Forum >> 156

Vikking 31106-01-2009 21:18:15 // 86007
Az is igaz. Hát figyelj, még kiderül, hogy kötelező tartozék egy 156-os Alfához egy csaj, aki bontogatja út közben a söröket :)))) Király :))) Már érdemes volt ma felkelnünk :)
Attie06-01-2009 21:17:35 // 86006
Akkor engem is húzz le a listádról :)))
A sör az valami büdös germanoid lötty :-PP
Bort kell inni.
csocsi06-01-2009 21:17:31 // 86005
Tök jól mutatna :)
Vikking 31106-01-2009 21:17:17 // 86004
Igen, ez kellett :) Épp összeveszőben voltunk :)))
Piritu - 1.000.00006-01-2009 21:17:11 // 86003
Hogy-hogy minek? Ő botja ki és megállás esetén gondoskodik az utántöltésről :-))
Kn[.]xX06-01-2009 21:16:55 // 86002
pont ezt akartam mondani ViKingnek:P :):)
Vikking 31106-01-2009 21:16:54 // 86001
Grat a K -hoz :DDD
Piritu - 1.000.00006-01-2009 21:16:03 // 86000
Csak, hgy oldjam a feszültséget :-))
Vili06-01-2009 21:15:54 // 85999
Lehajtod a hátsó ülés sort,aztán a sört:-)
GEORGE06-01-2009 21:15:33 // 85998
kihagyom, elolvastam ott öket, abból meg azt szürtem le, hogy nem is vágjátok miről írok, csak hajtogatjátok: még eddig egyszser se volt vizenfutásból "esetem".......
Szóval befejez ESP téma.

Maradok a Xenon témánál :-)
Meg még jöhet a pohártartós dolog :-)))
Vikking 31106-01-2009 21:14:55 // 85997
Erősen gondolkozom, hogy kisatírozom a monitoron alkoholos filccel, amiket írsz... :DDD
Vikking 31106-01-2009 21:14:15 // 85996
Végülis igen. Most hogy mondod. De nekem ahhoz is bűvészkednem kell. Legalábbis nem árt nyújtani előtte :)))

