Forum >> 156
csocsi20-05-2007 23:08:19 // 37307
De legalább nincs tömeg :))
mesa20-05-2007 23:04:13 // 37306
Innen nézve nem tűnik 'olyan' típusúnak ! :(
Ronnie20-05-2007 22:54:16 // 37305
Ha ki lehetne nagyítani a 2. képet, a csajnak biztos állnak a bimbói! ;o)))
Ferke20-05-2007 22:51:20 // 37304
Vazz, ezek nem normálisak. Épphogy csak jégtömböket nem látni úszkálni mellettük ...:)
Ronnie20-05-2007 22:49:14 // 37303
Előtte együtt nyomtuk a gyros-t Siófokon, mi találkoztunk vele! :o)
csocsi20-05-2007 22:36:48 // 37302
Hát ahogy elnézem az enyémben nem lesz pohártartó :))
Poló20-05-2007 22:34:51 // 37301
Poló20-05-2007 22:24:49 // 37300
mesa20-05-2007 22:20:14 // 37299
Majd' eccere nyilatkoztunk :))
mesa20-05-2007 22:19:32 // 37298
Nekem nagyon tetszik. Sosem voltam kibékülve a 155/164 után, hogy a 156-ban nem projektoros a lámpa.
És ez nagyon szép lámatest! Gyönyörű belül a műanyag textúrája.
Az Angeleyes részt meg nem kell bekötni. És akkor senki sem hiszi hogy béjemvé :)
Holnap megnézem menniyért lehet egy ilyenhez hozzájutni ...
És ez nagyon szép lámatest! Gyönyörű belül a műanyag textúrája.
Az Angeleyes részt meg nem kell bekötni. És akkor senki sem hiszi hogy béjemvé :)
Holnap megnézem menniyért lehet egy ilyenhez hozzájutni ...
GEORGE20-05-2007 22:19:18 // 37297
Nekem tecc 4Ne húúúúúúzatok :-)
vetitőlencsés is mehet bele az utólagos Xenon!! :-)
vetitőlencsés is mehet bele az utólagos Xenon!! :-)
csocsi20-05-2007 22:17:46 // 37296
Csak nyugodt kézzel, nem kapkodni :)))
bőregér20-05-2007 21:17:37 // 37294
ez bíztató:-C
ALFI15620-05-2007 21:07:35 // 37293
Én is leakartam szedni mikor kicseréltem a belét a kocsinak börre.Azt mondták melegitsem le.Így maradt!
bőregér20-05-2007 21:02:26 // 37292
ki tudja hogyan lehet leműteni az ajtókárpitról azt a hülye plüss részt,át szeretném húzni.
Trombozis20-05-2007 20:49:01 // 37291
Az lesz az első. Csak legyen kész. Izgulok. Jöhetne már ez a birka is. Lehet éhen halt útközben. :-)
csocsi20-05-2007 20:44:54 // 37290
Most már nagyon kíváncsi vagyok az eredményre én is :)))))
Majd képeket feltenni!
Majd képeket feltenni!
Trombozis20-05-2007 20:43:32 // 37289
Csak nem. :-DDDD
Trombozis20-05-2007 20:43:11 // 37288
Igen ez örök. Munkapasszolgatás. :-)
Miskolci talin mutattam Tomi 147esetét a csajosnak, mert neki is hasonlóan van festve a lámpája. azóta mindig kérdezi, hogy mikor lesz kész. :-) Haverok is mondják, hogy jobb lenne úgy. Sokszor ránézek így az enyémre és tetszik, hogy annyira fehér a lámpa. De nem érdekel megcsinálom. :-D
Miskolci talin mutattam Tomi 147esetét a csajosnak, mert neki is hasonlóan van festve a lámpája. azóta mindig kérdezi, hogy mikor lesz kész. :-) Haverok is mondják, hogy jobb lenne úgy. Sokszor ránézek így az enyémre és tetszik, hogy annyira fehér a lámpa. De nem érdekel megcsinálom. :-D
csocsi20-05-2007 20:41:38 // 37287
Ez igaz. De remélem nem mindjárt a javítással akarjátok kezdeni :))
Trombozis20-05-2007 20:41:31 // 37286
Sajnos nekem is. Mindig gondolkodom, hogy kéne ellógni vagy ilyesmi. :-)
Trombozis20-05-2007 20:40:59 // 37285
Fekete betétet teszek bele. Nem cserélem.
Trombozis20-05-2007 20:40:28 // 37284
Jó munkához idő kell. (a rosszhoz is) :-)
joe15620-05-2007 20:29:33 // 37283
Hát akkor jó éjjt mindenkinek , holnap meló van ! Sziasztok :))))
joe15620-05-2007 20:22:35 // 37282
Na jó ! Csak ha elkészül akkor . De Te az egészet cseréled vagy csak fekete betétet teszel bele ?:)
csocsi20-05-2007 20:20:23 // 37281
Ez a barátság alapja :))))))
csocsi20-05-2007 20:20:00 // 37280
Hát nem kapkodtok az biztos :))))))
Trombozis20-05-2007 20:19:41 // 37279
Majd dolgozik ő, hagyom neki. Nem fog unatkozni. :-D
Trombozis20-05-2007 20:19:14 // 37278
Öööö és, ha nincs kész, akkor is?
