Forum >> 156

krisz.v09-12-2012 19:46:00 // 133407
86e volt a vezérlés+vízpumpa (ez volt a legjobb ár) , ehhez jött még a vezérlés rögzítő szerszám+szelepfedél tömítés.
mreni09-12-2012 19:35:44 // 133406
110e? az hogy? 55-60 körül van vezérlés szett+vízpumpa25e

25e a hosszbordás 15e a hf tömítés egyéb tömítések még egy 10es,hf csavar készlet 10e+a hf felújítás

lehet kicsit keveset mondtam,de 200ból megvan,valószínű.
krisz.v09-12-2012 19:24:06 // 133405
Hát az elég macerás lenne...Én csak a vezérlést cseréltem le meg a vízpumpát, de az sem volt egyszerű mutatvány, és nem maga a folyamat bonyolult, hanem egy v6 156-nál annyira "tele" van a motortér, hogy alig férsz hozzá az alkatrészekhez, van amihez kifejezetten lehetetlennek tűnik hozzáférni, de sok-sok türelemmel meg lehet csinálni rajta mindent. Ja és csak a vezérléscsere 110eFt volt, ebben az esetben jönnének még hozzá szelepek, hf tömítés, csavarok stb. vagy komplett bontott hengerfejek, szerintem legjobb esetben is a vége bőven 200 felett lenne, de inkább 300!
Roll198309-12-2012 18:48:26 // 133404
Köszi, kipróbálom!
Trombozis09-12-2012 18:47:00 // 133403
Kösz! Utánanézek!
GTPeti09-12-2012 18:45:45 // 133402
Hirschtalg, vagyis "szarvaszsír". Olyan stift, mint pl. a Pritt ragasztó.
GTPeti09-12-2012 18:44:55 // 133401
Ezekszerint mégsem elég jól. :(

Láncspray a tuti. Én mindkét Bárdinál kapható kötelet próbáltam már. Az egyik fajta sokkal jobb. Majd utánanézek, hogy melyik is.
Trombozis09-12-2012 18:44:24 // 133400
Én az ajtókkal szívok mindig. Ezt gyűlölöm a legjobban. :-/
mreni09-12-2012 18:40:24 // 133399
elő szokott fordulni,bár nálam még nem volt,felkészülök rá mindig :)
Roll198309-12-2012 18:36:56 // 133398
Szívtatok most a nagy hidegben kézifék befagyással, vagy ez csak engem boldogít? Kézifék cserénél jó be lett zsírozva pedig a kábel.
mreni09-12-2012 18:30:26 // 133397
ha magadnak csinálod akkor is lesz min 120-150e
gecsa09-12-2012 18:25:56 // 133396
az egyszer biztos...:D
Trombozis09-12-2012 18:24:28 // 133395
De az nem lesz olyan sose. :-D
gecsa09-12-2012 18:23:50 // 133394
gondolom annyiból lehet venni már egy működőképeset is..:D
mreni09-12-2012 18:16:57 // 133393
nem olyan macerás,ha rászánod az időt és a pénzt,de látni kéne,hogy mi mekkorát kapott.
GTPeti09-12-2012 18:14:35 // 133392
Azzal én is szívtam, mire összeraktam. Nem csak az a fontos, hogy áll, hanem a fogaskerék is. Hogy ott legyen az ajtó végállása, ahol gyárilag volt. (Ne kijjebb, ne beljebb.)
Zotyy15609-12-2012 18:07:03 // 133391
Hát nem nagyon jött össze ,ha valaki tudja hogy kell állnia a hamutartó rugójának,és esetleg egy "ábrát is tudna mellékleni megköszönném! :)
GTPeti09-12-2012 17:47:44 // 133390
"Az kizárt mert nem tudom." :))

Ha valakinek van helye és szeret (és tud is...) szerelgetni, biztos kellemes időtöltés lehet egy V6 feltámasztása.
gecsa09-12-2012 17:45:27 // 133389
azt tudom, hogy ilyenkor kócolódnak rendesen a dolgok...de ér-e annyit, hogy megérje?
GTPeti09-12-2012 17:39:53 // 133388
Ahogy Fogarasi Árpád mondta: "szelepek, csapok meg minden amire oda majd szükség lesz". :)
gecsa09-12-2012 17:37:43 // 133387
vezérműszíj szakadt v6 feltámasztása gondolom macerás...
gecsa09-12-2012 17:36:47 // 133386
nem tudom leírni...én is szoptam vele anno..egy képpen jó..van egy csöcs, oda megy a tekercs, és a szálat meg be kell fűzni, megvan a helye mindkettőnek..jó muri, sok sikert..:D:D

nőgyógyászok előnyben..:D
Zotyy15609-12-2012 17:35:00 // 133385
ja és a jobb oldalon sajna letört egy kis műanyag pöcök amelyik abban a kis "nut" ban van az nagy baj????
Zotyy15609-12-2012 17:33:33 // 133384
összekellet kötnöm a csatival a vezetékeket :( és hogy kéne állnia épp azzal szenvedek :)
gecsa09-12-2012 17:31:05 // 133383
a kibukó retesz jobb oldala szemből nézve, figyelj az állásra, mert vagy korábban zár, vagy nem tudod bezárni..akkor dupla munka, először azt lödd be..:D de ezt nem kellett volna kiszedni a világítás miatt..:D
Trombozis09-12-2012 17:24:49 // 133382
Én arra nem is emlékszem. :-D
Trombozis09-12-2012 17:24:22 // 133381
Nem néztem rá, csak tippelgetek. Sajnos időm nincs. :-/ plusz kéne a garázsba a hősugárzó, mert nincs fűtés. :-D Apám garázsában van valahol, de oda nem lehet bemenni, mert gyűjtő az öreg. :-D A Babettám is ott van eldugva. :-P
Amúgy a trafósorra tippelek. Érdekes gyorsításnál. Nem torpan, hanem hanem hanem olyan na. Érezni kell! :-)
Zotyy15609-12-2012 17:21:39 // 133380
Sziasztok!

