Forum >> 156
Attie26-11-2008 08:59:40 // 82207
Hány centis kell a 156-ra? Mert ahogy láttam elég nagy szórás van az árakban.
Liquid26-11-2008 08:48:02 // 82206
az Aerotwin nagyon jó cucc, nekem már majdnem 2 éve fentvan a kocsin, most is tökéletes, igaz nemolcsó
vizsont van valami utánzata, ami sokkal kedvezőbb árban és aszondják jó is.
Asszem Mikenak és Erhardnak van ilyen.
vizsont van valami utánzata, ami sokkal kedvezőbb árban és aszondják jó is.
Asszem Mikenak és Erhardnak van ilyen.
Attie26-11-2008 08:43:33 // 82205
Szóval nem a Bosch aerotwin hanem valami olyasmi?
GTPeti26-11-2008 00:19:31 // 82204
A kis Mafla. :))
Amúgy a "fehérvári-Bosch-szerű-de-olcsóbb-és-német" ablaktörlőről volt szó.
Amúgy a "fehérvári-Bosch-szerű-de-olcsóbb-és-német" ablaktörlőről volt szó.
Attie25-11-2008 23:55:04 // 82203
Erhard, aszongya a weboldalad, hogy "Az Afla Romeo 156 alkatrész katalógusunk letöltéséhez kérem kattintson a "Letöltés" gombra. A katalógus pdf formátumban érhető el. "
ccccc :)
ccccc :)
Attie25-11-2008 23:48:14 // 82202
Milyen ablaktörlőt is ajánlottatok itt többször?
Erhard 242 (Pure Energy)25-11-2008 22:35:06 // 82201
én csak elmentem RB mellett, bent RB-ban nem mentem el :DDD
GTPeti25-11-2008 22:27:15 // 82200
Most kérdezhetném, hogy
"Neked ezt mondta? :)",
de nem teszem, mert Ő nem olyaaan!! :)
"Neked ezt mondta? :)",
de nem teszem, mert Ő nem olyaaan!! :)
Erhard 242 (Pure Energy)25-11-2008 22:20:58 // 82199
Boyci billegett oda hozzád hogy ájn klájn kukk, hundert ájró punkt :DDD
GTPeti25-11-2008 22:16:33 // 82198
Anno Rgb egyik discojában tett nekem ajánlatot (összeggel :)) a "fogadóbizottság" egyik hölgytagja. Megmondtam neki udvariasan, hogy illemtudó férfi vagyok. :)))
boyci25-11-2008 22:02:06 // 82197
:))) lökött eddig ezt mindenki tudta, kivéve a 156os tulajokat :)))
most már ők is tudják :))
kössszi
most már ők is tudják :))
kössszi
Erhard 242 (Pure Energy)25-11-2008 21:55:29 // 82196
nem hát... a stripp bároktól :DDD
boyci25-11-2008 21:52:34 // 82195
..ééés tényleg :))
(de esk h nem innen vettem regensburgot) ich schwöre!!! :)))
(de esk h nem innen vettem regensburgot) ich schwöre!!! :)))
Attie25-11-2008 21:51:06 // 82194
Cserébe sokkal alacsonyabb a kamatod, mintha forint hitelt vettél volna fel. Én biztos vagyok benne hogy még így is kevesebbet fizetsz majd összesen, mint a forintos hitellel.
Ha meg nem, akkor ezzel tisztában kellett lenned amikor aláírtad a hitelszerződést.
Ha meg nem, akkor ezzel tisztában kellett lenned amikor aláírtad a hitelszerződést.
Zsolesz25-11-2008 21:19:31 // 82193
Azt megköszönöm. Pont most akartam írni hogy ha nem nagy gond nézd meg lécci. Jövő kedden találkozom a győri kollégámmal lehet akkor a szállítást is meg lehetne oldani
GTPeti25-11-2008 21:13:24 // 82192
Lindau.

Eléggé ott van a hely... Kár, hogy még nappal nem láttam. :( Maga a szigeten fekvő része olyan, mint Regensburg belvárosa. Tehát nagyon hangulatos.

Eléggé ott van a hely... Kár, hogy még nappal nem láttam. :( Maga a szigeten fekvő része olyan, mint Regensburg belvárosa. Tehát nagyon hangulatos.
GTPeti25-11-2008 21:10:46 // 82191
Nyert. Vicces lehetett, engedélyt kérni.
- Parkolóházat szeretnénk építeni.
- Rendben van, folglajanak helyet.
Hol szertnék felépíteni?
- A 2x3-4 sávos autópálya felett teljes szélességében. :))
- Parkolóházat szeretnénk építeni.
- Rendben van, folglajanak helyet.
Hol szertnék felépíteni?
- A 2x3-4 sávos autópálya felett teljes szélességében. :))
Piritu - 1.000.00025-11-2008 21:07:01 // 82190
Iklatttty
Itt viszont már soxor jártam, az első időben sokat találgattuk, hogy mi lesz. Egy hídnak látszott a pálya felett, ami nem vezet sehová...
Itt viszont már soxor jártam, az első időben sokat találgattuk, hogy mi lesz. Egy hídnak látszott a pálya felett, ami nem vezet sehová...
Piritu - 1.000.00025-11-2008 21:04:04 // 82189
Tényleg passz, de ha elárulod bepótolom.... sok víz van arrafelé.
GTPeti25-11-2008 20:41:00 // 82188
És még egy kérdés hozzátok. (Főleg Pirituhoz. :)
Hol található a Bosch stuttgarti parkolóháza?
Hol található a Bosch stuttgarti parkolóháza?
