Forum >> 75-90

Robi25-01-2008 13:07:55 // 22828
"én ma kb. 5 misit buktam :((("

Az csúnya. :(
Mi történt?
Robi25-01-2008 13:06:39 // 22827
Az alapjárat nagyjából csak az adagolótól függ. Lehet, hogy megártott neki a víz. :(

Az olajnyomást passzolom. Lehet, hogy a szervopumpa kavar be. Én Fészi 164 TS-ével szoptam be ugyanezt. Nem volt olajnyomás, és porszáraz volt az olajszűrő. Azon nincs szervopumpa, mivel benzines, úgyhogy kicseréltem az olajpumpát, és jó lett. A régi olajpumpán szemmel látható kopás volt.
Gábor(figi75)25-01-2008 10:57:03 // 22826
Tulajdonképpen ti mit csináltatok a motorral-motorban? :-O
Saughassy25-01-2008 09:46:33 // 22825
Aztan vannak meg erdekes kombinaciok:
A Milanokon peldaul nagy lokos van, de nincsenek sarvedoiv es kuszobszelesitesek es a diszcsik hatul nem vastagodik kis szarnnya, hanem olyan mint a regieken. Es persze barnak az uvegek. EU modellekben elviekben nem is lehet barna, ha vkinek megis akad, adja el, jo penzt kap erte, mert ritka mint a feher ollo. Vagy barna.:)
A piros segg is a rancfelvarras eredmenye. Mas most igy hirtelen nem jut eszembe.
Ryuk25-01-2008 09:26:11 // 22824
Mint irtam porszáraz a szürö...a müszer jó mert jó is volt,a gomba is mert a régi került fel rá,plusz kipróbáltuk hogy müködik-e a müszer...de a szürö mondom magáért beszél...
Ryuk25-01-2008 09:24:49 // 22823
Na ez a leirás illik az enyémre...szóval ezért rángattam én hiába a kormányt magam felé...:)
Saughassy25-01-2008 07:32:06 // 22822
Prospektusok alapjan azert vannak eszlelheto valtozasok, de kis kavarodas, plane az utolso szeriaknal mindig akad.

Egy biztos: regi szeria: vekony, sok tagbol allo racsos maszk, sarga index, regi tukor (a szogletesebb), magasabban allo pedalok. 90-esrol, de talan meg GTVrol is megorokolt felni. (Nem a korbe apro lyukas, hanem kis hasitekokkal diszitett)
Ami nem biztos, hogy regi szeria, csak fapad (bar szerintem kesobb mar nem mertek ilyet kiadni): csak magassagaban allithato kormany, zsakvaszon karpit. :)
Saughassy25-01-2008 07:26:42 // 22821
Mert ok mar extra tipusnak soroljak. :)
Wickey25-01-2008 03:43:50 // 22820
na mivan? Mi ez a punnyadás? :D
Fészi25-01-2008 01:05:05 // 22819
az lemaradt, hogy a szállás 1000ft/fő lesz, ha sokan jöttök akkor ocsóbb...
Wickey25-01-2008 01:03:03 // 22818
Hajjajj... Az nem hangzik felemelően.
Mi történt?
Fészi25-01-2008 01:02:55 // 22817
Én sem értem!!! De ott mindenki seggrészeg lehet! Szállásról annyit, hogy betelt a kolesz :( úgyhogy Halesznak írok majd hogy vegye le azt a részt, viszont tudok szállást, bérelek egy lakást fütés, zuhany, wc lesz fekhely nem... úgyhogy mindenki hozzon magával megfelelő felszerelést :d


Viszont forralt bor meg pálesz lesz dögivel :D

na üdv.

