Forum >> 156

Ronnie31-05-2007 23:47:39 // 38157
Uhh, ráadásul ez az autó nagyon pöpec, tele van különleges extrákkal is! ;o)))

Többek között:
- autórádió Uhh!
- centrálzár
- elektromos ablak(elöl-hátul)
- elektromos tükör

Kedvenceim:
- hátsó oldal légzsák :o/ ????
- szervokormány
- ülésmagasság állítás
mesa31-05-2007 21:16:23 // 38156
Nem tudom, de lehet neked van igazságod!!!

Én ugyanis a relék között nem találom a Selespeed nagynyomású szívattyújának a reléjét. Tehát ez a Selespeed is eleve kérdéses. Sajnos a motortér jobb oldala kilóg aképből, így nem látszik, hogy ott van-e maga a Selespeed folyadéktartálya...

Aki nem hiszi nézze meg a kocsim blogjának elején a fotót.
Poló31-05-2007 21:09:44 // 38155
Kicsit utánnajártam a saválló anyagnak. Pontosan már nem emlékszek, de a tábla lemez (talán 1,5 mm vastag) kerülne olyan 17.000 Ft-ba, abból valamennyi hulladék lenne, mert jóval nagyobb a tábla, mint az anyagszükséglet, kettő viszont nem jönne ki belőle. A másik dolog meg az, hogy qrva nehéz lenne. A harmadik meg az, hogy a 1,5 mm-es lemez még löbögne.
Nyirkos31-05-2007 21:07:49 // 38154
Nekem Seriff-ék ezt az ajánlatot adták fémre, ha érdekel valakit:

Az adott lemez ára ( 2mm hideghengerelt lemez ) 33.600 Ft , az ár tartalmazza az ÁFA és a házhozszállítás ( postázás ) összegét.
A lemezhez tartozékok nincsenek, azt azonnal lehet szerelni, természetesen a kötőelemek mellékelve vannak.
Szállítás 48 órán belül.
Poló31-05-2007 21:05:32 // 38153
Azaz. 15K-t, kell a pénz és most úgysincs fent.
Érdeklődök erre-arra. Fém lehet, hogy nem lesz.
Azt az erősítettet lehet, hogy meg fogom nézni.
Nyirkos31-05-2007 21:02:55 // 38152
És mit kérnél érte?
Ez az, amit múltkor mutattál, hogy Csöritől hoztad haza?
Csak nem egy üvegszálas erősített fajtát veszel te is? :)
Trombozis31-05-2007 20:20:31 // 38151
Mondom, hogy hasonlít. :-)
Poló31-05-2007 20:09:42 // 38150
Biztos.
csocsi31-05-2007 20:09:07 // 38149
Ez most biztos?
csocsi31-05-2007 20:08:19 // 38148
Ezért vannak a cartársak :))
csocsi31-05-2007 20:07:51 // 38147
Ilyesmi előfordul mással is.
De vaze az nem feltünő ha pályán ilyen lassan megy valaki???? :)))
Poló31-05-2007 20:02:28 // 38146
Eladó egy alsó motorvédő brukolat!
Fangio31-05-2007 19:20:50 // 38145
Belülről 2 hatos csavar fogja /10-es kulcsnyilás/ kicsit macerás hozzáférni, legkönnyebb csőkulccsal. Én levettem az aksi sarut.
Sanyi31-05-2007 18:25:06 // 38144
Na igen! Most próbálgattam én is! Minden egyes falura itt a közelben( Mezőlak, Nyárád stb.) azt írja hogy az utca ami átmegy rajtuk Pápai utca! :-SSS ÉRDEKES! :-D
Poló31-05-2007 18:19:41 // 38143
Vannak benne hülye dolgok. Pl azt írja, hogy a Fő térről menjek a Szent László utca irányába. Oda be se lehet menni kocsival :)))
De amire kíváncsi voltam, azt megtudtam :)
Sanyi31-05-2007 18:18:20 // 38142
Szívesen!
Remélem jó lesz!
Sanyi31-05-2007 18:17:54 // 38141
bocs h ismételtelek! :-)
Sanyi31-05-2007 18:17:30 // 38140
Jaaa!
Ha selspeed akkor a 2.0 stimmel!!!
De a 192ló meg a GTA nem igazán!!

