"OFF"
jo gondolat..
majd tüntetneak azertis a ziwiwen,mert hianyoljak majd a monikasòt :PPP
" ON"
Forum >> Forma-1
Kócosw12-06-2011 20:26:05 // 96351
Zsolt15512-06-2011 20:19:47 // 96350
Jövőre lejár a retek klub műsorszolgáltatói szerződése és remélem megszüntetik, mint egy-két kereskedelmi rádiót.
Akkor talán eltüník a Palik féle baráti/családi hármas. Szerencsére Ő már nem közvetít.
Akkor talán eltüník a Palik féle baráti/családi hármas. Szerencsére Ő már nem közvetít.
Zsolt15512-06-2011 20:15:39 // 96349
Biztos dodgem-en gyakorolt. Lehet, hogy ott is kellene maradnia.
Kócosw12-06-2011 20:02:37 // 96348
jah,addig lenemitottm es bnömmel skypeolok inkabb :))
GT Ɨ|ѯ12-06-2011 19:59:33 // 96347
még fél óra kb...:-)
Kócosw12-06-2011 19:57:51 // 96346
dehogynem..összevissza beszelnek ezek is..
GT Ɨ|ѯ12-06-2011 19:56:36 // 96345
legenda?....
nem létezik:DDD
nem létezik:DDD
GT Ɨ|ѯ12-06-2011 19:55:58 // 96344
hát jobb is:-)
ekkora dadogásokat és zöldségeket nem hallani csak itt:-)
ekkora dadogásokat és zöldségeket nem hallani csak itt:-)
Kócosw12-06-2011 19:51:25 // 96343
ezekis bangäk az RTL-en is..azon vitatkoznak hogy ha kiszall a pilota teleesik e az auto vizzel.. aszongyak igen ,es a pilotak pocsolyaba ülnek bele...
aha alig äll ott a mokus esernyövel ugye?
aha alig äll ott a mokus esernyövel ugye?
EngineCoffeeTables12-06-2011 19:51:20 // 96342
Nagyon gáz ez az ember, de sajnos pont igy lesz legenda mint palik:DDDDD
Kócosw12-06-2011 19:45:14 // 96341
sajna öket en nem hallom..en RTL Live streamon lesem...
:S :))
:S :))
Kócosw12-06-2011 19:39:22 // 96339
komoly a futam :))
GT Ɨ|ѯ12-06-2011 19:26:43 // 96338
még párszor levágja a füvön a kanyart és be is jön az 1-2:-)
zolee14512-06-2011 19:23:11 // 96337
Ez Button hibája volt, kérdés sem lehet. Ha van akkor ott a kérdezőben van a hiba...
GT Ɨ|ѯ12-06-2011 19:20:39 // 96336
Egyetértek:-D
Tommi12-06-2011 19:19:11 // 96335
Még 10 kör sem telt el, de a pálya hozza a formáját :)
Vettel kieshetne, Ferrari 1-2. és elégedett is lennék :)))
Vettel kieshetne, Ferrari 1-2. és elégedett is lennék :)))
Erhard 242 (Pure Energy)12-06-2011 19:18:13 // 96334
Hál istennek hogy a Csoki ilyen hévvel versenyzik :DDD
GT Ɨ|ѯ12-06-2011 19:16:00 // 96333
nem normális...
saját csapattársát lerendezi
saját csapattársát lerendezi
GT Ɨ|ѯ12-06-2011 19:14:16 // 96332
Hamiltont pát futamról eltiltanám, ez döbbenet...PPPPPPPPPPPP
TSiga ( I am the TSIG)12-06-2011 19:13:59 // 96331
Sajátját is :-)))))
GT Ɨ|ѯ12-06-2011 19:09:22 // 96330
a csoki ( ismét ) rombol:-)
Atesz198712-06-2011 18:59:00 // 96329
nah, egész jól sikerült az időmérő :)
GT Ɨ|ѯ12-06-2011 18:58:31 // 96328
'estét, jó szurkolást!