u.i.: Szem és fül tanuja volt ma a kibékülésnek és a korrekt lezárásnak! úgy hogy iszunk :D
Gábor(figi75)25-01-2008 00:39:25 // 22816
Beindult és nem volt olaj nyomás,vagy csak a műszer nem jelez?
Gábor(figi75)25-01-2008 00:38:03 // 22815
Ha sikerült kulturáltan megoldani akkor megúsztátok a segberugást!:-)
Semmilyen felmentést nem fogadok el egomra,köpködés kizárva,1 táborba a helyetek!:-)
Gábor(figi75)25-01-2008 00:35:37 // 22814
Jaj ne nyavajogj már,nem a tapintatomról vagyok híres,és van utánna smile is!
Tudom,hogy igyekszik,de én azzal ösztönzöm,hogy lebaszom és tudom,hogy összekapja magát mert nagyon akar,a végén majd megdicsérem!:-)))
falcokc24-01-2008 23:45:14 // 22813
én ma kb. 5 misit buktam :(((
Wickey24-01-2008 23:31:22 // 22812
Jajj ne is mondd. :-))
Lassan már ott tartunk, hogy tikettes sört iszom. :-)))))))))))))
falcokc24-01-2008 23:01:17 // 22811
akkor üdv a klubban :))))
Ryuk24-01-2008 22:51:59 // 22810
Én megyek ha addigra megjön az olajnyomás meg stb...:)
Wickey24-01-2008 22:45:06 // 22809
Csóróság van.
De valamit már csak kiokoskodunk. Max. lemegyünk egy autóval :-P
Marek24-01-2008 22:28:40 // 22808
Marek kontra Robi téma lezárva!
Kérdés: ki miért nem jön A Busójárásra???
prooF_7524-01-2008 21:44:25 // 22807
Mit akarsz még?:) Amúgy meg kicsit lehetetlen elkülöníteni "faceliftes" és "nem faceliftest", óriási a keveredés. Talán ami a legtöbbször jellemző, az a kormány. '87 után már mindegyik az újabbikkal van szerelve tudomásom szerint. Meg az ülések talán. De a legtöbb dolog bármilyen évjáraton előfordulhat.:)
prooF_7524-01-2008 21:40:48 // 22806
Nem a műanyag takaróra gondolok te kis oktondi,sau tudja!:-)
Nem indult,akkor komoly szerelők vagytok! :DD.. .-)))

Szerintem azért ezt is megfogalmazhattad volna kicsit tapintatosabban. Ne bántsuk szegény Hellboyt, igyekszik, fejlődik (reméljük):), legközelebb már tudni fog mindent.
Ryuk24-01-2008 21:34:52 // 22805
Robi neked nincs valami ötleted a bajomra?Lentebb irtam...olaj+alapjárat...
Ryuk24-01-2008 21:33:52 // 22804
Fent van egy hogy extra tipusok mutatása arra katt és lesz 75...
Wickey24-01-2008 21:30:08 // 22803
Aztat írta valamivel lejjebb Hellboy, hogy
"Szélvédö Bárdiéknál van 20ezerért zöld vagy bronz..."

nemtom. Az online katalógusuk szerint alfa 75 nem létezik..
Robi24-01-2008 21:20:33 // 22802
Ha már itt balhéztunk, akkor itt is közzé tenném, hogy sikerült elszámolnunk Marekkal.
(Ha érdekel valakit.)
Ryuk24-01-2008 20:53:24 // 22801
Na beindult a rettenetes,holtpont jeladó nélkül nem akart. :) viszont alapjáratom meg olajnyomásom nincsen...porszáraz a szürö is....ha valakinek van tippje ne tartsa magában...a szivattyú amúgy jó...az is volt az elözö mociból való...
Saughassy24-01-2008 20:42:10 // 22800
A Bardi fele vajon milyen? Sima zold, vagy zold+zold csik?
Gábor(figi75)24-01-2008 20:34:03 // 22799
Utoljára szólok fejezzétek be a szapulást mert mindenkit kitiltok innét és csak én leszek magammal beszélgetek! :-)))

