Seriff09-11-2008 18:10:58 //
80957
Dévid09-11-2008 17:31:31 //
80956
Most cseréljem le egy HF Integralera, vagy elég ha veszek mellé egyet?
Grego09-11-2008 16:21:28 //
80955
Köszi mindenkinek, akkor elkezdem keresgélni a megadott paraméterek alapján! Csak megtalálom!
Tom1209-11-2008 16:12:41 //
80954
Annyira még nem "beleztem ki", akkor így...
Nem, a faceliftesen nem ugyanott van, mint a régi verzióknál. Más a fűtésbox is.
Tom1209-11-2008 16:09:27 //
80952
Közben kiderült...:-))
Tom1209-11-2008 16:08:59 //
80951
Ja, "faceliftes", annak is ott van, csak alulról lehet elérni...
Attie09-11-2008 16:08:35 //
80950
De a faceliftesen már nem ott van :)
Utastér, jobb1 lábtérből három 5.5-es csavarfej alatt van a borítása. Közvetlenül a tűzfal előtt, azzal párhuzamosan.
Tom1209-11-2008 16:06:19 //
80948
Jobb oldalon, az ablaktörlő alatti műanyag rács alatt.
Nekem ott volt...;-)
Attie09-11-2008 16:05:53 //
80947
Faceliftesen valahol a kesztyűtartó alatt, befelé kell nyúlni a középkonzol felé.
Grego09-11-2008 16:04:49 //
80946
Ha valaki tud segíteni, árulja el, hogy hol találom a pollenszűrőt, mert szerelők sem tudják, hol van. Autóm láthatjátok az oldalamon. Köszi előre is!
csocsi09-11-2008 16:00:39 //
80945
Neki nem kötelező az első rendszám?: ))
ystuc09-11-2008 15:59:34 //
80944
GEORGE09-11-2008 15:59:11 //
80943
De minden 156 ezüst a középkonzol, nem uncsi.....:-)
...és, ha feketére nyomnám az durva lenne? :-))))
Nézek valamit, hogy össze tudjam hasonlítani. Most rajzolhatok, meg szinezhetek. :-)
CSajos is ezt mondja. :-)
GEORGE09-11-2008 15:49:56 //
80940
majd 50ezer km fakormánnyal, nagyon frankó, nem látszik rajta semmi kopás a bőr kormányopkkal szemben...kár, hogy hamar kopnak...
GEORGE09-11-2008 15:48:58 //
80939
A középkonzolt fényeztesd autószínűre.... viszont ahhoz nem illik a fa...
FoToS09-11-2008 15:45:35 //
80938
csak bőrősre és ezüst szinű középkonzol :)
Gyerekek! Valami lett velem. Kinek van még fakormány meg a fa hatású konzol a kocsijában? Most már nem tetszik. Ki akarom cserélni. Milyen színű legyen a konzoll? Pffff Dobom ki. :-) Kormány ötletek? Csak bőröztessem át?
Hát tényleg nem! De azért nagyon köszike az infót!
Hát ha jól gondolom nem igazán értesz ehez a részéhez az autószerelésnek :D jobb ha szerelőre bízod.Segítenék szívesen neked de messze lakom :( Arra figyelj oda hogy nehogy komplett motort vetessenek veled ha azt mondják mert meglehet csináltatni!!!
Jesszus! :) És ilyenkor mi van?? Szerelő? Az a baj, hogy elég kellemetlen. Gondold el, mész valahova, és nem tudod otthagyni a kocsit, mert le van engedve az ablak.... Ki kellett vinnem a garázsba éjszaka és most ott van lehúzott ablakkal. :(
Szia két dolog lehet biztositék,vagy a mototr szénkeféje kopott nagyon el és nem érintkezik,esetleg még a tulmelegedés védelme oldott le de az egy kis idő után visszaadja az áramot a motornak.
Sziasztok!
Tud nekem valaki segíteni?? Tegnap este leengedtem a jobb oldali első ablakot, és nem tudtam visszahúzni. Volt már ilyen egyszer, de akkor rövid próbálkozás után sikerült visszavarázsolni. Hát most nem..... Elég kellemetlen a dolog. Valami ötlet??
