Forum >> 156
Piritu - 1.000.00020-05-2012 10:00:29 // 128207
Némi ügyességgel elég négy megfelelő méretű (átmérőjű) drót is, aminek hegyes a vége (szeg). Bedugva érezhető, hogy mikor tolja félre a reteszelő pöcköt. Már csak valahogy ki kell húzni a rádiót.
Piritu - 1.000.00020-05-2012 09:31:08 // 128206
fefe0120-05-2012 08:53:34 // 128205
sziasztok segítségre lenne szükségen 156 gyári rádióját hogyan tudom kivenni???
Kócosw19-05-2012 22:24:58 // 128204
nemszamit...
GTPeti19-05-2012 21:57:09 // 128203
Hát... majdnem. :))
Dévid19-05-2012 21:56:02 // 128202
Arra gondolsz, hogy megkérdezhetted volna, hogy a küszöbtoldat jó-e SW-re?
GTPeti19-05-2012 21:01:30 // 128200
Apropó, tegnap láttam egy csoport svájci csajt, akik az esti buliba egy sportcsomagos berlinával érkeztek. Jó hülye voltam, hogy nem mentem oda, pedig még ürügy is lett volna rá. :)
GTPeti19-05-2012 21:00:23 // 128199
Nem számít.
Roll198319-05-2012 20:59:24 // 128198
Küszöb spoilernél számít, hogy sw vagy berlina illetve facelift vagy sem? Köszi!
Dévid19-05-2012 15:37:14 // 128197
Az egész jó. Az enyém ennyit 50-60 km-en is megevett a másik fajta üzemanyagból, és a hétköznapi használati értéke nem több, mint a tiedének. :)
GTPeti19-05-2012 15:28:10 // 128196
Új fogyasztásom: 6,29liter / 100km. 90% autópálya, 10% lájtos város (vidék). Nyárigumikkal. Nagyon elégedett vagyok. B)
GTPeti18-05-2012 13:44:47 // 128194
Nekem az MK1-é messze jobban bejön.
sparco, nem "cserélgetném állandóan", max 1x/év.
sparco, nem "cserélgetném állandóan", max 1x/év.
sparco18-05-2012 13:39:17 // 128193
És cserélgetnéd állandóan??? :D Az úgy nem az igazi!
A fát kezdem Én is megszokni, de az a fa utánzatú műanyag középkonzol nem az igazi.
Szürkéhez meg nem illik a fa... :S
A fát kezdem Én is megszokni, de az a fa utánzatú műanyag középkonzol nem az igazi.
Szürkéhez meg nem illik a fa... :S
Longman18-05-2012 13:38:24 // 128192
De csakis az MK2 világosát..
Mint ebben
Mint ebben
GTPeti18-05-2012 13:35:58 // 128191
A kormányoszlopra. :)
Liquid18-05-2012 13:35:57 // 128190
azt tudtátok hogy MOMO a fakormány?
Liquid18-05-2012 13:35:31 // 128189
a polcra vagy a falra? :))
GTPeti18-05-2012 13:35:31 // 128188
Semmi baj nincs vele. Csak mostanában nem sok autóban van már fakormány. Asszem szeretnék benne gyönyörködn. A bőrt is mindenképpen megtartom.
Liquid18-05-2012 13:35:10 // 128187
fészliftesből nagyobb valószínűséggel találsz értelmes állapotút, de ha mindenképp újrabőrözöd akkor mindegy :)
Nekem speciel a régebbi bejövősebb
Nekem speciel a régebbi bejövősebb
sparco18-05-2012 13:33:46 // 128186
H-h??? :o Mi baj a bőrrel? :) Cseréljünk akkor! XD
GTPeti18-05-2012 13:28:58 // 128185
Én pedig azon gondolkodom, hogy néha feltennék egy fakormányt. B)
sparco18-05-2012 13:11:21 // 128184
sparco18-05-2012 12:29:52 // 128183
Sorry, nem olvastam már a fentebb lévő komikat! :)
sparco18-05-2012 12:29:15 // 128182
Imyx -nek ilyen van a gépén asszem!
