Forum >> 156
Vikking 31128-12-2007 22:01:08 // 54457
Hali! Nem kötekedni akarok, de sztem nem szabályoz 7000nél az 1.6os... Nekünk már forgott többet, nem is kevéssel... Olyan 7400 körül dadogott le... Honnan hallottad ezt? Lehet hogy igazad van, csak kérdem :)
csocsi28-12-2007 21:59:58 // 54456
Állítottam.
Nekem Piri mondta mikor a termosztátom rossz volt.
Nekem Piri mondta mikor a termosztátom rossz volt.
Attie28-12-2007 21:57:21 // 54455
A vége ott ahol a második képed vagy egy nagyon picit feljebb.
Mike.28-12-2007 21:55:19 // 54454
Kérdezed vagy mondod? :-))
Amúgy nem tudom, hogy hivatalosan az e, de nekem addig megy álltalában ilyenkor télen és bemértük a hőfokot ami 80-85 körül volt.
Amúgy nem tudom, hogy hivatalosan az e, de nekem addig megy álltalában ilyenkor télen és bemértük a hőfokot ami 80-85 körül volt.
GEORGE28-12-2007 21:54:52 // 54453
Látom mennyire jó téma ezért nem hagytam elülni a dolgot.
No meg ma mértük meg Pirivel mondhatni még ropogós infó :-D
No meg ma mértük meg Pirivel mondhatni még ropogós infó :-D
GEORGE28-12-2007 21:54:05 // 54452
Most mennyin áll?
Attie28-12-2007 21:53:21 // 54450
Akkor annyira nem is volt rossz a termom :) A 80 fokot elérte ezek szerint a csere előtt is :)
csocsi28-12-2007 21:51:58 // 54449
A TS-nél is 80°C az a vonal :)))
Attie28-12-2007 21:51:19 // 54448
Én zöldről tudok, de lehet, hogy csak azért mert olyan volt nekem :)
Mike.28-12-2007 21:50:49 // 54447
De jóó! Már úgy is olyan régen volt itt szó a vízhőfokról. :-)))
Amúgy az enyémnél is pont így áll a mutató, bár csak 1,6 os, és szintén ilyen hőfokot mér.
Amúgy az enyémnél is pont így áll a mutató, bár csak 1,6 os, és szintén ilyen hőfokot mér.
GEORGE28-12-2007 21:46:26 // 54446
GEORGE28-12-2007 21:40:07 // 54445
156-os tulajok, főleg akik 2,4 mjet-tel rohangálnak.
ma megmérettem hideg állapotról üzemi hőfokig a vízhőfokot.
Az 50 és a 90 közti osztás nem 70'C hanem 80'C fok és ha jobban megvizsgáljuk egy picit tényleg közelebb van a 90-hez mint az 50-hez.
Aztán mikor eme vonalat elhagyja 2 mutatónyival akkor 85-86'C fokot jelzett a compjuter!
ma megmérettem hideg állapotról üzemi hőfokig a vízhőfokot.
Az 50 és a 90 közti osztás nem 70'C hanem 80'C fok és ha jobban megvizsgáljuk egy picit tényleg közelebb van a 90-hez mint az 50-hez.
Aztán mikor eme vonalat elhagyja 2 mutatónyival akkor 85-86'C fokot jelzett a compjuter!
Mike.28-12-2007 21:31:45 // 54444
Látod!? tucc te! :-)))
GEORGE28-12-2007 21:24:59 // 54443
kerete :-))
De látom nem felületesen olvasol :-)))
De látom nem felületesen olvasol :-)))
Mike.28-12-2007 21:21:53 // 54442
fekete karete az más! :-)))))
Mike.28-12-2007 21:21:06 // 54441
Vagy eladod a macsekot!? :-)))
GEORGE28-12-2007 21:17:43 // 54440
fekete karete kellene hogy legyen .-) nem? :-)
GEORGE28-12-2007 21:14:49 // 54439
vazee lassan hitelt kell felvennem :-))))
Zsolesz28-12-2007 20:49:45 // 54438
Én azt sem tudom mi az.... :) Amúgy nem élek vele
csocsi28-12-2007 20:30:58 // 54437
Akkor valszeg én értettem félre :))
Mike.28-12-2007 20:29:33 // 54436
Az újjítónak biztos jár egy kis jutalom, .... majd szólj! :-)))
Attie28-12-2007 20:22:09 // 54435
Ezt majd felvetem az MTA következő nyelvművelő gyűlésén :DDD
Mike.28-12-2007 20:18:51 // 54433
Pontosabban ajándék lóherének ne keresd a keretét! :-)))
Zsifi28-12-2007 20:17:30 // 54432
Én nem élek vele!:)
Attie28-12-2007 20:16:16 // 54431
Hát szerintem a lóherét az index fölé kell ragasztani, de ha jól emlékszem akkor én most a kígyót ragasztottam oda :/
Amúgy nincs zöld kerete a háromszögnek sajnos. De ajándék lónak ne nézd a fogát :)
Amúgy nincs zöld kerete a háromszögnek sajnos. De ajándék lónak ne nézd a fogát :)
csocsi28-12-2007 20:13:44 // 54430
Talán fel akarod venni?? :))
Zsifi28-12-2007 20:07:26 // 54429
Akkor dobd el!:))))
Mike.28-12-2007 20:06:28 // 54428
Én már jegyzeteltem is bele! :-)
Mike.28-12-2007 20:06:01 // 54427
Örülök, hogy van még egy elégedett cartárs! :-))
Pac28-12-2007 20:05:07 // 54426
Jó estét Alfistik!
