Forum >> 156
☻SKULL☻04-08-2009 21:49:17 // 98357
az ePER csak az Internet Explorerrel működik 100%-osan.
Piritu - 1.000.00004-08-2009 21:42:54 // 98356
hmmmm, Linux alatt az nem igazán fut, akkor holnap hazahozom a laptopot és megpróbálom azzal
Willy04-08-2009 21:24:05 // 98355
Próbáld meg Internet explorerrel. Igaz nekem dvd változat van de mozillával nem műxik.
Piritu - 1.000.00004-08-2009 21:19:06 // 98354
Zsolesz04-08-2009 20:45:03 // 98353
Találtam az izzó készletemben a fék/hátsó lámpához izzót. Mégis ki kellett cserélnem, mert nem kiégett, hanem elvált a búra az alsó résztől és néha világított néha nem. Viszont érdekes volt mert csinált olyat, hogy a hátsó világítás működött viszont a féklámpa nem.
Mike.04-08-2009 12:57:24 // 98352
Igazad van, 10W -40 az!
Kicsit meleg van ma ... is. :-))
Kicsit meleg van ma ... is. :-))
GTPeti04-08-2009 12:42:34 // 98351
20W40? Ez meredekül hangzik. (Az Olajos topic alapirodalmának elolvasása után.)
Az 1.6T TS-t ismerem és tisztelem, de máig nem értem.
Az 1.6T TS-t ismerem és tisztelem, de máig nem értem.
Dévid04-08-2009 12:41:01 // 98350
Én nem piszkáltam a vezmódot, sem most a vezérléscserénél, sem 10.000 km-el ezelőtt mikor utoljára vezérlést cseréltettem.
Vikking 31104-08-2009 12:39:37 // 98349
Én is megvárom míg bemelegszik, aztán ha hajtom, ha nem, 1 percet járatom alapjáraton még leállítás előtt. Biztos ami fix.
Trombozis04-08-2009 12:36:01 // 98348
Persze persze. :-)
Mike.04-08-2009 12:29:47 // 98347
Ááá, egy legyintés, hogy újra egy hozzáértő ember. :-))
Bár láttam 1,6 TS-t turbósra átalakítva. Talán az egyik Lengyel Amores csinálta ezt meg.
Bár láttam 1,6 TS-t turbósra átalakítva. Talán az egyik Lengyel Amores csinálta ezt meg.
Mike.04-08-2009 12:27:46 // 98346
Én mindig 20W-40 es Seléniát használok, nekem nincs bajom vele. És ezt a vez.módosítót is azért cseréltettem ki, mert szét lett szedve a vezérlés.
Na meg a 800 Ft még talán nem vág földhöz. :-))
Na meg a 800 Ft még talán nem vág földhöz. :-))
GTPeti04-08-2009 12:27:31 // 98345
És nekiálltál csigát keresni? :))
Mike.04-08-2009 12:25:21 // 98344
Ez a visszahűtéses dolog inkább a turbós autókra igaz.
Bár láttam már pár TS-t az-az Turbo Sport Alfa hírdetést. :-)))
Bár láttam már pár TS-t az-az Turbo Sport Alfa hírdetést. :-)))
Dévid04-08-2009 12:15:55 // 98343
Nekem nem tudom mióta van benn ez a vezmód, de néha ha olyanja volt, kerregett. Igaz nekem 15w-40 -es olaj volt benne sokáig.
Dévid04-08-2009 12:13:33 // 98342
Nekem egy autóversenyző mondta, hogy az út kezdetén az első 20-30 km-en még nem szabad forgatni, meg az utolsó 10-20 km-en sem, hagyni kell bemelegedni meg visszahűlni, közte viszont lehet neki nyomni. Régen 155-el versenyzett az apja, tőle tanulta a csaj.
Mike.04-08-2009 12:08:58 // 98341
Mit jelent a kíméletesen használja?