meg az a 125KW sem!
Robert-jtd31-05-2007 18:13:36 // 38139
Még az sem nagyon stimmel mert 125kw-az nem 195Le az valahogy sehogysem stimmel!:)
Poló31-05-2007 18:11:47 // 38138
Aha, most telepítettem Java-t.

Köszi a linket :)
Poló31-05-2007 18:11:27 // 38137
A 2,5 V6 192 lovas, de abban nem volt selespeed, viszont automata igen. A motorja a képen egy TS, ami lehet selespeed.
Sanyi31-05-2007 18:10:26 // 38136
Poló !

Megnézted az útvonaltervezőt amit belinkeltem??
Sanyi31-05-2007 18:09:39 // 38135
Az is lehet h az előtő tulaj ráragasztotta, ő meg nem ismeri az alfákat és nem tudja hogy az övé nem GTA mert az 3.2V6 !!

Ha így is van azt a 192LE-t még mindíg nem értem...
ALFI15631-05-2007 18:06:15 // 38134
Vannak itt érdekes tagok.Nem ártana kicsit szigorítani vagy leellenőrizni a leendő tagokat szerintem,mert van olyan akinek szerintem nemhogy Alfája még autója sincs.
Robert-jtd31-05-2007 18:05:14 // 38133
Ez a város tőlem kb-20km re van ha arra járok megkeresem a cartársat.
Annyi biztos,hogy kicsit fura kombinációja van a kocsijának!:)
Poló31-05-2007 18:02:49 // 38132
Hátulján fent van a felirat.
Mondjuk a rendszáma meg német, a srác meg szlovák.
Sanyi31-05-2007 18:00:59 // 38131
Akkor jól át @#&>@#@ !
ALFI15631-05-2007 18:00:08 // 38130
Lehet,hogy ő ténleg úgy vette,hogy GTA!
Poló31-05-2007 17:53:49 // 38129
Nézd meg hány lovas ;)
Trombozis31-05-2007 17:50:43 // 38128
Hasonlít az enyémhez. 1.6 GTA :-)
Poló31-05-2007 17:43:44 // 38127
ALFI15631-05-2007 17:13:47 // 38126
De a fa alatt ami alatt állsz azellen kevés a pléd.Oda már szivacs kell.
Zsolesz31-05-2007 17:08:41 // 38125
Egy is elég csak jó nagy legyen. :)
Ferke31-05-2007 17:07:01 // 38124
Bááááz!!! Ez hogy nem jutott eszembe????:)))
Monnyuk ettől aztán totál hülyének fognak nézni a kollegáim, de ez pont nem érdekel.
Mekkora ötlet?! Végülis 2db pokróc elég is, akármennyire is SW.:))
Poló31-05-2007 17:01:54 // 38123
Legyen nálad mindig egy pokróc, amit rá tudsz dobni.
Ferke31-05-2007 16:59:00 // 38122
Ezt csak úgy....

Jégeső előtt fényképeztem, közvetlenül. gondoltam, legyen egy utolsó kép még, mielőtt hülyére veri a jég..:))
De aztán végül nem látszik semmi, szerencsére.