Ma vettem át Zsifi cartárstól a 2008-s naptárat. A naptárkészítő(k)nek üzenném, hogy nagyon király lett!
Üdv: Pac
Ma vettem át Zsifi cartárstól a 2008-s naptárat. A naptárkészítő(k)nek üzenném, hogy nagyon király lett!
Üdv: Pac
Mike.28-12-2007 20:05:06 // 54425
Én már teljesen ellazultam. :-))
A joint már nem is kell! :-)))
A joint már nem is kell! :-)))
Zsolesz28-12-2007 20:00:17 // 54424
Megnyugtató :))
Mike.28-12-2007 19:59:30 // 54423
:-DD
Most, hogy mondod!? Igen az is volt! :-D
Most, hogy mondod!? Igen az is volt! :-D
Mike.28-12-2007 19:58:44 // 54422
Akkor neked is jó az autód! :-))
Zsifi28-12-2007 19:58:34 // 54421
Gondolom, h kivert a víz!:))))
Mike.28-12-2007 19:58:18 // 54420
:-DD
De jó, hogy szólsz! Strigulázom a többihez! :-))
De jó, hogy szólsz! Strigulázom a többihez! :-))
Zsolesz28-12-2007 19:57:03 // 54419
Nekem is világít ha nyitva van ha nincs (felkapcsolt fényszórók mellett)
GEORGE28-12-2007 19:56:20 // 54418
Rendi vagy :-)
( nincs Astim .-D )
( nincs Astim .-D )
Mike.28-12-2007 19:55:28 // 54417
Huuhh, de jó, már tiszta ideg voltam! :-)))
Mike.28-12-2007 19:54:02 // 54416
Egy kis mozgás sosem árt! :-)) Na meg az út nagy részét neked sem a szabadban kell megtenni! :-)))
Na de jóó, mivel én is úr vagyok, ráér holnapig! :-)))
Na de jóó, mivel én is úr vagyok, ráér holnapig! :-)))
Zsifi28-12-2007 19:53:39 // 54415
Csak megnyugtatásként!:)
GEORGE28-12-2007 19:51:55 // 54414
ja a lakásajtótól 3 méterre van a kocsi nekem 2 emelet le el a kocsiig aztán visszafele ugyan ez.
Az én úri kedvem úgy tartja hogy holnap nézem meg :-)
Az én úri kedvem úgy tartja hogy holnap nézem meg :-)
Mike.28-12-2007 19:51:14 // 54413
Tudom, de azért köszi a megerősítést! :-))
Zsifi28-12-2007 19:50:33 // 54412
Van ventillátor!:)
Mike.28-12-2007 19:50:15 // 54411
Ne mááá! Nem vagy képes egy barátért megnézni? Én kimentem megnézni miattad! :-)))))
GEORGE28-12-2007 19:49:35 // 54410
Igen világitás mellett világit :-)
GEORGE28-12-2007 19:48:19 // 54408
hát komám akkor ma kiváncsi maradsz :-D
Alfa Amore doesn't take any responsibility for the posts.
Online members
0
Guests0
897
Forum
Recent topics
- Oldtimer and youngtimer
- 156
- AlfaCity
- International Alfa Rome...
- 159
- Chat
- Boxer fanatics
- 147
- Polish Alfisti
- Českí Alfisti
Poll
- What kind of chatrooms do you prefer?
- When will Alfa return in your opinion to the US?
- How did you find AlfaAmore.com?