Vagy, hát végülis mire való a jó feleség? Fogja a kezében :D De csak kevés ideig, nehogy megmelegedjen... Bár erre meg megoldás egy hűvös, távolságtartó nő... :))))
csocsi06-01-2009 21:13:26 // 85995
Az oldalamon megtalálod az adatokat, ha valami kell még akkor küldj mailt :)))
Vikking 31106-01-2009 21:12:49 // 85994
Várjál, nevet, címet írom, még egy Alfás, akivel nem beszélek többet... :)))))))))))))))))))))
Erhard 242 (Pure Energy)06-01-2009 21:12:31 // 85993
ha nagyon ráérsz :D
Kn[.]xX06-01-2009 21:12:23 // 85992
nekem?:) áh, nem kellett volna! :)
csocsi06-01-2009 21:12:11 // 85991
Ja, amúgy semmilyen sört nem iszom :))))))
Vikking 31106-01-2009 21:12:11 // 85990
Viszont lassan akkor kezd hiányozni a pohártartó, meg az elegendő mennyiségű vízszintes felület :DDD Báár, ha követem a tanácsaid, azaz kézzel nyomom a pedálokat, szájjal kormányzok, és lábbal váltok, akkor van rá esély, hogy a padlón van egy kis hely :DDD
Piritu - 1.000.00006-01-2009 21:11:20 // 85989
Még azt a problémát kell megoldani, hogy a sofőrülésből hogyan tudom elérni a rekeszt.
Bár az üléstámla hátulján lévő zsebeket elérem, abba is fér vagy négy üveg. :-)
Poló06-01-2009 21:10:49 // 85988
CuoreSportivo :)
GEORGE06-01-2009 21:10:49 // 85987
Átkopizzam a hsz-ket? :-)
Erhard 242 (Pure Energy)06-01-2009 21:10:34 // 85986
az egy új 156 típus a CrossSedan :)
Attie06-01-2009 21:10:23 // 85985
Panoráma étterem :)
Vikking 31106-01-2009 21:09:58 // 85984
Ezt gondold át még egyszer :DDD
Mike.06-01-2009 21:09:44 // 85983
A pocakost és a kedvest értem, ez mind én vagyok. :-))) De mi az a CS?
Vikking 31106-01-2009 21:09:35 // 85982
Hát akkor nincs is több kérdés... Az Alfa 156 büfékocsi. Gyakorlatilag.
csocsi06-01-2009 21:09:25 // 85981
Alkoholmentest? :))
Piritu - 1.000.00006-01-2009 21:08:57 // 85980
Hát az SW-be a mélyláda mellé simán befér a csomagtartóba egy rekesz sör és a hátsó ülésen ülő ki is tudja szedni a rekeszből.....
Vikking 31106-01-2009 21:08:53 // 85979
:))) Pont erre gondoltam :D
GEORGE06-01-2009 21:08:47 // 85978
Valószinűleg az adrenalin szinttel lehet összefüggésben :-)
Xenonnal jobban látsz semmi extra, csak mész az éjszakában, de a halogénnel rosszabbul látsz, ezért ott már emelkedik az adrenalin szint :-))
Lehet ettől izgisebb vezetni a halogénest :-))))) De ez csak egy elmélet tőlem :-))))
Vikking 31106-01-2009 21:08:27 // 85977
Erről van szó :D 147-be is csak azért kell, mert női autó. A 156 igazi férfias vas, tudni kell egy kézzel fogni a sört, másikkal egyszerre váltani, kormányozni, kézifékezni, stb-stb :DDD
Mike.06-01-2009 21:08:01 // 85976
A füstölő traktorok nem érdekelnek. :-)))
Poló06-01-2009 21:07:57 // 85975
Ránézésre ugyanúgy nézne ki mindkettő, csak más lenne a fogása :))))
Piritu - 1.000.00006-01-2009 21:07:33 // 85974
gyufa kell hozzá :-))))
Vikking 31106-01-2009 21:07:06 // 85973
:DD Sőt, az A és a B oszlop, a B és a C, sőt SW-nél a C és a D oszlop közé is férnek üvegek. Akkor mégiscsak büfékocsi? :DDDD
Piritu - 1.000.00006-01-2009 21:06:51 // 85972
Ezért utaltam a kormos topikra :-)
egyébként a szilent is régen volt már...
Erhard 242 (Pure Energy)06-01-2009 21:06:42 // 85971
no itt van az én kedves CS, pocakos Cartársam :D
Vikking 31106-01-2009 21:06:25 // 85970
Hallod, én megcsinálom :D Rádugom a 220-ra a szigeteletlen drótot :D Aztán lesz olyan meleg, hogy nem fog érdekelni, hogy néz ki :DDD
Attie06-01-2009 21:05:55 // 85969
Menj át a dízelmánia topicba :)
Erhard 242 (Pure Energy)06-01-2009 21:05:17 // 85968
s akkor az ESP és ASR-ről még nem is volt szó itten :DDDDDDDDDD
Attie06-01-2009 21:05:14 // 85967
A két A oszlop közé is befér egy üveg. Szélvédőnek hívják :DDD
GEORGE06-01-2009 21:04:21 // 85966
Jól látod :-)
Kn[.]xX06-01-2009 21:03:57 // 85965
fa kormányhoz fűtés? megnézném.. :)
GEORGE06-01-2009 21:03:43 // 85964
Látod milyen szórakoztató topikozni? :-))))))))))))))))))
csocsi06-01-2009 21:03:10 // 85963
Hehe :))
Igazat adok neked. Nekem még sosem hiányzott.
csocsi06-01-2009 21:02:07 // 85962
Legalább telik az oldal :))
Vikking 31106-01-2009 21:01:25 // 85961
:DDD Én közben zenét hallgatok, így sem rossz :)))

Amúgy meg már sokan elmondták előttem is: nem büfékocsi ez, aki inni akar, az szálljon ki, igyon, pisiljen, stb :DDD
GEORGE06-01-2009 21:00:42 // 85960
Miért kéne váltani csocsi komám
Most miért nem lehet leírni, hogy mitől jobb a halogén a szar xenontól???

Gondolom azért mert egyetlen egy paraméterében sem jó a halogén a xenonhoz képest.
Csak vannak itt olyanok akik alapból ellenkeznek az új és modern dolgok iránt.

Mondjuk a gyertyához képest jóval modernebb a halogén, nem? :-)
Szóval engem és már mást is érdekel a magyarázat.
Piritu - 1.000.00006-01-2009 20:58:08 // 85959
Akkor kijelenthetjük, hogy a pohártartó nem is kell! :-)))


Ha az ember a dízel rovatot is olvassa egész jól lehet szórakozni...

Vikking 31106-01-2009 20:56:12 // 85958
:DDDD

Így van :DDD Aztán benzinmutató, vezmod, és így tovább :DD
Alfa Amore doesn't take any responsibility for the posts.