Forum >> 156

GTPeti03-07-2008 18:02:37 // 73157
Ha külön oldalon viszi, akkor meg kialakulhat egy jó kis földhurok. Ezt sokan elfelejtik.
GPti(V6)03-07-2008 17:34:27 // 73156
A beszerzéshez adtam a hirdetést.
Erhard 242 (Pure Energy)03-07-2008 15:30:32 // 73155
hát 2db 5m-es hangszóró kábelem van nem hiszem hogy körbe tudom futtatni a bal oldalit...:(
Vinnie03-07-2008 15:27:13 // 73154
De a tápkábelt az egyik oldalon, az RCA-t és a hangszóróvezetékeket meg a másik oldalon vidd. Különben zajos lehet!
Erhard 242 (Pure Energy)03-07-2008 15:25:21 // 73153
Köszi a segítséget! :)) utána már a küszöbben tudom tovább vinni a hangszórókábelekkel meg az RCA-t is!
someday03-07-2008 15:22:08 // 73152
a "pl:beszerzés" az mit jelent?
Vinnie03-07-2008 15:22:04 // 73151
Helló!

156-osban? Bal oldalon az ablak alatti műanyagot ki kell venni. Meg a motortérben, bal oldalt van fent egy nagy szivacs amit szintén ki kell venni. Ezután már lehet látni egy 5 cm-es gumi tömítést. Ezt lehet méretre vágni, és ezen kell átvezetni a tápkábelt.
someday03-07-2008 15:17:20 // 73150
ezt a hirdetést szivesen befagyasztanám 1 évre :)
GPti(V6)03-07-2008 15:12:46 // 73149
Keresek 156v6-hoz klimakompresszort lehetőleg ne csillagászati áron.
GPti(V6)03-07-2008 15:07:04 // 73148
Szerintem igen,ha a Fiat Bravaba belehetett.http://www.autosszaki.hu/alkatresz/1956/alfa-romeo-motor-valto-motor-egyben,pl.:beszerzés.
someday03-07-2008 14:36:03 // 73147
Kérdés: a váltóolajat hol tudom megnézni a 99es 156osomban?
Merengő (!): a 99es1.6os 156osomba lehet rakni 25v6 mocit? :) és be lehet egyáltalán olyat szerezni?
csocsi03-07-2008 14:28:25 // 73146
Sima gyári.
Erhard 242 (Pure Energy)03-07-2008 14:10:35 // 73145
hol lehet átmenni a tűzfalon a tápkábellel?
Trombozis03-07-2008 14:05:00 // 73144
Most milyen van benne?
csocsi03-07-2008 14:03:24 // 73143
Na látod valóban oda sem tudtam leállni. Hamar ki is lett dobva.
Trombozis03-07-2008 14:00:37 // 73142
Szmájli lemaradt. :-D
Trombozis03-07-2008 13:57:39 // 73141
Mert be kell állni a garázsba.
csocsi03-07-2008 13:52:50 // 73140
Örülj neki.
Az enyémben volt bent, de ezen az utakon nem igazán nyerő.
Trombozis03-07-2008 13:51:24 // 73139
Régebben azt olvastam, hogy 30nál nagyobbat a gátlók nem bírják. Anno én 40mm-est akartam, de emiatt nem is adott a srác. Pedig én ezt kértem. :-)
Mike.03-07-2008 10:50:32 // 73138
Még a 35-40 is sok, azt sem merem bevállalni. Talán a 30 mm es az utolsó méret ami jöhetne.
Trombozis03-07-2008 10:09:20 // 73137
Nekem 30 mm van.
Trombozis03-07-2008 10:07:56 // 73136
:-))))))))))) De a feeling meg van. :-P
Csicsi03-07-2008 09:54:51 // 73135
Nekem annyira bejön a hangja!! Csak nagyon meszze van!! http://www.youtube.com/watch?v=YTFpQFPQJ7U
zender03-07-2008 08:21:53 // 73134
Khm, annyira nem jó az. Nekem valami olyasmi van, és minden kis kavicson súrolok, meg a kijárt hosszbordák tetején kell közlekednem.. :DD
Trombozis03-07-2008 08:16:07 // 73133
Tegyél be egy 50 miliset. :-D
Mike.03-07-2008 08:01:42 // 73132
Szeretném ha az lenne. :-)
Na de úgy látom ez elég nehéz ügy.
Trombozis03-07-2008 07:56:49 // 73131
:-) 20mm lesz?
Mike.03-07-2008 06:30:16 // 73130
Na tegnap hívtam pár bontót rugó ügyben. Mint ahogy sejtettem, fingjuk sincs melyik rugó a sport változaté.
Na de van még pár cím, nem adom fel! :-))
Trombozis03-07-2008 01:02:14 // 73129
Köszi, pedig csöppet látszik, hogy telefonos. :-) Csináltam sok képetaz aljáról, deelmosódott. Csöpög valami alul,denem olajnak láttam és azt akartam megmutatni, de majd.....óóóó dehülye vagyok, hát az ablakmosó....előtte töltöttem ésállítgattam megint. De jó, hogy eszembe jutott. :-DDD Mindegy a blokk alja tiszta olaj,meg a váltónak is. Neki kéne esni. Manapság vagányabb vagyok a kocsi szétszedésben. :-D
Poló03-07-2008 00:59:16 // 73128
Jó ez a kép :)
Poló03-07-2008 00:27:07 // 73127
Valaki cserélte, azt hiszem Cgo volt az.
Trombozis02-07-2008 23:34:41 // 73125
Kicseréltem a balhátsó kilincset meg a rácsot a lökösben.
Trombozis02-07-2008 23:33:20 // 73124
Következő projektem. Itt nem kicsit látni, hogy az idő eszi az anyagot, meg azt is, hogy közelebbről megismertem egy gödröt a múltkor.

