
Forum >> Forma-1
Inner Circle20-11-2006 16:24:41 // 18150
Ebben a zenekarban működik a csajszi. Nem gyenge a két másik arc, kb. másodikos koleszosoknak tűnnek a gépészkarról :DDD


Ferke20-11-2006 13:27:03 // 18149
Micsoda hír!!! Alonso házasodik!:)
Ferke20-11-2006 13:06:04 // 18148
Xixo19-11-2006 21:44:27 // 18147
Xixo19-11-2006 21:37:31 // 18146
Zanardi nagyon várja a Formula-1-es tesztet
Elég tiszteletreméltó a teljesítménye...
Xixo19-11-2006 21:32:58 // 18145
Xixo19-11-2006 21:01:19 // 18144
Ezért biztos kapott egy nagy feketepontot a nyalásos piros mellé!!! :-))
Xixo19-11-2006 20:59:23 // 18143
Mi mást mondhatna? "Jövőre is szarok leszünk"?? :-))
Xixo19-11-2006 20:55:54 // 18141
Ennél nagyobbat??? :-))
Xixo19-11-2006 20:55:21 // 18140
Ha ennek csak a fele igaz, már az is szomorú...
Erhard 242 (Pure Energy)19-11-2006 11:45:50 // 18139
Kezemben végre a Sumi kiskönyvvel... hát azért elég érdekes volt emberünk pályafutása... ez a biatóre már a benetonnál is szeretett csalni :))
Tényleg hasonlít alonszó pályája sumiéhoz egy kivétellel, sumi soha sem ócsárolt a csapatát+gumiját, meg persze kiscsit sokat letett az asztalra szakmailag, tesztügyileg, fizikailag, érzelmileg....
Számomra Ő a legnagyobb f1-es pilóta, mert háborúban-szerelemben bármely eszköz megengedett...:))))
Ferke19-11-2006 10:44:16 // 18138
Ferke19-11-2006 10:39:03 // 18137
Na legalább történik valami az uborkaszezonban:
2007-es Autosport International kiállítás Birmingham-ben
Ferke19-11-2006 10:35:56 // 18136
Ferke19-11-2006 08:43:37 // 18135
Ferke19-11-2006 08:41:39 // 18134
Ferke19-11-2006 07:53:21 // 18133
De milyen fura: Delaróza a Ferrarit tartja esélyesnek 2007-ben
Ferke19-11-2006 07:49:04 // 18132
Ez képes lenne nyilvánosan benyalni alonso seggébe, ez tuti...!:)
Ferke19-11-2006 07:48:31 // 18131
Ez menyire GÁÁÁÁZ?!?!?!?!!?
Még csak ideiglenesen van versenyzői posztban, de már besorolta magát második pilótának!
Milyen lenne már, ha Massa ilyet nyilatkozna Kimiről?
Atyaég, ez a delaróza eddig is egy óriási zéró volt, de remélem 2007-ben még nagyobb majmot csinál magából.
Ferke19-11-2006 07:43:07 // 18130
Mózli meg, amikor pillanatnyilag senki nem útálja látványosan, mindíg kitalál valamit, amivel visszarángattatja magát a porondra.:)))
Ferke19-11-2006 07:42:00 // 18129
Szerencsére annyit nem tud az autókról, hogy érdemben előrébb juttassa a mekit.Szerintem....
Xixo18-11-2006 00:08:44 // 18128
Xixo18-11-2006 00:07:13 // 18127
Xixo18-11-2006 00:04:00 // 18126
Xixo17-11-2006 23:58:51 // 18125
Xixo17-11-2006 23:57:45 // 18124
Xixo17-11-2006 23:55:54 // 18123
Xixo17-11-2006 23:54:22 // 18122
Xixo17-11-2006 23:52:31 // 18121
Itt is írnak valami zavarosat erről:
"Amíg nem kezdünk el tesztelni, nem könnyű megítélni, hogy az egyes csapatokra milyen hatással lesz a változás, de fennáll a lehetősége, hogy a Ferrari veszít a legtöbbet a visszalépéssel. Mindenki a startvonalról fog indulni. Egyenlő elbánást szeretnénk biztosítani a partnereinknek."