Mi van Cartárs? Nem tudsz aludni?
GTPeti09-11-2008 03:59:35 //
80930
Szerintem meg fel tudja tenni az SW ajtaját a Berlinára.
(...max becsukni nem lehet, de nem ez volt a kérdés. ;))
GTPeti09-11-2008 03:57:51 //
80929
Ha egy TS-től mégsem keletkeznének "olyan" foltok, egy Integráléval kéne megpróbálni. Olyan (igaz!) történetről konkrétan hallottam. :)
Vagyunk ezzel így egy páran. :)
Gondoltam bedobok egy képet a nyári tiranai kirándulásomról. Ott is vannak azért Alfák. Mondjuk nem sok.

Dévid08-11-2008 19:04:57 //
80927
Sajnos nem mindig van szerencsém nekem sem, de nem panaszkodhatok, hisz sokat segítettek az Alfások, néha jó tanácsokkal, néha rossz tanácsokkal, néha csak azzal, hogy tartották bennem a lelket. :)
Hát, amiket olvaastam a kálváriádról, ezen a két állításodon meg sem lepődök. :)
Dévid08-11-2008 18:54:22 //
80925
Az alkatrészforrásaim nekem is megvannak, csak anyagi forrásaim korlátozottak. :)
Múltkor voltam Tatán a Trencsik bontóban. Tele volt bőrös 156-okkal, SW és 4ajtós szintén. Szóval ha ezen múlik, akkor hamar bőröztethetsz. :)
Dévid08-11-2008 18:07:11 //
80923
Nem, hacsaknem rászakad a garázs. :D
Még az akkumulátort is kiszedtem, nehogy összetörjem. :)
Dévid08-11-2008 18:03:42 //
80921
Nyugi, ha bőrkárpitos lesz a kocsim, akkor majd megmutatom miért van kígyó+kereszt a kocsim elején. :DDDDD
Addig sajna nem lehet, mert a szövetből nehéz kiszedni a barna foltokat.
Írdd meg neki, hogy az Alfát nagy betűvel kell írni.
Aztán célozz arra, hogy az általa mlítemm izé kereskedésének emblémájára miért írják oda, hogy "auto" - talán azért, mert különben nehéz lenne kitalálni, hogy mi is az, amit árulnak :-))
satya08-11-2008 17:23:24 //
80918
baj van, nagy baj van!
volt nekem 1 légszűrőházam, ami nem bírta kiképzést és elhalálozott. :((
/balf@sz vótam/ némi ragasztó szalag segítségével pillanatnyilag kómában van, és várja a törésmentes ház érkezését.
aki hallja adja át!! :))
ha valakinek van használhatója, vevő lennék rá.
köszi
Attie08-11-2008 16:16:36 //
80917
Tuti, nekem is nem rég törölték ki és láttam, hogy így csinálják.
Dévid08-11-2008 16:03:51 //
80916
Nem egy kategória. Nem igazán ismerek egy csajt sem akinek benedvesedik a bugyija egy Superbtől...
Liquid08-11-2008 16:00:11 //
80915
simán :))
Dévid08-11-2008 15:31:37 //
80914
Most kaptam egy üzenetet MSN-en:
Sxoe @ work üzenete (15:23):
inkább add el az alfát és intézek neked egy fullos Superbet olcsóért
Szerintetek?
biztos hogy más a hátsó ajtó! nem tudod feltenni a sedanét az sw-re max ha megkalapálod :DDD
joe15608-11-2008 15:14:39 //
80911
Ez mennyire biztos ?
Adrián08-11-2008 14:44:44 //
80910
Ugy tudom service funkciónál a plusz + minusz- gombokat egyszerre nyomva taratani pár másodpercig
joe15608-11-2008 14:42:14 //
80909
Üdv Urak ! Tudja valaki hogy kell kitörölni a 156 fedélzeti computerének kötelező szervízre figyelmeztető üzenetét ?
Adrián08-11-2008 14:36:51 //
80908
Igazából ez elképzelhető mert ugye a padlólemez is egyezik ha minden igaz!;)
Alfa Amore doesn't take any responsibility for the posts.