hülye vagy minek építetted át? az árából vehettél volna egy Brerát! neked meg az asszonynak elég egy szoba aztán ha a gyereknek nem tetszik valami mehet a nagyszülőkhöz, a barátokhoz lakni :DDD
Sőt el is adnám a helyedben a házat abból már lassan egy 8C is futja és el lehet lakni bárhol, minden megoldható :DD
Forum >> 156
Erhard 242 (Pure Energy)02-01-2009 14:05:15 // 85357
Mike.02-01-2009 13:42:54 // 85356
Na ez a másik. Amikor átépítettem a házat minden autó xar lett volna amin nem volt vonóhorog. A 156 ra vonóhorgot meg olyan mint a tokaji aszút szódával inni. :-)))
ALFA75td02-01-2009 13:38:23 // 85355
Gyerekek nem tudjátok a frankót .
Az ember vesz egy szedan 156 ot mert szép ha valamit cipekedni kell akkor nem koszolja karcolja a szépséget hanem rokonság barátok segítségét kéri és az ő autójában viszi a cuccot :-)én pl az unokatestvérem Lancia Kappájával azon tetőcsomagtartó és vonóhorog is van:-)))))))
Az ember vesz egy szedan 156 ot mert szép ha valamit cipekedni kell akkor nem koszolja karcolja a szépséget hanem rokonság barátok segítségét kéri és az ő autójában viszi a cuccot :-)én pl az unokatestvérem Lancia Kappájával azon tetőcsomagtartó és vonóhorog is van:-)))))))
Erhard 242 (Pure Energy)02-01-2009 13:35:33 // 85354
persze él még az ajánlat :) tégy belátásod szerint, szerintem érdemes mind a 4et kicserélni főleg 100e km felett! én is így tettem..
Mike.02-01-2009 13:27:49 // 85353
Én is így vagyok. Azért is vettem sedánt. Nekem eddig nem volt gondom, hogy nem tudtam cipekedni vele. Tény, hogy a csomagtér nem nagy és a gumikat az ülésen kellett vinnem, de raktam rá egy plédet és úgy kerültek be a kerekek. Tény, hogy 4 év alatt egyszer fordult elő, hogy 30 nm2 padlólap nem fért be, de végül megoldottam ezt is.
Az meg, hogy kinek melyik tetszik ...?!?! Ezen nem érdemes vitázni,... szerintem. :-)
Az meg, hogy kinek melyik tetszik ...?!?! Ezen nem érdemes vitázni,... szerintem. :-)
GTPeti02-01-2009 12:53:12 // 85352
Így érthető. Neked tényleg nincs szükséged kombira! :)
Poló02-01-2009 12:52:10 // 85351
Nekem meg formailag jobban bejön a szedán. Eddig nem kellett cipekednem, ha ezután kell majd, akkor meg meg tudom már oldani a Ducatoval.
Apám olyan, hogy állandóan hoz-visz mindent, eddig a Temprával megoldotta.
Apám olyan, hogy állandóan hoz-visz mindent, eddig a Temprával megoldotta.
GTPeti02-01-2009 12:48:06 // 85350
Hát én azért nem veszek sedan-t, mert tiszta marad a hátsó üvege. Ez nálam nem szempont. :P
Cgo02-01-2009 12:45:59 // 85349
Erhardt,
egy 2-3 heten belul olajcserere kell mennem (az is lehet, hogy jan. 14 lesz belole), el meg a lengokaros ajanlatod? tenyleg csereljem az alsokat is, nem eleg a felsoket?
egy 2-3 heten belul olajcserere kell mennem (az is lehet, hogy jan. 14 lesz belole), el meg a lengokaros ajanlatod? tenyleg csereljem az alsokat is, nem eleg a felsoket?
ystuc02-01-2009 12:45:03 // 85348
Miután felkerült a felső szárny a 146-osra, meg alulra a lökös, kicsit más lett a turbulencia hátul, és nekem bizony sikerült összekoszolnom a hátsó ablakot. :-)
Cgo02-01-2009 12:43:39 // 85347
elfelejtetted meg, hogy a berlina olcsobb is :) meg van kalaptartoja es rakhatsz ra bologatos ebet
Poló02-01-2009 12:40:44 // 85346
Na igen, berlinának soha nem lesz dzsuvás a hátsó szélvédője.