"A Ferrari 1999-ben, a Good Year távozása után tért át a Bridgestone gumikra, és három évvel később sikerült elérnie, hogy a többi élcsapat mindegyike a Michelinnel kössön szerződést. A maranellói istálló ezzel a gumik terén átmenetileg monopol helyzetbe került, jóllehet, a két beszállító közötti küzdelem függvényében néha - mint 2003-ban és 2005-ben - éppen az abroncsok miatt küszködött nehézségekkel. "
Xixo17-11-2006 23:48:55 // 18120
Nem is értem ezt a cikket! Most télen mit tesztelnek, téligumit?? :-)))))
Ferke17-11-2006 09:31:22 // 18119
Na igen. Nehezen tudnám elképzelni, hogy az eddigi bridzseseknek csak annyi előnyük marad, hogy már ismerik a társaságot.:)
Inner Circle17-11-2006 09:06:50 // 18118
Bízzunk benne hogy vadiúj keveréket csinálnak (alighanem a FIA meg is mondta nekik, hogy "Nem ártana vagy 2mp-vel visszavenni a köridőt, fiúk!"), de ettől még az abroncs alapvető felépítése változatlan, ami továbbra is az eddigi Bridge-eseknek kedvez.
Ferke16-11-2006 23:04:14 // 18117
Az szerintetek létezik, hogy a bridgestone totál új keverékkel jön elő csak azért, hogy minden csapat nulláról indulva egyenlő esélyekkel bírjon???
a cikk
Xixo16-11-2006 22:43:48 // 18116
Erre csak annyit mondok, hogy: pssssszzzzztttttt!! :-)))
Ferke16-11-2006 21:59:37 // 18115
Eléggé üldözte őt a sors, ilyen szempontból kb DC-hez lehtne hasonlítani: pont mindíg rosszkor volt rossz csapatnál, vagy ha nem, akkor a scapattársa nem volt ideális.
Tommi16-11-2006 21:54:54 // 18114
Ha valami überisten őstehetség volna, már lenne a zsebében pár vb cím szerintem... Egy jó közepes tehetségű versenyző, aki nyert futamot, gyűjtögetett pontokat, de szerintem már nem lesz nagy jövője...
Inner Circle16-11-2006 21:51:44 // 18113
Sajnálom Fisicót, mert a vezetési tehetségével semmi baj, de amúgy egy igazi lúzer. Szerintem még a gyereke se tőle van, hanem a postástól.
Satti16-11-2006 20:56:57 // 18112
De még hogy el fogja kenni,azt hiszem Fisca jövőre megkapja a kegyelemdőfést,a kis finn gyerek,majd jól lealázza párszor,2008-tól mehet a levesbe!
Ferke16-11-2006 20:54:42 // 18111
Bagoly mondja? Áh, erre csak annyit mondok, hogy 16062.hsz. :)))
Xixo16-11-2006 17:44:58 // 18110
Látod, ha rendszeresen olvasnád az Amórét, akkor már ezt is tudnád!! :-)))
Vagy lehet, hogy ezt is olvastad, csak nem értetted meg elsőre!! :-))))))))
Ferke16-11-2006 11:00:51 // 18109
Ferke16-11-2006 10:42:39 // 18108
minden hír friss, amit még nem volvastál!:)
Xixo15-11-2006 22:15:50 // 18107
Xixo15-11-2006 22:10:09 // 18106
Nem lepne meg, ha elkenné fiszkó száját!! :-))
Xixo15-11-2006 22:09:43 // 18105
Xixo15-11-2006 22:06:19 // 18104
Xixo15-11-2006 22:05:58 // 18103
Milyen friss hír!! :-)))
Inner Circle15-11-2006 18:08:52 // 18102
Remélem ez csak a fordítás során torzult el, mert ez még Rondáéktól is túlzottan hülye szöveg lenne :D de az biztos, hogy az esetleges sikertelenséget jövőre nem kenhetik a pilótára. Ron helyében én is paráznék, hogy jövőre hamuvá égetem magam és a csapatomat... Alonsót mondjuk nem féltem, annyi pénzt kap hogy még egy 0 pontos év után se panaszkodhatna :D
Ferke15-11-2006 15:39:28 // 18101
A megfogalmazás se semmi:
"Nagy a felelősségünk, mert nem adhatunk egy világbajnoknak olyan autót, amellyel nem lehet versenyeket nyerni, így hát nincs más választásunk, kénytelenek vagyunk versenyképes gépet építeni"
Alfa Amore doesn't take any responsibility for the posts.
Online members
0
Guests0
533
Forum
Recent topics
- Oldtimer and youngtimer
- 156
- AlfaCity
- International Alfa Rome...
- 159
- Chat
- Boxer fanatics
- 147
- Polish Alfisti
- Českí Alfisti
Poll
- What kind of chatrooms do you prefer?
- When will Alfa return in your opinion to the US?
- How did you find AlfaAmore.com?