Forza Ferrari+++:-)
Forza Ferrari+++:-)
GT Ɨ|ѯ12-06-2011 14:34:17 // 96327
Mindjárt az elején:-)
Tommi12-06-2011 11:02:28 // 96326
Örültem az időmérőnek, végre úgy csinál a Ferrari, mint akit érdekel egyáltalán a Forma-1 :))) Remélem a lendület ma sem fog elfogyni.
Buksi12-06-2011 09:05:05 // 96325
A rajtnál meglesz Vettel! ;-))
Egyenlőre a továbbiakban nem vagyok biztos! :-/ Bár nagyon jók az előjelek! :-)
Egyenlőre a továbbiakban nem vagyok biztos! :-/ Bár nagyon jók az előjelek! :-)
Xixo12-06-2011 01:59:43 // 96324
Meglepően jól mentünk ma! Csak így tovább holnap is!!! :))
Buksi11-06-2011 20:22:11 // 96323
Erről lecsúsztál! :-D
Majd este 22:40-kor a retekklubbon megnézed te is! ;-)
Majd este 22:40-kor a retekklubbon megnézed te is! ;-)
Kazes☻11-06-2011 20:17:46 // 96322
Na, bakker, már vége is? Valami rajzfilm megy, ááááá... :)))
Kazes☻11-06-2011 20:11:56 // 96320
Éljen, éljen, már megyek is nézni, mert megtaláltuk a német rtl-t. :)))
Buksi11-06-2011 20:04:47 // 96319
Na ez már valami! Ez igen!!!! Végre csináltak valamit a Ferrarinál! :-)
FORZA FERRARI!!!!!!
FORZA FERRARI!!!!!!
Cro16611-06-2011 20:03:36 // 96318
0,185 és 0,203 ezreddel maradtunk le.
Cro16611-06-2011 20:01:13 // 96317
Rajtsorrend: Vett,Alo, Mass,Webb,Hami,Ros,Butt,Msc,Hei,Petr
Cro16611-06-2011 19:48:50 // 96316
f1hirek.hu :" A McLaren húzása egyelőre bejött, ők ugyanis már a holnapi versenyre készülve meredekebb szárny-állással mennek, az esőre készülve. Ha tényleg esni fog holnap, kifizetődhet a taktika, egyelőre nem vesztettek sokat az időmérőn ezzel."
Cro16611-06-2011 19:42:42 // 96313
Q2: Massa,Vett,Webb,Alo,Hami,Rosb,Butt,Msc,Petr,Hei
Kazes☻11-06-2011 19:41:48 // 96312
Ja, már Vettel sem volt olyan érdekes onnantól. :)))
Cro16611-06-2011 19:21:34 // 96310
Q1: Alo,Vettel, Massa,Hami, Butt, Webb.Petr,,Dir,Rosb,Sutil,Msc
Kazes☻11-06-2011 19:06:47 // 96309
Értem, köszi. :)
Cro16611-06-2011 12:43:57 // 96308
Szegény:)mármint a 2. :))
Tommi11-06-2011 11:28:09 // 96307
Az időpontot tekintve akkor lesz helyette India, de plusz egy futam nem lesz.
Ferko11-06-2011 09:48:40 // 96306
Mind minden évben.:-/ Így most kétszer annyi reklám lehet benne.
Xixo11-06-2011 00:00:41 // 96305
Ezért nem diszidálnék... :))
pb_10-06-2011 21:44:50 // 96304
Azt én is csak 2. néZsre láttam.)))
Ferke10-06-2011 21:35:41 // 96303
Bakker, milyet perecelt:) Tényleg óvatosabban szaladt már onnantól:))
Ferke10-06-2011 21:28:35 // 96302
Ahogy egy cikk valamelyik nap meg is fogalmazta (talán A5.hu?), nem is baj, mert ez így tiszta ciki lett volna.
Alfa Amore doesn't take any responsibility for the posts.
Online members
1
Guests1
649
Forum
Recent topics
- Oldtimer and youngtimer
- 156
- AlfaCity
- International Alfa Rome...
- 159
- Chat
- Boxer fanatics
- 147
- Polish Alfisti
- Českí Alfisti
Poll
- What kind of chatrooms do you prefer?
- When will Alfa return in your opinion to the US?
- How did you find AlfaAmore.com?