Jobb légáramlás = jobb gyorsulás, magasabb végsebesség, alacsonyabb fogyasztás, tiszta hátső üveg :)))))
Havernak volt egy Puntója, leszedte róla a hátsó ablaktörlőt, mert az tuning. Egyszer mentünk át Győrbe, esett az eső, mire odaértünk, nem lehetett kilátni a hátsó ablakon, pedig a városban a dupla sávoson nem hátrány kilátni :))))
Jobb légáramlás = jobb gyorsulás, magasabb végsebesség, alacsonyabb fogyasztás, tiszta hátső üveg :)))))
Havernak volt egy Puntója, leszedte róla a hátsó ablaktörlőt, mert az tuning. Egyszer mentünk át Győrbe, esett az eső, mire odaértünk, nem lehetett kilátni a hátsó ablakon, pedig a városban a dupla sávoson nem hátrány kilátni :))))
Cgo02-01-2009 12:38:18 // 85345
na ezt probalja valaki elvinni 156 berlinaval :) bar felbehajtva atmegy a sialaguton :-PPPP
Cgo02-01-2009 12:37:15 // 85344
miert a 156 SW-nek mi baja van? (a bandzsa guigiaro lampakat kiveve de az ugyanaz a berlina eseteben is)
Cgo02-01-2009 12:35:58 // 85343
errol jut eszembe milyen fantasztikus auto volt a 146 a 156 SW-hez kepest - a kis szarnyacska (vagyis az 5. ajto kikepzese) miatt soha nem volt koszos a hatso ablak. A SW hatso ablaka 10 perccel mosas utan mar retkes...
Cgo02-01-2009 12:33:56 // 85342
nalam a 146-ban a csucs a mosogep volt, a doboz merete 1x1,2x0,9 volt vagy valami ilyesmi, felul maradt 3 centi a plafonig, hosszra 1 centi, szelessegre talan 3-4. az uzletes maig nem hiszi el, hogy sikerult berakni es meg az 5. ajtot is le tudtam zarni.
satya02-01-2009 12:05:58 // 85341
Jó van na! :)) csak müvészetileg értékeltem!! :)))
Bianco02-01-2009 11:59:15 // 85340
Ne szójjá be jó ! :-))))))
Ezt is 2 óráig válogattuk a boltban....
:-)))
Egyébként is .
" Szegény ember vizzel kavics "
:-)
Ezt is 2 óráig válogattuk a boltban....
:-)))
Egyébként is .
" Szegény ember vizzel kavics "
:-)
satya02-01-2009 11:48:34 // 85339
Vazze találhattál volna szebb hátsó spoilert is!! :))))
Bianco02-01-2009 11:42:27 // 85338
Attie02-01-2009 11:02:28 // 85337
Biztos szarok a rugók :))
Attie02-01-2009 11:01:58 // 85336
Mondjuk, ha egyszer lesz zseton 159-re, akkor elképzelhető, hogy SW lesz. A 159-ben már elég jól néz ki :)
GTPeti02-01-2009 11:01:41 // 85335
Szinte a földet súrolja a hátsó lökhárító. :)))
Attie02-01-2009 11:00:16 // 85334
És hogy megült tőle :))))
GTPeti02-01-2009 10:59:05 // 85332
Igazából ennek alapján a fanatixosok hamarjában kialakíthattak volna belőle egy 146 SW-t. Egy kis gitt kellett volna csak hozzá. :)
csocsi02-01-2009 10:57:31 // 85331
Biztosan akadt aki kíváncsian megnéztze :))
GTPeti02-01-2009 10:55:35 // 85330
Bakker, neked még jakuzzi is volt az autódban! Hiába, kőkemény tuningverda. :)
ystuc02-01-2009 10:53:54 // 85329
Cgo02-01-2009 10:49:22 // 85328
azt hiszem Bg-nek van olyan kepe, hogy a 155-el viszi a tekercs szigetelest a hazra :)
mondjuk en felepitettem a hazat a 146-al, de 400 kilo csempe alatt mar elegge nyogott :)
mondjuk en felepitettem a hazat a 146-al, de 400 kilo csempe alatt mar elegge nyogott :)
GTPeti02-01-2009 10:48:26 // 85327
Jól rátapintottál lényegre. :)
Erhard 242 (Pure Energy)02-01-2009 10:47:04 // 85326
ezért van Neked is SW-d :DDD
GTPeti02-01-2009 10:44:56 // 85325
Ezzel a hsz-szel én is maximálisan egyetértek. Alig szállítok nagy cuccokat, de amikor igen, akkor ne kelljen már tehertaxi vagy akármi. (Főleg kint... €€€)
Attie02-01-2009 10:09:03 // 85324
Amúgy a cuccolásra megoldás a 155.
525 literes csomagtartó. Majdnem 90 fokban nyitható hátsó ajtók :)
525 literes csomagtartó. Majdnem 90 fokban nyitható hátsó ajtók :)
Erhard 242 (Pure Energy)02-01-2009 10:03:56 // 85323
erről az egyik rendőr haver jut eszembe akinek kategóriánként voltak cipői
1. Utcai általános
2. Munkába járós
3. Csajozós :DDDD (érted??)
stb...