gaben75 hívj!
Wickey24-01-2008 20:32:57 // 22798
Ja, meg ofkóz valami szélvédő, de ha a Bárdiban van 20ért új... :)
Wickey24-01-2008 20:31:53 // 22797
Első indexek vannak?
Bal fehér, vagy narancssárga mindkettő érdekelne aprópénzért :-)
Saughassy24-01-2008 20:13:53 // 22796
Némi rendrakás es Figi igenyeinek kielegitese utan meg mindig van jopar cucc ami gazdajat keresi.:) Senkit sem erdekelnek toretlen elso es hatso lampatestek? A narancsos valtozatban. Maskor meg itt sirtok, hogy ez kellene, meg az kellene. :)
Erdeklodok nyugodtan hasznaljak az uzenofalat, bar ez meg mindig jobban idevag, mint az anyazas.
Ali7624-01-2008 20:09:48 // 22795
A váltódat bevállalom, a kardánt alaposan át kell nézni, de szerintem azt is megoldjuk. Árakat egyebeket telefonon:))
gaben v6 milano24-01-2008 19:46:25 // 22794
Bocsánat, hogy betolakszom ismeretlenül, üdv nektek!

Én az elmúlt évben legalább egy 150.000-et otthagytam mindenféle svindlereknek, akik névjegykártyáján az alfa is szerepelt, hogy állítsák össze passzentosan a kardánomat, kuplungomat, váltómat, bakokat, stb.
Szakbarbarizmus csúcsa, amit csináltak.
Le is álltam ezzel a hobbimmal 3-4 hónapig, de mostmár nem tudok reccsmentesen váltani, a kasztni kirázza a fogtöméseim, a kuplung rázkodik, morog , sípol, nyikorog..., és úgy tűnik kezdenem kellene elölről. Azt már tudom hova nem megyek!
Nevezze meg magát az, aki tudna segíteni, mondja meg az árát és ha megfelel én nem fogok majrézni. Kihez fordulhatok? és már mondom is, hogy mim van eddig( új kinyomócsapágy, új váltótartó bakok, új stb...) Tényleg a gyári sachs kuplungtárcsa 8.6-os lazán mért szélességgel beszerelésre érdemes, mert akkor az is van.
TSABA24-01-2008 19:42:08 // 22793
Ámen testvérem!
Jó estét emberek,csak beköszönök mer a lakástuning alatt most találtam meg a laptopot:-))
A létra alatt:-))
Picit paprikás a hangulat úgy látom.
No,kézfogás,békepálesz,meg sör aztán lehet vidámabb húrokat pengetni:-))
Jut eszembe SÖR!!!
Jó éjt urak,randim van a kamrában a hűtőnél:-))
Ali7624-01-2008 19:10:21 // 22792
Egyáltalán nem drága a 40000.- ft az alább leírt javításért, sőt olcsó!!!!
Egyébként az árak és a munkakörülmények szerintem se tartoznak ide!
Egy váltó le s föl, egy 75-ben, lehet 3 óra, de lehet egy nap is, elég pár mozdíthatatlan féltengelycsavar, amit valaki korábban szétcincált, mert nem ismerte a technikákat, amivel szakszerűen meg lehet indítani! Sajnos az öreg MO.-i Alfák 99%-a azért van ilyen trágya állapotban, mert "mindenki" ért hozzá és pik-pak szét- meg összerakja!!!

Ja és egy picit én is ott voltam:))) Robi említette is:) Én mindig igyekszem lefaragni egy picit az árból a vevőnek (lehet, hogy ezért tartok még csak itt a "szervízzel"), de ha abból valaki még akar, az meglehetősen bosszantó!
Persze, szivem szerint ingyen csinálnám az összeset, mert Alfa, mert öreg, és ha ez még a tulaj igényességével is párosul, akkor aztán öröm a munka, de emberek Ti ingyen jártok a munkahelyetekre, vagy azért mert valaki örömét leli a munkában akkor annak nem jár annyi bér? Vagy hogy van ez? Robi olcsó! Jó árakkal dolgozik, és jól, ez a legfontosabb! Kedves Márkatársak kérjetek pár árajánlatot nagy Alfaszervízektől, ne azzal gyertek, hogy a kert végében sörökkel összedobjuk a haverokkal, mert az olyan is lesz, de olcsó! Ja és itt van a tévedés, mert ez a drágább, mert hamarosan újból meg kell majd csinálni a haverokkal, mert megint szétmegy:)
Ja és nem vagyok autószerelő, nem annak tanultam, de mostmár több mint 10 éve Alfákat javítok, és ezt az egészet, az a sok segítségért kiálltó össze-vissza gányolt Alfa mondattja velem:(
Robi24-01-2008 16:39:05 // 22791
"Vagy van még valaki más is, aki ott volt, és tudja, pontosan mi és hogyan hangzott el?"