Trombozis20-05-2007 20:18:54 // 37277
Várj még nem indultam el! Meg előtte még elmegyünk bekajálunk jó kis csilis babból. Mondjuk én lehet nem, mert péntek hajnalban elrontotta a gyomrom. :-P
Szerintem majd kb fél óra múlva ér ide vagy több. :-)
Szerintem majd kb fél óra múlva ér ide vagy több. :-)
joe15620-05-2007 20:18:19 // 37276
Utána , mármint a szerelés után KÉPET KÉREK !!!!:)))
csocsi20-05-2007 20:15:29 // 37275
Oké, arra céloztam, hogy nem a szabadban csináljátok :)))
Akkor hagy kibontakozni őt is, nehogy elnyomás legyen a vége :))
Akkor hagy kibontakozni őt is, nehogy elnyomás legyen a vége :))
joe15620-05-2007 20:12:32 // 37274
Max egy óra alatt megvan . Mérem az időt......:))))
Trombozis20-05-2007 20:11:42 // 37273
Jaja, komoly, nekem is tetszik.
Trombozis20-05-2007 20:11:16 // 37272
Jó estét. Inkább időhiány. Vagy lustság? :-) Nem tom. :-D
Trombozis20-05-2007 20:10:41 // 37271
Hát műhelynek nem műhely. Garázsban nyomjuk majd. De csak én nyomom a srác csak okoskodni fog. Mondjuk ahogy ismerem biztos fogja azt mondani: Na huzzá má innen most én had próbáljam meg. :-DDD
joe15620-05-2007 20:07:22 // 37270
Amit "mesa" tett ide lámpa képet az se rossz !:))
joe15620-05-2007 20:05:48 // 37269
Lusta disznó !!!!!! Még nincs kééééész ? Amúgy jó estefelét mindenki !:))))
csocsi20-05-2007 20:05:06 // 37268
Hát lassan beesteledik már, aztán vaku mellett kell csinálni :))))
Már ha nem műhelyben szereltek persze.
Már ha nem műhelyben szereltek persze.
Trombozis20-05-2007 20:03:28 // 37267
:-DDDDDDDDDDD
Menni kéne lámpát szerelni, mert nem lesz belőle semmi. :-)
Menni kéne lámpát szerelni, mert nem lesz belőle semmi. :-)
csocsi20-05-2007 19:58:54 // 37266
Még isznak is??? Vaze akkor nem lehet könnyű velük :)))
Trombozis20-05-2007 19:57:35 // 37265
Birkák az biztos. Főleg, ha ilyenek isznak. :-DDDDDDD
csocsi20-05-2007 19:53:46 // 37263
Ennyire hatással voltál rá addig? :))
Lehet, hogy csak a vágyait mondja neked.
Lehet, hogy csak a vágyait mondja neked.
Trombozis20-05-2007 19:52:10 // 37262
Persze. Azóta hazudik, amióta nem a kollegám. :-DDDD
De van egy rosszabb haver is. :-DDDD Annak azt se lehet elhinni, amit kérdez. Tegnap mondta, hogy vett egy Alfát és jövőhéten megy érte. (már gyanús volt, mert nem is lenne pénze egy 1.8mFt-os autóra). Mutatott a használtautón egy 156ost. :-DD De már nevettem így a végén megmondta, hogy na jól van csak hazudtam. :-))))))))) Nem tudom miért jó nekik. Unatkoznak nagyon az biztos. :-DDDD
De van egy rosszabb haver is. :-DDDD Annak azt se lehet elhinni, amit kérdez. Tegnap mondta, hogy vett egy Alfát és jövőhéten megy érte. (már gyanús volt, mert nem is lenne pénze egy 1.8mFt-os autóra). Mutatott a használtautón egy 156ost. :-DD De már nevettem így a végén megmondta, hogy na jól van csak hazudtam. :-))))))))) Nem tudom miért jó nekik. Unatkoznak nagyon az biztos. :-DDDD
csocsi20-05-2007 19:48:47 // 37261
Akkor te már ilyennek fogadtad el :)))
Úgy látszik ráakadt valamire amit nem is annyira szeretne.
Úgy látszik ráakadt valamire amit nem is annyira szeretne.
Mike.20-05-2007 19:40:57 // 37260
GEORGE és Halesz a matricás ember! :-)
Trombozis20-05-2007 19:39:36 // 37259
Adok-veszekben a második hírdetésben találsz.
bőregér20-05-2007 19:28:31 // 37258
sziasztok!
segítsetek légyszi,kitől lehet kegyós matrit venni?
segítsetek légyszi,kitől lehet kegyós matrit venni?
Alfa Amore doesn't take any responsibility for the posts.
Online members
2
Guests2
487
Forum
Recent topics
- Oldtimer and youngtimer
- 156
- AlfaCity
- International Alfa Rome...
- 159
- Chat
- Boxer fanatics
- 147
- Polish Alfisti
- Českí Alfisti
Poll
- What kind of chatrooms do you prefer?
- When will Alfa return in your opinion to the US?
- How did you find AlfaAmore.com?