60 ezret én is elmentem a 800 Ft os vezérlésmódosító javítókészlettel és nem szoktam lassan járni. Ha az kíméletesség akkor hidegen nem szoktam meghajtani, na de utána ...!?! :-))
60 ezret én is elmentem a 800 Ft os vezérlésmódosító javítókészlettel és nem szoktam lassan járni. Ha az kíméletesség akkor hidegen nem szoktam meghajtani, na de utána ...!?! :-))
Dévid04-08-2009 11:58:55 // 98340
Ha csalásnak minősül, hogy kíméletesen használja a kocsiját, és odafigyel rá, akkor nagy csaló a srác. :D
Persze gondolom az előző tulaj is hasonló mentalitású volt, az sosem hátrányos. :)
Persze gondolom az előző tulaj is hasonló mentalitású volt, az sosem hátrányos. :)
Trombozis04-08-2009 08:02:59 // 98339
Hmmmm valamit csaltál. :-)
Poló03-08-2009 23:52:22 // 98338
Akkor az enyém jól bírja, lassan 100K lesz benne.
Trombozis03-08-2009 22:46:22 // 98337
Erhard! El van írva az 1.6nál a kuplung szett. hiányzik a "p" betű. (a webshopban)
Trombozis03-08-2009 22:43:24 // 98336
Még két hónap kábé és jön ki a blokk a váltóval mindenestől. Lesz rajta mit csinálni. Már össze is írtam. Zsebbe nyúlós ba.zeg.
Néha nem megy be egybe, de rájöttem, hogy olyankor a kuplung pedál már nem is jön vissza teljesen. Ha felhúzom, akkor veszi a sebességet.
Ez mibe lesz nekem? :-/ Sokba azt tudom. Mit kell majd vennem? :-)
Néha nem megy be egybe, de rájöttem, hogy olyankor a kuplung pedál már nem is jön vissza teljesen. Ha felhúzom, akkor veszi a sebességet.
Ez mibe lesz nekem? :-/ Sokba azt tudom. Mit kell majd vennem? :-)
Trombozis03-08-2009 22:14:24 // 98335
:-) Ez mekkora! De amúgy ja itt minden van.... :-DDDD
Most már nem merek kérdezni. Pedig lenne kérdésem. :-) Majd mindjárt. Még megnézek valamit. :-D
Most már nem merek kérdezni. Pedig lenne kérdésem. :-) Majd mindjárt. Még megnézek valamit. :-D
Trombozis03-08-2009 21:49:09 // 98333
:-) hihhii. Csak írok és utána jut eszembe, hogy van egy jó barátom. Gógli. :-)
Kiabálásról jutott eszembe, hogy takarítottam a garázsba és az arébb lévő gyökér a táliából üvöltette eszméletlen módón a paraszt zenét. Nem értem miért kell így nyomnia. Nem hallottam a sajátom, ami ép, hogy ilyenkor hallkan szól, de csak azért, mert sokan vagyunk és tuti senkinek se tetszik, amit én hallgatok.
Kiabálásról jutott eszembe, hogy takarítottam a garázsba és az arébb lévő gyökér a táliából üvöltette eszméletlen módón a paraszt zenét. Nem értem miért kell így nyomnia. Nem hallottam a sajátom, ami ép, hogy ilyenkor hallkan szól, de csak azért, mert sokan vagyunk és tuti senkinek se tetszik, amit én hallgatok.
Trombozis03-08-2009 21:46:35 // 98332
Akkor nekem jól bírta, ahhoz képest. Kb 35.000 biztos van benne. Sajnos már nem tudom. De kell már szíjakat, görgöket....is cserélni. Vagyis szerintem ideje lenne. Mondjuk a szerelő azt mondta, hogy jó még a szíj. Nem tudom. :-)
ystuc03-08-2009 21:42:40 // 98331
Rád bízom. De szerintem mindenhol nézd meg. Elöl-alul is! :-D
EngineCoffeeTables03-08-2009 21:41:53 // 98330
Elöl vagy alúl? :D
EngineCoffeeTables03-08-2009 21:39:49 // 98329
Köszönöm!
ystuc03-08-2009 21:38:42 // 98328
Hát, nálatok minden a másik oldalon van. Kormány, közlekedés... Keresd a másik oldalon az antennát is! :-D
Liquid03-08-2009 21:37:41 // 98327
a hátsó ablak fűtésnél, amelyik szál nem fűt az az antenna
Liquid03-08-2009 21:36:53 // 98326
néha nekem is dízel 1-2 másodpercig... a vezmód, 100km-től 60e-ig bármennyit bírhat :)
EngineCoffeeTables03-08-2009 21:36:35 // 98325
Hol lehet az autómon az antenna? Ahol lennie kellene ott még furat sincs....