Igen, Fészi.

De alapvetően:
2008. 01. 10. 21:12:09 22233

"...Mostantól nincsenek "egyenlőbbek", nem vagyok ingyenműhely. Sajnos az érintettek rám haragszanak, amiért kezdem befejezni a jótékonykodást, úgyhogy most rövidre zárom az ügyet, és mostantól mindenki fizet, mint a katonatiszt. Nincs haverság, nincs barátság, az üzlet az üzlet. Bartel van, cigánykodás nincs. A fentiek vonatkoznak a Unix kedvezményemre is. 0 - 10% -ot adok a Unix árakból, saját belátásom szerint..."
Robi24-01-2008 16:32:03 // 22790
"...akkor az összes fogát kiverem egy szép alu baseball ütővel."

Egyszerű vagy, mint a hatos alátét.

"Nem tudom hogy rólam miért kell ilyenek írni hogy én azt mondtam hogy a Marek engem kihasznál?"

Ki írt ilyet?
Meg amúgy is: te nem tudod ezt egyedül eldönteni?

"Ne haragudjatok de ekkora CIGÁNYKODÁST még életemben nem láttam hogy megegyeztek hogy szivességből megcsináljátok az autót és utánna meg fizesd ki paraszt !!"

Ha nem vagy képben, akkor ne szólj hozzá. Talán olvass vissza, ne csak okoskodj. Pont pár nappal azelőtt mondtam el mindenkinek, hogy nem szerelek ingyen, hogy Marek idehozta volna az autóját. Ne akard beadni, hogy neked is elkerülte a figyelmedet.

"Szerintem Alfások között pénzt kérni az = a ZSIDÓSÁGGAL ne a csóró Alfásokat akarjátok lehúzni hanem azt a sok BUdai parasztot akinek annyi pénzük van hogy a seggét is azzal törli."

Te hogyan keresed a pénzed? Lopod? Vagy egyszerűen kirabolsz egy ABC-t, ha éhes vagy? Melyik bolygóról jöttél? Egyébként meg budai vagyok, és mégsem törlöm pénzzel a seggem, ellenben a véleményem lassan kezd kialakulni rólad.

"A Chris33-ról meg annyit hogy nem tudom melyik volt aza büdös paraszt amelyik leszólta a munkáját de az is egy igazi MAJOM, mert odamegy kuncsorogni hogy jajj ez sok meg engedj belőle meg stb stb stb , szerencsétlen görcsöl rajta meg nyeli a port meg a gittet meg szívja a nitrót lelkiismeretesen megcsinálja utánna meg leszólja a munkáját hogy ilyen szar meg olyan szar."

Megint azt kérdezném, hogy melyik bolygóról jöttél. Itt soha senki nem húzta le Krisz munkáját, és soha senki nem cigánykodott az árain.

"Ha lenne olyan felszereltségű mühelyem mint 1-es embereknek és lenne egy 75 váltócsere én biztos hogy 1 kurv@ fillért nem kérnék el tőle."

Na ezért nincs ilyen felszereltségű műhelyed. Ha ingyen dolgozol, akkor örökre csóró maradsz, neadjisten előbb-utóbb éhenhalsz.

"Ja azt elfeljtettem mondani hogy váltó be és ki (75-ből) ha csak csere az 1,5 óra és aki több ideig csinálja az vagy béna vagy nem ért hozzá és NE NYÚLJON HOZZÁ."

