22:22:28 // 27130
a gumi külső felén van kopás
akkor a jobb hátsó gumi elző életében bal első volt:)))
egyébként az nem lehet hogy egyszer (kétszer, háromszor) lapos hátsó kerékkel vágtad keresztbe, és azért ette meg a külsejét?
Wickey01-10-2008 21:08:06 // 27128
Index tökmindegy, csak egyforma legyen. A fehér preferált van, de nem ragaszkodok hozzá.
Wickey01-10-2008 21:07:15 // 27127
Szerinted? Hímezni akarok vele. :-PPP

Amúgy mert a bal oldali búra törött, és csillagvizsgáló, beállítani nem lehet (elforognak a csavarok, de a búra baszik mozdulni).
A jobboldalinak meg oda a foncsora, ráadásul azt sem lehet állítani (az meg a földet világítja).
Marek01-10-2008 20:56:13 // 27126
Index színe milyen legyen??
Gábor(figi75)01-10-2008 20:43:33 // 27125
Minek? :-O
Wickey01-10-2008 20:42:12 // 27124
gyerekek, kéne nekem két elsőlámpa a 75-be, lehetőleg Carello, olyan, aminek az állítócsavarjai jók, és a magasságállító fül sincs letörve meg műxik faszán.
Ocsóér.
csóróság van.
Gábor(figi75)01-10-2008 20:41:51 // 27123
Vasárnap megyek,projekt indul!:-)
Gábor(figi75)01-10-2008 20:40:30 // 27122
Jól van,megnézem mit tehetek,span!:-)))
Szólj ha jössz az ajtóért..............
LacUS01-10-2008 20:23:23 // 27121
Van valahol egy Zil kormányom ha érdekel :D
Marek01-10-2008 17:37:11 // 27120
Sorry! :(( Persze nem gond kicseréljük, de a csomag tartalmának nem is az volt a lényege asszem! :))
Szóval jó a szervó, ki kéne nekem is próbálnom, mert a kis kormány nagy kerék szervó nélkül elég embert próbáló...
Wickey01-10-2008 15:51:33 // 27119
jóva, csak azt a miniatűr dobféket szét ne verd. :-)
NaTo01-10-2008 15:41:09 // 27118
Wickey. :)
a gumi külső felén van kopás. Tehát a gumi kifelé dől alulról fölfelé... Lehet hogy karambolos volt :) Ezen lehet, hogy a nagykalapács segítene...
Wickey01-10-2008 15:11:47 // 27117
énismekkorahülyegyerek vagyok, már számolni se tudok.
Szóval 1.) mindengumis hülye 2.) az a gumi lehet hogy előről került hátra 3.) állítsa be ha tudja. :-P
Wickey01-10-2008 15:10:37 // 27116
NaTo, ennyire ne legyél informatikus.
(erről jut eszembe: "de szép növény, összeüssek belőle egy salátát?" :-PPPP nehéz szakma ez... :DDDD)
Itt ez a kibaszott vasdarab. Mutass már rá EGYETLEN olyan gumialkatrészre, amitől megváltozik a keréknek az úttal bezárt szöge.
Láttál már pofával előre árokba esett 75-öst? Elárulom, én igen, és kuuurvajót röhögtünk rajta haverral, mert rácsücsült a bal elejével az árok szélére, bal első kerék a levegőben, az autó a bal első ajtó környékén a küszöbön, az összes többi kerék meg a földön. A két hátsó kerék meg merőlegesen az aszfaltra, ahogy azt anno kitalálták. Fölöttük meg a bódé vagy tíz fokot balra dőlve.

Először is, az összes gumis hülyegyerek, másodszor is, kurvára nem kizárt, hogy annak a keréknek a belső felét az ELSŐ futómű zabálta le (kerékösszetartás, children, kerékösszetartás!) és csak utána került hátra. Ez nem jutott eszébe?

Másodszor is: Akkor fogja meg azt a kurva tizes csillagvillást, és ÁLLÍTSA BE!
KIFIZETEM!!! De megmutatja hogy kell! Leflexelni azt a csököt és visszahegeszteni nem ér...
joe7501-10-2008 14:50:15 // 27115
Sziasztok.

Tegnap sikerült kicserélni egy barátomnál a 75 kormányművét, amit még valamikor a nyár eleján szákoltam Marektól. Nem nagyon kapkodtunk, 9-kor kezdtük, sok cigi, és kaja szünettel délután 5-re végeztünk. Most van oda futóműállításon de délután 4-5 felé már mehetek is érte. Egész jó érzés volt kormányszervóval, normál holtjátékkal terelgetni a vasat, persze még csak ovatosan, mert az első futómű elég csálén ált a művelet után.

