Forum >> 156

csocsi09-06-2007 13:04:40 // 39007
Ha már megbontod szerintem érdemes lenne cserélni.
csocsi09-06-2007 13:04:16 // 39006
És még azt mondják, hogy a gyorshajtás a gázos :))))
Trombozis09-06-2007 13:03:58 // 39005
Én most csak visszateszem, ami benne van. Sajnos még nem vettem meg az újat.
csocsi09-06-2007 13:03:40 // 39004
Ehhez már nem akarok hozzászólni :DDDDDDDDDDDDDDDDD
Trombozis09-06-2007 13:03:21 // 39003
Nem volt sztem céljük. Inkább az ittas vezetőket és a gyorshajtókat próbálják kiszűrni. Meg igen gyanúsan lassan mentem. :-)
csocsi09-06-2007 13:03:14 // 39002
Csak a berakásnál kell vigyázni, mert gyűrődik. Valaki rakott be képet az övéről, hát legalább a felére össze volt gyűrve.
csocsi09-06-2007 13:02:16 // 39001
Nem vészes cserélni, én is egyedül csináltam :)))
csocsi09-06-2007 13:01:49 // 39000
Még jó, hogy ezért nem kötöttek beléd.
Trombozis09-06-2007 12:53:19 // 38999
Még egy buta kérdés. Offos autó. Kopel astra, pollenszűrő beázott. Neki a kesztyűtartó alatt van. Beázhat? Főleg, ha ott van?
Trombozis09-06-2007 12:46:08 // 38997
:-DDDDDD Nálam 5 perc? :-))) Remélem. Lehet szabit kell kivennem, hogy szét tudjam szedni.
Nyirkos09-06-2007 12:34:53 // 38996
Van a jobb oldalon egy kis csavarhúzóval elfordítható patentszerű valami az ablaktörlők alatti műanyagon.. Azt elfordítod, és kicsit felfelé húzod, akkor találsz alatta egy csavart. Azt szedd ki, és talán még 2 darab (talán torx) csavar tartja, ahogy haladsz befelé az ablaktörlőlapátok felé. Ki kell kapni őket, és fel tudod hajtani ezt a műanyagot, akkor már látni fogod a szűrőt. Kb 5 perc az egész...
Trombozis09-06-2007 12:30:54 // 38995
Este meg akartam csinálni és is, de ki kéne szedni a pollenszűrőt, de nem tudtam, hogy kezdjek hozzá.
Trombozis09-06-2007 12:30:05 // 38994
Oszt még kinevették a személyimet. Keresem a jogsit és a személyit került a kezembe. Azt mondják ez meg faterod jogsija? Visszakérdeztem, hogy micsoda? :_))) Oszt azért hitték, mert azon még szőkén vagyok lefényképezve. :-)) Nevettek.
Nyirkos09-06-2007 12:28:49 // 38993
Na, én reggel neki is álltam. Gondoltam a jó reggeli hűvösben.
Jah, már 8:30-kor is cefet meleg volt, és csak most végeztem. :)

Mosás, bőrápolás, porszívózás, felnitakarítás (Ki volt az a barom, aki kitalálta a sokküllős felnit...főleg fehérben?!)

Na, de most ragyog szépen. Lehet készítek is képeket a naptárhoz...
csocsi09-06-2007 11:53:15 // 38992
Gondoltam egy simával megcsinálom a fertőtlenítést aztán beleteszem a szenest.
csocsi09-06-2007 11:52:35 // 38991
Vaze, te aztán tudod kezelni a kényes szitukat :))
Trombozis09-06-2007 11:48:45 // 38990
Az majd nekem is megy bele. De csak majd.
Trombozis09-06-2007 11:48:21 // 38989
Szép jó reggelt amúgy! :-D
Hajnalban két év alatt elsőnek állított meg jagelló.
Kis rendszám? :-D

Kifordulok a kúttol kb hajnali 3kor. Várom két havert, mert lassan indultak el. Közben a kétsávos úton semmi forgalom csorgok a külsőbe lassan, hogy a mögöttem érkező elmenjen. Közelebb ért látom, hogy szép címer van a gépháztetőn. Villogó és refi bekapcs. Szonda (gonolom csak azt nézte inkább) Forgalmit el se vette. Jogit kérte még, de azt kb 30 percig kerestem. :-) Fegyvernek minősülő targyat keresett. Nem látta a két bökőt a kocsiba. :-))) Csomagtartó. Akkor látta a rendszámot. :-O Oh, mondom beleköt. Azt kérdi, hány rendszámom van? Hát annyi amennyi kell. Előre megy magyaráz. Mondom tudom, minek kéne lennie. Visszakérdezett, hogx igen? Hát mér nem? :-D Kérdezi 10es csekk. Mondtam, hogy most mit csináljak jöhet és ez van. Utána a kérdés már így volt. Gyomros vagy 10es csekk. Kérdem mi az a gyomros? Megint kérdi ugyanazt. Gondoltam ez hülye. :-) ja ahogy nézte a rendszámot, akkor evtte el a forgalmit, hogy megnézzebe van-e jegyezve. De mondtam neki, hogy nincs benne. :-D Meg se nézte. De azok a fejek. Télleg? Azt mondod nincs benne. :-)))Nem kaptam semmit, csak, hogy tegyem fel vagy jegyeztessem be, mert valaki fel fog jelenteni emiatt. Inkább kidobom a rendszámot a csomagtartóból. A többit meg elintéztetem. De nem tudta megkülönböztetni, hogy mekkora kamu számok vannak elől. :-)))) Gyomros....csekket kértem, de nem adott.
csocsi09-06-2007 11:44:09 // 38988
Bezséltem több emberrel is ezügyben. Szerelő is mondta ha nincs szag akkor várhatok még. Na meg a szűrőt már kicseréltem és aktívszenest raktam be
csocsi09-06-2007 11:43:06 // 38987
Igen ott a j1 előtt.
Trombozis09-06-2007 11:41:20 // 38986
Tegnap bandáztunk ismét. Két Honda Két alfa. :-) Kiszál haver a 164ből éskb 5 perc múlva eset le, hogy mi van rajta. Kék póló ujján kígyó és alfaamore.hu felirat, elől logo, hátul Alfa Romeo felirat. :-)))) Mondom veled mi lett? Hondás haver is mindig Hondás felső és sapiban van. Mondtam neki, hogy nézd azt mondja nem lett Alfa buzi., pedig a telóján is Alfa Romeo logo van. :-DDDDDD
Trombozis09-06-2007 11:38:46 // 38985
Én sem érzem a szagot. Nekem már egy alapos takarítás kellene.
Trombozis09-06-2007 11:38:24 // 38984
Hát főleg, hogy szívja a meleg az autó.