Ezt a témát te inkább ne feszegesd. Állítólag te raktad vissza Marek autójába a kárpitot. Erről csak annyit, hogy Fészi szét kellett szedje újra a fél autót, mert ezer helyre becsípted a hifi kábeleit. Ez alapvetően nem szégyen, mert "csak egy kertész vagy", meg szívességből csináltad, tehát a munka minőségét senki nem fogja rajtad számonkérni, de talán pont neked nem kellene itt okoskodnod.

"NEM KÉNE BASZOGATNI A NORMÁLIS EMBEREKET AKIK SEGÍTENI AKARNAK ÉS A PÉNZKÉRÉS ALFÁSOK KÖZÖTT OLYAN ALKATRÉSZÉRT AMIBŐL VAN VAGY 8 AZ SZERINETEM POFÁTLANSÁG ÉS !!!!!!!!!!!!!!CIGÁNYSÁG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"

Komolyan mondom, rosszabb vagy, mint valami megszállott kommunista. Ebben a témában nem vagyok éritett, de egyszerűen nem tudom szó nélkül hagyni.
Robi24-01-2008 16:11:35 // 22789
"Te speciel arról, hogy te nem dolgozol drágán, mer'ugye négyezer forintos óradíj; aztán mikor kiderült, hogy azért a világon léteznek ennél kevesebbé' dolgozó szakik is, akik esetlegtánmég láttak transaxlét is már alulról, akkor jött, hogy vidék, meg külföld, az nem ér. Vagy ezeket tán nem te írtad? :-)"

De, én írtam. És ismét leírom azt, hogy eddig nem kaptam olcsóbb ajánlatot. A vak világba én is mondhatom, hogy 500 forintos órabérért dolgozom.

"Ennyiért dolgozol, tudsz magadnak elég munkát szerezni, akkor mireföl az önsztárolás?"

Ez nem önsztárolás. Marek azt állítja, hogy én irreálisan sokat kérek, én meg azt, hogy semmivel sem többet, mint más. Ez a kettő együtt nem állja meg a helyét, tehát egyikünk valótlant állít. Nekem a becsületemet sérti, ha azt mondják, hogy hazudok, főleg, ha alaptalanul. És eddig bizony nem sikerült alátámasztani azt, hogy én állításommal ellentétben drágán dolgozom.
ghosty924-01-2008 14:45:56 // 22788
Nade, ha már. Le vannak írva valahol a 75 faceliftes változásai? A triviálisakkal én is tisztában vagyok (hűtőrács, tükör, meg egyszer valaki aszondta, hogy a faceliftesben a körbefutó szürke csík befordul a hátsó sárvédőn az autó hátuljára is, passz :-) ), de mik vannak még? Faceliftes is volt sárga indexszel, nem? Hátsó lámpa is változott, tudom, de mit kell rajta nézni? :-) Meg...?
Ryuk24-01-2008 14:38:43 // 22787
Szélvédö Bárdiéknál van 20ezerért zöld vagy bronz...
ghosty924-01-2008 14:03:37 // 22786
"Ez nem így működik"

Mármint a neten? Dehogynem. Vagy van még valaki más is, aki ott volt, és tudja, pontosan mi és hogyan hangzott el?

"Én azt, hogy Marek kifizesse a cehhet, és elvigye az autóját. "

Akkor arra kéne törekedned, hogy ezt elérd, oszt a többi hangulatkeltést meg célszerű lenne mellőzni, lévén azok pont ezen célod ellen hatnak. (Mer'ugye ha sértegetsz valakit (és mondom mégeccer, ekkor tökmindegy, hogy van-e alapod hozzá vagy nincs), meg vered a melled, hogy nálad jobbat/olcsóbbat úgyse talál, az hajlamos az illetőt bosszantani, oszt a végén még majd nem fizet, pedig enélkül meg hajlamos lenne rá.)

"Khm... Kaptam olcsóbb árajánlatot? Nem? Még olcsóbb környékről sem? Akkor miről beszélünk?"