Itt jegyezném meg, Marek kartács, tudom hogy eltelt pár hónap, de bizonyára emléxel hogy tettél a csomagba egy ablakmosó szivattyút. Na az nem az. :) A nagyobb a fényszórómosóhoz nyomó szivattyút küldtél, amit szeretnék alkalmasint becserélni egy a tartályon levő kisebb szivattyúra ami az ablakra spicceli a mannát, majd valahol, valamikor, ha összfutunk.
NaTo01-10-2008 14:15:22 // 27114
VIsszatérve futómű témára, Sztem először hátsó bakokat, szilenteket kellene újakra cserélni, aztán jól fog állni :)
NaTo01-10-2008 14:14:37 // 27113
Ha nem férünk be Marekhoz, hozom én is a V6-ost :) De ha beférek, akkor SÖRT hozok megivás céljára a beleimbe önteni fogom :D
Marek01-10-2008 10:38:31 // 27112
Így van!
Hétvégén a Kakucsringen ( 40 km Bp-től), 2 napos driftverseny lesz!

Költségmegtakarítási okokból beneveztem a szombati szépségversenyre a 75-öst , és mit áád Isten bejutott a gép a legjobb//szebb 20 autó közé! Aki szertei ezt a típust és/vagy a driftet, az jöjjön el mert ki lesz állítva egy Alfa 75 V6, ami mindannyiunk - nem csak az enyém - büszkesége szerintem! :))
Jó bulit csapunk azt kész, itt az alkalom, hogy összefogjunk és megmutassuk, hogy létezik ez a típus nagyon is!
Egyébként még lehet nevezni, részletek a Drift topicban! :))
Marek30-09-2008 20:38:23 // 27111
És ha már durván lóg a kerékagycsapágy???
prooF_7530-09-2008 19:26:32 // 27110
Szerintem elenyésző. Sőt. Egyszer rendesen be kell állítani a feszítőt, aztán következő hf levételig nem kell vele foglalkozni.
prooF_7530-09-2008 19:23:48 // 27109
Jaja, ha nem talált be oldalrol semmilyen autó, akkor jól kell hogy álljon a hátsó kerék!

Még anno mikor nyöszörgött jobb elöl egy gömbfej, gumis fószer mondja hogy "tuti a féltengely lesz!", de a másik azér képbe volt és leoltotta hogy "ez hátsókerekes te hülye":))
Robi30-09-2008 17:52:30 // 27108
A gumisok mind fogyatékos hülyék. Tisztelet a kivételnek.
Wickey30-09-2008 17:23:38 // 27107
Te.
Képzelj már magad elé egy 75 hátsó futóművet...
Egy KURVANAGY vasháromszög az egész, amire rá van hegesztve a kerék.
Azon max. egy E-merci tud állítani. Kérdezd meg Robit :-P
NaTo30-09-2008 17:04:13 // 27106
Gumis szerint szarul van beállítva a futóművem, mert hátul eszi a gumi külső szélét...
Lehet egyáltalán 75-ösön hátul állítani? Hát sztem nem is lehet...
Pap Laci30-09-2008 07:42:03 // 27105
És milyen időnként kell a lánc nyúlása miatt utánállítani? Akkor jól tudtam; köszönöm!
prooF_7529-09-2008 23:12:12 // 27104
A lényeg hogy amikor jelen van a főtengely, az 1-es hengernél a veztengely bütykök kifelé mutassanak, tehát mindkét szelep zárva legyen a hengerben.
[k i z z o]29-09-2008 22:46:00 // 27103
Igen, de figyelj mert valamelyik szivotengelyen 2 jel van egymastol 180 fokra. A lényeg. hogy ne egyiranyba nezzenek a tengelyek.
Pap Laci29-09-2008 21:01:32 // 27102
Üdv. cartársak! Kérdezném, hogy jól tudom-e a vezérlés összejelölését: ha a főtengely a felső holtponti jelen áll, akkor a vez. tengelyek jelöléseinek egybe kell esniük a vez. tengely csapágycsészéin lévő jellel ugye?
[k i z z o]29-09-2008 20:42:25 // 27101
Az öreg kocsi sajna ilyen. Ha egyszer kötrbeérsz lehet megint kezdeni.

Lakatolok én is...