1. Utcai általános
2. Munkába járós
3. Csajozós :DDDD (érted??)
stb...
Attie02-01-2009 10:01:57 // 85322
Még após is szóba jöhet :-)
Attie02-01-2009 10:01:11 // 85321
Na jó olajos dolgokat én sem teszek rá, de azt a csomagtartóba sem. Vagy ha nagyon kell, akkor aláteszek valamit aminek nem árt.
De még mindig könnyebb bárminél tisztítani a bőrt ha koszos lesz. :-)
De még mindig könnyebb bárminél tisztítani a bőrt ha koszos lesz. :-)
Cgo02-01-2009 09:56:44 // 85320
na latod, megint tanultal valamit :)
a kezikonyvben biztos benne van
a kezikonyvben biztos benne van
Cgo02-01-2009 09:55:05 // 85319
az urak ilyenkor tehertaxit hivnak vagy az apuka aftojat kerik kolcson :-PPP
Erhard 242 (Pure Energy)02-01-2009 09:46:26 // 85318
na persze ha a Baba bukik egy tartalmasat a bőrre az toccsan és könnyen lehet takarítani na de a dzsuvás, koszos, olajos dolgokat nem fogom a bőrre pakolni...
Attie02-01-2009 09:45:08 // 85317
Nem tudom. Nagyon csúnya a tetőcsomagtartó. :-))))
Apunak Mondeoja van :-P
Amúgy nem tudtam, hogy a tetőnek is van külön terhelhetősége. Végülis nem a tetőlemezre rakom rá.
Apunak Mondeoja van :-P
Amúgy nem tudtam, hogy a tetőnek is van külön terhelhetősége. Végülis nem a tetőlemezre rakom rá.
Attie02-01-2009 09:42:58 // 85316
Én itt a gumikra gondoltam éppen :)
Mást nem szoktam a hátsó ülésre tenni.
Mást nem szoktam a hátsó ülésre tenni.
Cgo02-01-2009 09:40:46 // 85315
apropo, hany kiloval terhelheto a 156 teteje? 50?
Cgo02-01-2009 09:39:43 // 85314
csak eppen kulonbseg, hogy par zacsko pelenkarol van szo van 1 m3 csemperol :)
Attie02-01-2009 09:33:56 // 85313
Én meg pont, hogy a bőrre pakolok, mint a plüssre vagy a sima ülésre.
A bőr pikk-pakk takarítható. Nem véletlenül vettünk most bőrös autót, hogy jött a gyerek :)
A bőr pikk-pakk takarítható. Nem véletlenül vettünk most bőrös autót, hogy jött a gyerek :)
Attie02-01-2009 09:32:14 // 85312
Én amondó vagyok, hogy az ilyen kombó/multifunkciós dolgok sosem tudják olyan jól tenni a dolgukat, mint a külön kifejezetten arra a célra gyártott dolgok.
Attie02-01-2009 09:30:52 // 85311
Akkor ha cuccolni akarsz a megoldás a tetőcsomagtartó :)
ALFI15602-01-2009 09:17:10 // 85310
Ehez nem tudok hozzászólni.De azt tudom,hogy a hugomat a multkor vittem és a gyerekének a babakocsija nem fért be hátra.
Kazes☻02-01-2009 08:34:37 // 85309
SW ügyben egyetértek veled, amellett nagyon tetszik a berlina is és bizony sok problémára azért megoldást jelent egy jó kis tetőcsomagtartó. :)))
Cgo02-01-2009 08:28:32 // 85308
viszont van olyan, hogy valaki Alfazni szeret :)
vagy az Alfa lesz szep autonak, gyorsulni veszunk Mitsubishit, cipekedni Mondeo kombit, varosba jarni Smartot es autopalyazni 6-os BMW-t?
peace (c) Bubble
vagy az Alfa lesz szep autonak, gyorsulni veszunk Mitsubishit, cipekedni Mondeo kombit, varosba jarni Smartot es autopalyazni 6-os BMW-t?
peace (c) Bubble
Alfa Amore doesn't take any responsibility for the posts.
Online members
2
Guests2
588
Forum
Recent topics
- Oldtimer and youngtimer
- 156
- AlfaCity
- International Alfa Rome...
- 159
- Chat
- Boxer fanatics
- 147
- Polish Alfisti
- Českí Alfisti
Poll
- What kind of chatrooms do you prefer?
- When will Alfa return in your opinion to the US?
- How did you find AlfaAmore.com?