Te speciel arról, hogy te nem dolgozol drágán, mer'ugye négyezer forintos óradíj; aztán mikor kiderült, hogy azért a világon léteznek ennél kevesebbé' dolgozó szakik is, akik esetlegtánmég láttak transaxlét is már alulról, akkor jött, hogy vidék, meg külföld, az nem ér. Vagy ezeket tán nem te írtad? :-)

Demegegyáltalán. Mondjuk holnap megkérdem az embereket, hogy egy ilyet kb. mennyiért vállalnának, aztán kiderül, hogy 25e (de legyen 30). És? Mi változik? Minek ez az egész kérdéskör egyáltalán? Ennyiért dolgozol, tudsz magadnak elég munkát szerezni, akkor mireföl az önsztárolás? Majd mindenki eldönti, hogy ez neki sok vagy nem, aztán téged választ vagy nem. Csak mer' ez így ciki. (Elvégzett munkát nem kifizetni is az, egyébként.)
Pec24-01-2008 12:52:11 // 22785
be ne sértőgyéé máá!Vicces példa akart lenni éppen ezért példálóztam magammal is.
Ryuk24-01-2008 12:06:59 // 22784
Na Unix: van iv.motorháztetö,lökös,elsö sárvédök,szélvédöt most nem látok...ha ök hazudnak én is...bárnekem eddig vagy nem tudtak adni ami kell,vagy rosszat,nomeg a tádéhoz árulnak vezérmüláncot...majd megkérdezem azt hova tegyem....:D
Ryuk24-01-2008 11:43:51 // 22783
Na mert neked beindult volna!:)A küszöböt meg azért irtam mert van egy komplett kasztni,gyere vágd le ami kell(rohadásmentes) adsz 2 sört és a tiéd...:)Ja javitóiveket is ott láttam ahol a szélvédöt...ha megtalálom mindez hol van megirom ...:)
Fészi24-01-2008 10:45:54 // 22782
"Ne haragudjatok de ekkora CIGÁNYKODÁST még életemben nem láttam hogy megegyeztek hogy szivességből megcsináljátok az autót és utánna meg fizesd ki paraszt !! Nem vagytok kicsit k@pd be a f@szomat?"

Nem volt megegyezés...

(de meg kérdezés sem egyik fél részéről sem!)


"Ha lenne olyan felszereltségű mühelyem mint 1-es embereknek és lenne egy 75 váltócsere én biztos hogy 1 kurv@ fillért nem kérnék el tőle."

Akkor a boltban is ezt kell mondani, hogy egy fillért nem adok most érte, mert nincs pénzem... vegyesbótba még sem ezt mondjuk...

"Ja azt elfeljtettem mondani hogy váltó be és ki (75-ből) ha csak csere az 1,5 óra és aki több ideig csinálja az vagy béna vagy nem ért hozzá és NE NYÚLJON HOZZÁ. Én csak ey hülye kertész vagyok de én megcsinálom váltó ki be kuplung szét össze (haközben vakarom kicsit a pöcsömet) 2,5 óra alatt. (és nekem nem ez a szakmám de legalább tudom hova kell nyúlni)"

Láttad a listát, ha ezt ennyi idő alatt megcsinálod, akkor... hozzád viszem ezentúl az autóm :D

"NEM KÉNE BASZOGATNI A NORMÁLIS EMBEREKET AKIK SEGÍTENI AKARNAK ÉS A PÉNZKÉRÉS ALFÁSOK KÖZÖTT OLYAN ALKATRÉSZÉRT AMIBŐL VAN VAGY 8 AZ SZERINETEM POFÁTLANSÁG ÉS !!!!!!!!!!!!!!CIGÁNYSÁG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"

Személy szerint én is bontottam el autót nem is egyet! Mégis valahogy nekem az pénzembe, időmbe került... két szép szeméért nem fog szerintem senki sem kapni alkatrészt... soknak közülünk aki bont autót pont itt a cél közönsége és ebből egészíti ki a fizetését!