2 hete az alvázat kaparom. Amikor vettem már le volt kezelve valami finom jól tapadó, de berepedező - azaz nedvességet áteresztő - anyaggal, mint pl. katepox. Most 6 x 5 órai kaparás után mialatt megint majdnem kiujult a kedvenc gerincsérvem már csak a dediontol hátra van rajta ez a kis finomság. Másutt már a gyári, nekem szürke alapozó látszik, vagy fém. Erre már régóta rá akartam venni magam, de az ember inkább alkot mint felujit.

De szerintem, csináld csak lassan azt a lakatolás festést, utána ugy is lesz dolgod masutt. Ez nem az a kocsi, hogy megcsinalod pikk pakk és kész:) Pikk pakk besértödik, aztén bonthatod meg a másik felét.
NaTo29-09-2008 11:39:51 // 27100
Ha már hátul kaparunk, akit érdekel a Drift, az nézzen be a Drift topicba is!
Hétvégén verseny!
ROBIII! Gyere máá Te is!
HátvédRomeo29-09-2008 00:07:32 // 27099
Cartárs Mély szívből jövő GRATULÁCIÓ a munkádér. :))
Bakker miközben olvastam megállt a kezembe ami épp volt. Még meg se moccantam még olvastam. :)))
Hihetetlen Zseni vagy. Alfa gyárba kéne berakni fejlesztőnek. Publikáld ezt világ felé, mert ezt nem lehet titkolni! :))
csao

Kaposon remélem fotózhatjuk már :))))
Tocsa28-09-2008 21:42:26 // 27098
Háát caartárs nemtalálok szavakat tényleg megcsináltad basszus ja és nem túrbóval
gratula hozzá !!!!! :D
Remélem nemsokára én is túl leszek a lakatolás és festési macerán utánna jöhet megint a belseje! :-)

Jelentősen növeled a 75 ösök fényét mind tudásban és mind elszántságban örülünk hogy vagy! :-)
Tocsa28-09-2008 21:30:57 // 27097
Hi span azon a hi5 izén már fent vagyok keress meg! :D
Tocsa28-09-2008 21:30:07 // 27096
Miért van a képek láttán olyan dezsavű érzésem??? :-DD
Gábor(figi75)27-09-2008 21:09:36 // 27095
Én mondtam neked,hogy ez a legjobb megoldás,és még jobb is lesz pár pacival,holnap ütközünk!:-)
Pap Laci27-09-2008 19:09:02 // 27094
Jóságos gázüzem!! 128 olasz csődör; azaz 2.0 IE !!
prooF_7527-09-2008 19:04:12 // 27093
Hogyhogy? És milyen ménes lesz helyette?:))
Pap Laci27-09-2008 18:58:41 // 27092
Egy kicsit "szétszaladtak a lovak"! :-
HátvédRomeo27-09-2008 15:20:35 // 27091
OFF:
Lehet, biztos. :)
Nem vagyok övtechnikus.
Automata öv, right. :)
ON:
Robi27-09-2008 15:15:55 // 27090
Szerintem te kevered az övfeszítőt az automata övvel. :)))
HátvédRomeo27-09-2008 14:51:42 // 27089
Lehet, de a vas SUD az fix. Műszerfal, meg ajtók árulkodnak.
prooF_7527-09-2008 14:49:43 // 27088
Ezek nem 145-ös ülések?:S
HátvédRomeo27-09-2008 14:40:50 // 27087
Még a kartámasz tekerők is ilyenek voltak nekem is.
HátvédRomeo27-09-2008 14:39:53 // 27086
Na ilyen 3 pontos övfeszítő mint ebben a SUDban.
HátvédRomeo27-09-2008 14:34:28 // 27085
83-asban már ez a hagyományos övfeszítő volt, mint a 33-akban, nem olyan LADA 1200 Sben lévő bizt öv, amit zsaruk láttán magunk elé dobunk azt csók. :))
Fészi27-09-2008 09:42:04 // 27084
Továbbá: ESP, EBD, 6 légzsák, melyek kicsit fel vannak tekerve igy hamarabb nyilnak, de én már próbáltam, és még sem nyilnak olyan hamar :D
Robi27-09-2008 09:39:59 // 27083
Övfeszítő? :) Sudban? :))) Elég high-tech Sud lehetett. :P
Attie26-09-2008 23:10:23 // 27082
Ez így ahogy van jöhetne hozzám :)
Alfa Amore doesn't take any responsibility for the posts.