Szal hol is van a pollenszűrő? Jobb első ablaktörlő alatt? jobb elejét értsem úgy, amikor benne ülök?
csocsi09-06-2007 11:19:27 // 38983
Várjátok csak ki a végét, általában délutánra romlik el az idő.
Liquid09-06-2007 10:12:26 // 38982
Jóóóreggelt! :)

Télleg autótakarító idő van, bár én a múlt hétvégén megtettem.
Erhard 242 (Pure Energy)09-06-2007 07:41:19 // 38981
jó reggelt!
szép lesz az idő mára...autómosás kivűl, belűl már nagyon ráfér...
Nyirkos09-06-2007 07:17:42 // 38980
Reggelt'
Ezt nem kaptad meg az új Alfához?
De jó dolga lenne, ha mindig így aludna. :)
Angyal Rita09-06-2007 06:27:47 // 38979
Szia! Szia! Jó reggelt Neked is! Nagyon szép ez a kép! :-)
Piritu - 1.000.00009-06-2007 06:20:41 // 38978
Jó reggelt mindenkinek!
Ferke08-06-2007 23:58:11 // 38977
Szeva Alfistik! Navééégreee.:)))
Poló08-06-2007 22:23:18 // 38976
Az egész blogot lehet már módosítani. Szerintem jó dolog. Visszamenőleg megcsináltam minden lényegeset. Sajna a fogyira nem emlékszek, egyedül ez marad ki.
Liquid08-06-2007 22:21:36 // 38975
zsír! Most látom csak és is hogy van módosítás/törlés. Nagyonjó így már használható
csocsi08-06-2007 22:19:40 // 38974
Ez tartott vissza a további nyilvántartástól.
Poló08-06-2007 22:16:50 // 38973
Nem régóta lehet :)
csocsi08-06-2007 22:09:45 // 38972
Na látod ezt még nem tudtam, akkor még nem lehetett.
csocsi08-06-2007 22:09:10 // 38971
Még nem érzem rajta a szagot ezért akarok várni vele.
Poló08-06-2007 22:05:17 // 38970
Én nem tudnék meglenni klíma nélkül :)
Poló08-06-2007 22:04:09 // 38969
Lehet törölni.
Trombozis08-06-2007 21:53:30 // 38968
Az még sokára van. :-DD
csocsi08-06-2007 21:53:00 // 38967
Akkor ezek szerint nem kellett volna megállnom. Csak az a gond, hogy próbaképpen beírtam egy értéket, tehát ha nem tudom kitörölni akkor meghamisítja a valós értéket.
Trombozis08-06-2007 21:52:57 // 38966
Amúgy igen. Ezen gondolkozam, hogy mi is van már. :-D

Na elhúztam kocsikázok. Klímát ilyenkor nem veretem. Fúú, de imádom, hogy jó. Nem is kell zene, mert a hideget hallgatom a kocsiba. Nem értem még most se, hogy bírtam ki az előző nyarat nélküle. :-O Oh...
csocsi08-06-2007 21:51:30 // 38965
Hát azon szerintem már túl mentünk. Majd debruár-március körül egy szűrőcserével összekötöm a dolgot.
Poló08-06-2007 21:50:41 // 38964
Beírod a km állást (nekem ez 87273), beírod a tankolt litert (58 liter), az üzemanyag árát (286,9). Az első után még azt fogja írni, hogy 0 litert fogyaszt az autód. A következőnél már írja, hogy mennyi az annyi.
Poló08-06-2007 21:49:35 // 38963
Nyár :)
Poló08-06-2007 21:48:50 // 38962
Szerintem nem vesztesz semmit ha belenyomatod.
Én úgy vagyok vele, hogy nem büdös, szóval nem fertőtlenítek.
Trombozis08-06-2007 21:48:30 // 38961
Már tavasz van, nem? :-))))
Trombozis08-06-2007 21:46:57 // 38960
:-) Beleolvastam. Hát ennyire nem vágom, hogy jó lesz-e vagy nem. :-S Biztos kamu. :-))))) Nem baj, már kapok egy dobozzal.
csocsi08-06-2007 21:42:10 // 38959
Én ezt eltolom tavaszig most már.
csocsi08-06-2007 21:41:29 // 38958
Egy tankolást beírtam próbaként, de elég fura eredményt hozott nekem. Azttán más is írta, hogy gondja van vele. Azóta nem próbáltam.
Alfa Amore doesn't take any responsibility for the posts.