GTPeti18-05-2012 12:26:40 // 128181
Ilyen autót ennyi pénzért... Hmm. B)
Kócosw18-05-2012 12:06:15 // 128180
nekem marad is rövidebb asszem :))
Imyx18-05-2012 12:01:51 // 128179
Igen, rövidebb a gyári is. De hogy miért.. :-).
Kócosw18-05-2012 10:11:19 // 128178
a gyariak sem mind ernek kerekdobtol kerekdobig...sok ilyet lättam mär...
Imyx18-05-2012 10:09:30 // 128177
Nekem ugyanez van. 1-1,5 cm-el rövidebb. Bele kell toldani, és tökéletes SW-re is. Egy ügyes műanyagos megtudja csinálni.
Kócosw18-05-2012 08:51:35 // 128176
az origi igy nez ki .
ez mindenkepp utangyartott uvagszalas sztem....
ez mindenkepp utangyartott uvagszalas sztem....
Roll198318-05-2012 08:42:23 // 128175
Küszöb spoiler
Srácok a linken szereplő spoiler-rel van valakinek tapasztalata? Ez egyezik a gyárival? SW-re vajon jó?
Srácok a linken szereplő spoiler-rel van valakinek tapasztalata? Ez egyezik a gyárival? SW-re vajon jó?
Abarai18-05-2012 03:01:23 // 128174
Vicces volt, amikor egy ilyenből edukált a tag arról, hogy mennyivel jobb az Opel dízel a szar olasznál. :)
Erhard 242 (Pure Energy)17-05-2012 21:29:58 // 128173
ne csodálkozz abban az 1.9mjet blokk lakik...
mizooo17-05-2012 21:11:00 // 128172
Srácok, ma nagy versenyben voltam egy Vectra 1.9 CDTI-vel. A faszi agreszzívan letolt rámmállt az M0-án. Mutattam neki, hogy nem tetszik a dolog :D erre ő is mutatta, hogy neki sem tetszett a véleményem. 140-150 körül követgettem amikor is elérkeztünk a Péceli dombhoz, ahol felfelé elmentem mellette láttam, hogy elkezdi szúrni neki ő is de 180- ig meg tudtam tartani az előnyöm. 4-ben mentem felfelé a dombon elfogyott a fordulatom :D nem mertem felkapcsolni 5be. Ez elég balgaság volt egy kis sebességet még nyerhettem volna, de így mielőtt elfogyott a sáv mellettem éppenhogy be tudta tenni elém. Most néztem meg itthon mit tud az az autó, hát 150 Ló és 300+ Nm No Comment. Nekem 4-ben 190 volt a vége, bár megelőzött a végén de büszke vagyok a kis 1.6-ra!
Roll198317-05-2012 20:32:36 // 128171
Nem félek, csak számolok! ;)
hhhjjjv17-05-2012 13:29:23 // 128170
Köszi szépen az infot,akkor majd jelzek neki.
Piritu - 1.000.00017-05-2012 13:01:24 // 128169
Csöri Várpalotán. Tőled sincs messzebb, mint tőlem. Egyben egy kellemes kirándulás.
pmolnar17-05-2012 12:21:30 // 128168
Szia Cartárs!
Nekem a hátsó lámpámmal volt hasonló és a fordulatszám mérőben kiégett egy tranzisztor. Egy csere megoldotta a problémát nekem.( ha valóban ez a gond nálad is van fordulatszám mérőm eladó:)
üdv Peti
Nekem a hátsó lámpámmal volt hasonló és a fordulatszám mérőben kiégett egy tranzisztor. Egy csere megoldotta a problémát nekem.( ha valóban ez a gond nálad is van fordulatszám mérőm eladó:)
üdv Peti
dundun17-05-2012 09:18:11 // 128167
Nem kell félni a V6-tól!!
Nem eszik durván simán 9l autópálya.
Én kisvárosunkban használgatom és 11l -el eljár.
Persze ez lábtól függ leginkább ha mindenkinek mutatod hogy mit tud akkor elkéri a 14l-is.