GTPeti25-11-2008 19:58:56 // 82187
Az szinte kizárt! :)
A víz túloldalán az Svájc. Vagyis akkor?
A víz túloldalán az Svájc. Vagyis akkor?
Peta25-11-2008 19:44:33 // 82186
mindenkinek köszönöm a jó kivánságokat
Erhard 242 (Pure Energy)25-11-2008 19:37:28 // 82185
szar dolog de sok köze nincs a topicnak...
Mike.25-11-2008 19:36:16 // 82184
Ez sajnos nem csak ithonra vonatkozik.
Aikon25-11-2008 19:28:02 // 82183
2 hónap alatt 11 ezerrel nőtt a verda törlesztője. De a nagyemberek fent megmondták, hogy Mo-n nincs gáz..... :(
Kozi25-11-2008 17:09:20 // 82182
Hát nem csak a búra van törve hanem a ház is.de azt hiszem a foncsorok jók benne.mMeg kell néznem.Majd irok a faladra h milyen.
dg101725-11-2008 14:53:37 // 82180
hülyeséget irtam
alubol vagy müanyagbol van???? érdekelne engem is
alubol vagy müanyagbol van???? érdekelne engem is
dg101725-11-2008 14:51:00 // 82179
fémböl vagy alubol van a motorvédö???
Blade25-11-2008 12:56:20 // 82178
De jó rá,csak az elefántfüleket nem tudod feltenni.Meg le kell venni két hosszanti merevitőt amin furatot kell késziteni mert egyébként takarják a felfogatás helyét. Külön GTA-ra nem csinalnak fém motorboritást...
Ferke25-11-2008 12:44:13 // 82177
Képzeld el, ha szétszednék, és nem tudnák összerakni...azért ez milyen már?!:)))))
Ferke25-11-2008 12:42:21 // 82176
Felkóklányolni meg nem érdemes szerintem...bár én úgy gondolom, hogy a gyári motorvédő úgy, ahogy van xart sem ér, nálam nincs is fent.
Ferke25-11-2008 12:41:36 // 82175
Szerintem nem jó rá. Teljesen más alul a kivágások kialakítása.
Hardy25-11-2008 12:32:35 // 82174
Nem tudja valaki hogy a benzines 156 motorvédője jó a GTA-ra.
Van nekem egy, illetve 2db új, és az egyiket eladnám csak akinek kéne annnak GTA-ja van.
De ha másnak kell annak is eladom 12000 Ft az ára, de abból lehet egy kicsit alkudni :)))
Van nekem egy, illetve 2db új, és az egyiket eladnám csak akinek kéne annnak GTA-ja van.
De ha másnak kell annak is eladom 12000 Ft az ára, de abból lehet egy kicsit alkudni :)))
Piritu - 1.000.00025-11-2008 09:59:16 // 82173
Hát itt még nem voltam :-(
GTPeti24-11-2008 22:09:06 // 82172
Na most az a tényállás, hogy No-ban a barátom Kangoo-jával kb. ugyanezt eljátszották. Csak ott a barátom szánta meg őket és mondta meg, mi lehet a hiba... (Beállt a nagynyomású pumpa.) Cserébe baráti áron megjavíttatták. (1500€-ért.... Mondjuk megérdemli a barátom, mert ő meg kifizette...)
Erhard 242 (Pure Energy)24-11-2008 21:50:05 // 82171
nem hüjék a szerelők :DDD
Vili24-11-2008 21:45:26 // 82170
Én meg a szerelő hangjára gondoltam:-O
Zsolesz24-11-2008 21:45:01 // 82169
Érdekes az én szerelőm is azt szokta mondani hogy hallgassam a zenét hangosabban :)
Erhard 242 (Pure Energy)24-11-2008 21:43:15 // 82168
áh feltekerem a gerőt 40-re :D
Zsolesz24-11-2008 21:40:38 // 82167
Eladod egyből? :))
Erhard 242 (Pure Energy)24-11-2008 21:40:05 // 82166
van ez így :DD látod ezért nem viszem az autóm szervizbe ha ismeretlen hangot hallok..
Zsolesz24-11-2008 21:35:56 // 82164
Mennyire törött? Vagyis hol? A búra nem számít szét akarom szedni
Cgo24-11-2008 21:35:34 // 82163
basszus, ilyet meg nem hallottam :) a haverom vett valami renault pickupot vagy mi a turot - ujan, de valami nem tetszett neki, elvitte a szalonba. azok szetkaptak a fel autot aztan !!!! bocsanatot kertek, hogy nem tudjak osszerakni !!!! el kellett vinniuk utanfuton mas szervizbe... azt hittem kandi kamera... ilyen nincs
GTPeti24-11-2008 21:34:44 // 82162
Piritu, mit váratsz minket? :)
Kozi24-11-2008 21:17:32 // 82161
Mert van egy bal oldalo de törött.
Kozi24-11-2008 21:17:08 // 82160
Mennyire legyen egyben?
Zsolesz24-11-2008 21:14:15 // 82159
Bocs ez tényleg lemaradt. Első.
GTPeti24-11-2008 21:12:52 // 82158
Alfa Amore doesn't take any responsibility for the posts.
Online members
1
Guests1
646
Forum
Recent topics
- Oldtimer and youngtimer
- 156
- AlfaCity
- International Alfa Rome...
- 159
- Chat
- Boxer fanatics
- 147
- Polish Alfisti
- Českí Alfisti
Poll
- What kind of chatrooms do you prefer?
- When will Alfa return in your opinion to the US?
- How did you find AlfaAmore.com?