Pedig van antenna kábel a fejegységnél és a rádió is egész türhetően fogja az adókat:)))
Pedig van antenna kábel a fejegységnél és a rádió is egész türhetően fogja az adókat:)))
Liquid03-08-2009 21:36:09 // 98324
jól nyomod, lassan nekiállsz vitázni magaddal, csak ne kiabálj nagyon :)))
Trombozis03-08-2009 21:24:59 // 98323
Beszélgetek magammal megint.
15 mm a hátsó a 10. :-))))) Akkor elég sovány volt nekem, ami most lejött. Az már 8 mm volt. Vagy rossz a tolómérő. :-D
15 mm a hátsó a 10. :-))))) Akkor elég sovány volt nekem, ami most lejött. Az már 8 mm volt. Vagy rossz a tolómérő. :-D
Trombozis03-08-2009 21:22:09 // 98322
Még egy kérdés. A tömör első tárcsa vastagsága 10 vagy 15 mm? Annak mennyi a minimuma?
Trombozis03-08-2009 21:06:06 // 98321
Mennyit bír egy vezmódosító? Kb?
Trombozis03-08-2009 21:02:16 // 98320
Van egy dízelem. :-) Vagy is csak néha 5 mp-ig. :-) Sógor kérdezte a múltkor, hogy mit kapcsoltam belül, hogy elhalkult. :-) Hehehe
Kócosw03-08-2009 20:24:17 // 98319
na tessek ...
mà megin az Erhard! :DDDes megint nem rajzolt... mar van fel meter por a tàccspadon mi ? :DD
mà megin az Erhard! :DDDes megint nem rajzolt... mar van fel meter por a tàccspadon mi ? :DD
Erhard 242 (Pure Energy)03-08-2009 20:21:45 // 98318
ki kell űzni a sziszegő viperát :D
Kócosw03-08-2009 18:34:56 // 98317
csak egyet azert hogy jobb legyen az emesztes...
:DD
:DD
Cgo03-08-2009 17:44:33 // 98316
sracok, ha sziszeg belul a legkondi, akkor ideje feltolteni, ugye?
Cgo03-08-2009 17:42:39 // 98315
nincs, de kerdezz, elegge utanajartam annak idejen :)
Zsolesz02-08-2009 22:13:18 // 98314
Hétköznap rövidet? Kemény vagy :))
Kócosw02-08-2009 22:11:50 // 98313
mar besunyok inkabb..:D majd honap egy jeghideg jägert melo utan... :D
Zsolesz02-08-2009 22:10:00 // 98312
Engem megnyugtatna.
Meg az angol foncsorral terveim vannak :D
Meg az angol foncsorral terveim vannak :D
Erhard 242 (Pure Energy)02-08-2009 22:08:42 // 98311
tudom...foncsorcsere ...bár nem ér annyit a belefektetett munka...
Zsolesz02-08-2009 22:07:53 // 98310
Az oké de attól én még nem látok jobban vele csak nem folyik ki a szeme a szembejövőnek.
Erhard 242 (Pure Energy)02-08-2009 22:06:47 // 98309
azé köll a tikszol :D
Zsolesz02-08-2009 22:05:35 // 98308
Nem azért tettem a képet, mert azt gondoltam nem tudod milyen a képe, csak ha johnny a lámpa akkor az a csóva ami az út szélét világítja az van a felező mellett és annak nem örül a szembejövő mert ha jól emlékszem amúgy is az a rész felfelé világít.
Alfa Amore doesn't take any responsibility for the posts.
Online members
0
Guests0
672
Forum
Recent topics
- Oldtimer and youngtimer
- 156
- AlfaCity
- International Alfa Rome...
- 159
- Chat
- Boxer fanatics
- 147
- Polish Alfisti
- Českí Alfisti
Poll
- What kind of chatrooms do you prefer?
- When will Alfa return in your opinion to the US?
- How did you find AlfaAmore.com?