Srácok, én úgy fosok ezektől a jégesőktől, a kollegáim már rajtam röhögtek, 1 órán keresztül kint álltam, és izgultam, hogy álljon már el. Amennyire lehetett, beálltam a fa alá, de ez egy nagyon csumpi kis fa, semmit nem védett.
Áh, megint csak szerencsém volt...
Poló31-05-2007 16:57:52 // 38121
Ki volt írva, hogy a 71-es út (vagy melyik, már nem emlékszek) jobbra van. Lekanyarodtam jobbra és már fent is voltam a pályán. Ott már nem lehet visszamenni. Egész addig szép 90-es tempót nyomtam, tetőablak el volt húzva, hát a pályán se mentem gyorsabban, meg nem is akartam kitűnni a sorból, meg a következő lehajtót sem akartam elhagyni :))
Ferke31-05-2007 16:56:16 // 38120
Biztos, hogy azt hitte, mert gondolom nem volt hozzászokva, hogy egy Alfa 90-nel megy az autópályán!:)))
csocsi31-05-2007 16:51:07 // 38119
Valld be, hogy gonoszkodni akartál egy kicsit :))
Poló31-05-2007 16:48:55 // 38118
Múltkor véletlenül feltévedtem az M7-esre. Matricám nem volt, próbáltam meghúzni magam a következő lejáróig, inkább lassan mentem, olyan 90 km/h-val. Egyszercsak utolért egy Merci. Előtte nem tudom mennyivel ment, de mikor utolért, akkor lelassított ő is 90-re és nem előzött meg, csak akkor mikor utolért minket még pár autó, akik viszont olyan 150-160 körül jöhettek.
Lehet azt hitte, hogy tudok valami mérésről és azért megyek lassan? :))
Ferke31-05-2007 16:20:32 // 38117
Gyújtásról le kell venni, utána nyugodtan lehet szétbombázni, csak öszerakásnál figyeljetek, hogy minden a helyén legyen, és csak azutón lehet gyújtásra rakni. Ha gyújtásra kerül, akkor bentmarad a hibakód.
Trombozis31-05-2007 16:10:33 // 38116
Colos kollega szétszedte a kocsit. Tetszett neki a lámpám. Most hívott, hogy mit szedjen még le a pilácsról. :-DDDD
Mondta neki gyors lesz, mert már volt egy párszor leszedve a lökös. Télleg gyors volt. :-D
JTD2431-05-2007 13:12:16 // 38115
Üdv, 156-osok!

Bal egy ülést akarjuk rendbehozni kárpitossal, de nem tudjuk/merjük kivenni a légzsákot. Van valakinek tapasztalata?

Köszi, JTD24
Trombozis31-05-2007 11:47:11 // 38114
Ma nem hozta a pasztát, mert neki otthon durva van. Ma délután kapja a puhát vagy mi a neve és holnap hozza. De az övé nagyon szép lett. Most csinálta. remélem az enyém is olyan tiszta lesz.... :-P
mesa31-05-2007 11:43:53 // 38113
köszi!
Mambo_7631-05-2007 11:02:10 // 38112
Akinek még nincs meg, töltse le.....:)

Autókatalógus2007
Karakot31-05-2007 10:19:05 // 38111
Igen! :) Kxxva jól megy a kanyarokban. Is. :))


Csak halkan: azért a Mitsu bitangabb volt... :)
tipoatti31-05-2007 09:58:48 // 38110
Így van, el ne higgyétek! Időről időre mindig előjönnek ezek a "tuti" infók, mennek a körmélek... kamu.
csocsi31-05-2007 09:41:01 // 38109
EZ a papíros dolog az biztos??????
Én is úgy tudtam, hogy valamilyen papírnak kell lenni ha nem is ennyi mindennek.
mesa31-05-2007 09:37:22 // 38108
Na ezt nehogy elhiggyétek!

Kb. egy hónapja volt az indexen, hogy nem kell a zsaruknak semmiféle dokumentum a mérőeszközről a kocsijukban lenni. ez csak UL.

A kamerákat kihelyezték a pálya felett, de azok csak a rendszámokat olvassák, az autópáylakezelőnek (bliccelők miatt)

Több kamera pontot is kiépítettek (középen) de még mindig csak 2 db mérő készülék van, amit viszont most már több helyen variálhatnak.
Alfa Amore doesn't take any responsibility for the posts.