Zsifi02-07-2008 20:15:49 // 73122
Nem mindegyik spoileres!:)
csocsi02-07-2008 18:16:49 // 73121
Jól van na :)))))))))))))))))))
GTPeti02-07-2008 18:15:56 // 73120
Még nem tervezem a megrendelését. Csak érdeklődöm. :))
GTPeti02-07-2008 18:15:23 // 73119
Mondom. Gyárit! Olyat, amiket a párducokra tesz a gyár.
csocsi02-07-2008 18:14:08 // 73118
Hát az alfára fényhíd :))
GTPeti02-07-2008 18:11:55 // 73117
Hogy? Mire?
csocsi02-07-2008 18:10:54 // 73116
De azért remélem nem suzukist néztél ki rá :)))
GTPeti02-07-2008 18:07:07 // 73115
Hozunk neked drágábban is, ha szeretnéd. ;))
GTPeti02-07-2008 18:06:03 // 73114
Erhard, mennyi lenne 156-oshoz 1 gyári fényhíd? Az Eperben benne van. :))
ruszman02-07-2008 15:53:17 // 73113
jaa azt hittem sokkal drágább.. köszi.
Liquid02-07-2008 15:49:16 // 73112
sztem vegyél bármilyen papírszűrőt, kb. 2-3e lehet asszem
ruszman02-07-2008 15:44:58 // 73111
sziasztok!

levegőszűröt akarok cserélni mit javasoltok milyet vegyek? nincs szükségem direkt vagy sportlégszűrőre csak valami jót akarok de nem horror áron. igaz azt sem tudom hogy a gyári mennyi lenne..

üdv: ruszman
András bácsi02-07-2008 15:28:03 // 73110
Szerintem elvileg lehet, de gyakorlatilag külön nem lehet kapni.
András bácsi02-07-2008 15:27:13 // 73109
Mondjuk kérdezd meg Erhardot. :) Szerintem nekem is van otthon tartalék, csak hülye voltam, és nem írtam rá, hogy melyik gépezetbe való. :(
someday02-07-2008 14:53:44 // 73108
Honnan? ilyet vadászok a vezető oldali ajtómra amióta megvan a gép. Sajnos szakadt. :(
Alfa Amore doesn't take any responsibility for the posts.