Bocsi hogy ha kicsit erős volt, de amúgy is hülyén indult a mai nap...


Én még mindig pártatlan akarok lenni ebben a vitában...

És ne legyen köztünk semmi rossz (Dj Field) nem azért mondtam, mert nem bírom a képed ;) hanem azért mert baszta a csöröm :)

ez van

és tényleg mielött valami van meg kell kérdezni: How much is the fish? :)
Dj Field (75)24-01-2008 09:59:20 // 22781
Kedves Cartársak!
Először is nem tudom ki keveri a szart velem kapcsolatban de az biztos hogyha megtudom akkor az összes fogát kiverem egy szép alu baseball ütővel. Nem tudom hogy rólam miért kell ilyenek írni hogy én azt mondtam hogy a Marek engem kihasznál? !!!! Én soha nem mondtam ilyet és soha nem is fogok ilyet mondani amikor önzetlenül segítek mindenkinek főleg Alfásoknak (Pl: Proof75, Marek..... ugye? srácok) és soha nem kértem pénzt megha hoztak valamit nem akrtam elfogadni erre is van 2 tanu aki ezt az igazamat alátámasztja.
Ne haragudjatok de ekkora CIGÁNYKODÁST még életemben nem láttam hogy megegyeztek hogy szivességből megcsináljátok az autót és utánna meg fizesd ki paraszt !! Nem vagytok kicsit k@pd be a f@szomat? Szerintem Alfások között pénzt kérni az = a ZSIDÓSÁGGAL ne a csóró Alfásokat akarjátok lehúzni hanem azt a sok BUdai parasztot akinek annyi pénzük van hogy a seggét is azzal törli. MI A F@SZ VAN VELETEK????? MI EZ A HOZZÁÁLLÁS.? A Chris33-ról meg annyit hogy nem tudom melyik volt aza büdös paraszt amelyik leszólta a munkáját de az is egy igazi MAJOM, mert odamegy kuncsorogni hogy jajj ez sok meg engedj belőle meg stb stb stb , szerencsétlen görcsöl rajta meg nyeli a port meg a gittet meg szívja a nitrót lelkiismeretesen megcsinálja utánna meg leszólja a munkáját hogy ilyen szar meg olyan szar. EZ IS HOGY MŰKÖDIK NÁLLATOK?
Ha lenne olyan felszereltségű mühelyem mint 1-es embereknek és lenne egy 75 váltócsere én biztos hogy 1 kurv@ fillért nem kérnék el tőle. Ja azt elfeljtettem mondani hogy váltó be és ki (75-ből) ha csak csere az 1,5 óra és aki több ideig csinálja az vagy béna vagy nem ért hozzá és NE NYÚLJON HOZZÁ. Én csak ey hülye kertész vagyok de én megcsinálom váltó ki be kuplung szét össze (haközben vakarom kicsit a pöcsömet) 2,5 óra alatt. (és nekem nem ez a szakmám de legalább tudom hova kell nyúlni)
Erről ennyit, nem tudom miért jó az nektek ha egymást parasztozzátok meg leszójátok a más munkájáért amikor ti mentek oda kuncsorogni hogy ez meg az kéne. NEM KÉNE BASZOGATNI A NORMÁLIS EMBEREKET AKIK SEGÍTENI AKARNAK ÉS A PÉNZKÉRÉS ALFÁSOK KÖZÖTT OLYAN ALKATRÉSZÉRT AMIBŐL VAN VAGY 8 AZ SZERINETEM POFÁTLANSÁG ÉS !!!!!!!!!!!!!!CIGÁNYSÁG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Üdv.: Egy hülye kertész.
Saughassy24-01-2008 08:41:12 // 22780
Tudom hat, mar csak egy bal hatsot ivet kell meg talalnom es meg is van minden.:)
Gábor(figi75)24-01-2008 07:02:33 // 22779
Passz,még nem jött rá lóvém,ebben a hónapban nem!:-/
Alfa Amore doesn't take any responsibility for the posts.