Viszont megy nagyon és megbizható nagyon és különben is V6 = :)))))))))))))))))))))
Nem eszik durván simán 9l autópálya.
Én kisvárosunkban használgatom és 11l -el eljár.
Persze ez lábtól függ leginkább ha mindenkinek mutatod hogy mit tud akkor elkéri a 14l-is.
Viszont megy nagyon és megbizható nagyon és különben is V6 = :)))))))))))))))))))))
dundun17-05-2012 09:16:49 // 128166
Nem kell félni a V6-tól!!
Nem eszik durván simán 9l autópálya.
Én kisvárosunkban használgatom és 11l -el eljár.
Persze ez lábtól függ leginkább ha mindenkinek mutatod hogy mit tud akkor elkéri a 14l-is.
Viszont megy nagyon és megbizható nagyon és különben is V6 = :)))))))))))))))))))))
Nem eszik durván simán 9l autópálya.
Én kisvárosunkban használgatom és 11l -el eljár.
Persze ez lábtól függ leginkább ha mindenkinek mutatod hogy mit tud akkor elkéri a 14l-is.
Viszont megy nagyon és megbizható nagyon és különben is V6 = :)))))))))))))))))))))
hhhjjjv17-05-2012 08:23:00 // 128165
Hello cartarsak,kellene nekem egy ugyes szerelö,vezérlésmodosito,komplett vezerles szett,jelado cseréröl lenne szo,kit tudnatok ajanlani??elöre is köszi.
mreni16-05-2012 22:14:40 // 128164
mostanság nem járunk vele hosszú távon,leginkább városozok én is,remélhetőleg hamarosan egy komáromi túrát beiktatunk :P
Piritu - 1.000.00016-05-2012 22:14:25 // 128163
Hát igen, ott kezd el az ember gondolkodni, hogy hol álljon meg majd először egy kávéra/churrywurst-ra :-DDD
GTPeti16-05-2012 22:11:01 // 128162
250km alatt éppenhogy bemelegszik a motor. :PPP
mreni16-05-2012 22:08:32 // 128161
valami biztos hogy van,ma nem volt időm már megnézni,holnap egy ezres CBR-be kellene életet lehelni aztán ha marad idő akkor ránézek,pénteken letekernék a géppel 250km-t nem szeretném ha ilyesmi lenne vele útközben.
GTPeti16-05-2012 22:06:08 // 128160
Azért nem esküdnék meg rá, hogy nincs valahol egy KH, esetleg törés az egyik szenzoron belül. Nem nagyon hiszek az öngyógyulásban. De reméljük, hogy csak a SW tévelyedett el egy kicsit!
mreni16-05-2012 22:00:15 // 128159
engem kicsit megijesztett ma a gép,előzöm a sort 4.ben 110nél dobtam egy 5 öt és motor controll(piros:)) lámpa kiséretében elmegy a nyomás az autó meg nem akar gyorsulni egyáltalán,elvettem a gázt majd padló és megindult. Aztán még 4x-5x eljátszotta ezt mire hazaértem. rádugtam a gépet overboost szelep hiba és turbónyomás érzékelő hiba volt tárolva a vezérlőben.
mióta töröltem a hibákat nem csinálja,pedig próbálgattam direkt :)
élő adat elemzésnél sem vettem észre semmi különöset
mióta töröltem a hibákat nem csinálja,pedig próbálgattam direkt :)
élő adat elemzésnél sem vettem észre semmi különöset
sparco16-05-2012 21:38:12 // 128158
É szintén olaszból van Őkegyelme is... :)
Alfa Amore doesn't take any responsibility for the posts.
Online members
1
Guests1
832
Forum
Recent topics
- Oldtimer and youngtimer
- 156
- AlfaCity
- International Alfa Rome...
- 159
- Chat
- Boxer fanatics
- 147
- Polish Alfisti
- Českí Alfisti
Poll
- What kind of chatrooms do you prefer?
- When will Alfa return in your opinion to the US?
- How did you find AlfaAmore.com?