Épp hamutartó világítást szerelek,és lenne egy olyan gondom,hogy nem tudom a kis fekete rugó hová kerül,esetleg valaki tud segíteni? Köszi! :)
Alfa 156 1.9 JTD09-12-2012 16:49:27 // 133379
Mikor kell kettőstömegű lendkereket cserélni, milyen jelei vannak, ha rossz?
Előre is köszi a válaszokat.
gecsa09-12-2012 16:33:51 // 133378
akkor ott jó idő van...:D
GTPeti09-12-2012 16:10:12 // 133377
A műszerfalam tegnap éjjel -8°C-t mutatott. :(
gecsa09-12-2012 15:30:11 // 133376
nekem is kiírja, és még villog is....
Imyx09-12-2012 12:35:45 // 133375
Kiírja, ha 0 fok alá süllyed a hőmérséklet :).
lakosg0109-12-2012 12:14:57 // 133374
A 147 kiírja (156-ról nem tudok nyilatkozni). Itt Fehérváron az enyém mutatott mínuszban 2-5 fokot.
Ricoe15609-12-2012 11:58:02 // 133373
Nektek a fedkomp kiirja ha minusz akárhány fok van? Mert nekem csak 0.0 -nál nem megy lejjebb... Vagy itt fehérváron még nem volt ilyen hideg? :DDDD
Imyx09-12-2012 09:25:40 // 133372
A 2. kérdésre a válasz: kijelzőt kell cserélni, ha mázlid van, ház nélkül találsz, én Phon Cartárstól vettem 20.000 ft-ért. Akkor nem volt több, de egy kérdést megér. Általában házzal együtt árulják, bontósokat keress!
Fanni09-12-2012 08:02:53 // 133371
Hali!Az miért lehet h a kuplung pedálja beljebb van mint a fék,kicsi az útja de jól fog nem csúszik,semmi gond vele csak kicsi az útja,a másik meg h a fedélzeti komputer kijelzője benyomódott,működik csak ugye semmit nem lehet belőle látni a kijelző sérülése miatt..mennyibe fáj azt megcsináltatni?:)
szasza(SW)08-12-2012 21:16:29 // 133370
3/4-es takarással nekem 9-10km 70-90-es tempóba,alul nincs burkolatom így akár teli takarást is elbírna.
GTPeti08-12-2012 21:08:14 // 133369
Most mentem a Bellával. Kb. -7 fokban 100as tempó mellett 20km kellett neki, mire elérte az üzemi hőfokot. Utána tökéletesen tartotta. (A 90es osztás előtt 1-2mm-rel.) Ilyen egy 8V-s JTD jó termosztáttal. Többet max állófűtéssel, vagy hűtő elé berakott lappal lehet elérni. (Utóbbit én is majd kipróbálom.)
Trombozis08-12-2012 20:43:26 // 133368
Alaminiumho'!
mreni08-12-2012 19:15:20 // 133367
elvileg tudsz,csak be kell húzni a vezetékeket+bekötni az ECU-hoz.
Hermész 8808-12-2012 18:29:35 // 133366
Meg tudná mondani valaki, hogy 2.4-JTD- hez 2000-es kiadású, tudok e felszereltetni gyári tempomat kart?
Van rá lehetőség?
Kazes☻08-12-2012 17:48:52 // 133365
Elég szépek! :)
admirális08-12-2012 17:41:35 // 133364
Gyárilag rá van húzva valami arra az izzóra, azt kell levenni, és áttenni az újra.
GTPeti08-12-2012 17:40:42 // 133363
gecsa08-12-2012 17:31:30 // 133362
alu, vagy lemezfelnihez?
Trombozis08-12-2012 17:09:01 // 133361
Tudja valaki mekkora a kerékcsavarok méretei?
GTPeti08-12-2012 16:58:04 // 133360
Veszel fehéret + egy zöld alkoholos filctollat. A többit rádbízom. :)
Zotyy15608-12-2012 16:53:02 // 133359
Sziasztok!

Kérdésem lenne,ha jól láttam a hamutartó világításnál egy izzó van a szivargyújtóhoz,és egy a hamutartóhoz,az utóbbi,az zöld izzó ugye? A szivargyújtóé tudom,hogy fehér csak zöld műanyagon keresztül világít! Szóval olyan pici zöld izzót honnan tudok beszerezni??? :)
theBanyai08-12-2012 10:23:14 // 133358
Az komoly :D
Mondjuk nekem a téli-nyári is könnyűfém,szóval marad a féltengő.
Alfa Amore doesn't take any responsibility for the posts.