Forum >> 156

Mike.26-11-2006 19:42:15 // 23507
Hááát az egyik kevés a másik meg sok. Bár van akinek meg ér 15 e Ft is és lehet az is, hogy másnak elég az 1500 is érte. :-))
Poló26-11-2006 19:40:37 // 23506
Trencsiknél bőr ülés garnitúra, oldalkárpitokkal, 2 db légzsákkal 150.000.- Szövet ülések (asszem 2 db) 25.000.-
Trombozis26-11-2006 19:38:05 // 23505
Azért kérdeztem én is. :-D
Satti26-11-2006 19:37:23 // 23504
Azért ha belegondolsz,az 1500,már több mint baráti,ha azt nézem,hogy 4 kis szelepsapka,600-800 Ft.Annak idején a használt piros sportrúgókat vettem 25K-ért a példa kedvéért.
Poló26-11-2006 19:34:42 // 23503
15 viszont már sok lenne érte. 1500-ért egy baráti ár.
Satti26-11-2006 19:29:39 // 23502
Ez így nagyon olcsó,nem maradt le egy nulla?
Trombozis26-11-2006 19:27:36 // 23501
1500Ft? és ez gyári?
Fangio26-11-2006 19:19:33 // 23500
Nekem van ilyenem,az autómban az üléseket bőrülésre cseréltem.Elküldöm ha kell a tartófémmel együtt 1500FT+ptk.
Trombozis26-11-2006 19:13:57 // 23499
Ezzel én is egyet értek. :-////
Satti26-11-2006 19:13:12 // 23498
Első könyöklőből sztem is csak a gyári a jó,a többi megoldás nem az igazi.
Piritu - 1.000.00026-11-2006 18:55:03 // 23497
Részvétem a gép miatt! Minél előbbi gyógyulást!
Piritu - 1.000.00026-11-2006 18:52:31 // 23496
Az enyémben gyári van, az tényleg az ülés oldalához van rögzítve. Szerintem ez jó megoldás, mert így a támlával együtt mozog. Kicsit nehéznek tűnik utólag bepakolni...
tipoatti26-11-2006 18:42:27 // 23495
Megsúgom, hogy mind a kettőt Te csináltad! :) Nemtom, mi ütött belé, de elmúlt! :)
Keyko26-11-2006 15:59:41 // 23494
Sziasztok! Kicsit megtörtem a gép elejét!: ( Első lökhárítóra lenne szükségem,lehet,hogy nem "eredetit" hanem valami sportosabbat teszek majd előre!Ha bárkinek van valami infója, vagy tud szerezni (normális áron) az szóljon!Előre is kösz!
Ferke26-11-2006 14:54:46 // 23493
Na nemááá, megint??? Az haldoklott, amleyiket csináltam?? Azóta 1x az enyém is xarakodott, masszírozásra az is elmúlt.:)
Poló26-11-2006 11:37:35 // 23492
Ronnie ülés nélkül vette :) Csak éppen nagyon ritka :(
Liquid26-11-2006 11:36:18 // 23491
Én kérdeztem bontóban, azt mondta az arc, hogy gyárilag az üléshez van rögzítve, tehát, ha nincs akkor csak üléssel cserével lehet a gyárit betenni. Engem is érdekelne ezzelkap. bármi használható...
robi7426-11-2006 09:06:44 // 23490
Helló! Én láttam az Ebay-en egész jókat, legalábbis jól néztek ki. Szerintem érdemes ott körül nézni.
Csekő25-11-2006 22:40:29 // 23489
Kösz a tippet!
Karakot25-11-2006 17:14:44 // 23488
Kérdezd Ronnie kollégát, ő nem rég szerelte be, de nem tudom, hogy milyet. Mindenesetre tökéletesen jól néz ki, és kényelmes is. Lehet, hogy gyári.
Mike.25-11-2006 16:48:16 // 23487
Láttam már ilyen utólag beépített univerzálist. Háááát, finoman szólva is gáááz! Próbáld meg bontókban megnézni hátha ...
Csekő25-11-2006 16:42:21 // 23486
Sziasztok! Az az én egyik gondom, hogy nincs a kocsimba elől könyöklő és nagyon hiányzik! :( Gyárit nem nagyon találok sehol meg azt sem tudom fel lehetne-e szerelni egyáltalán?! Viszont néztem utángyártottakat ( vagy univerzálisat ) vagy mi a neve hát azok nem nagyon tetszenek igazán! Van valakinek ilyen utólagossan beépített? Milyen? Kényelmes? Nehéz beépíteni? Ha valakinek van tapasztalata örülnék ha megosztaná velem! Előre is köszi!
csocsi25-11-2006 12:17:37 // 23485
Akkor lehet, hogy valamit nem csinálsz éppen akkor jól :))))
tipoatti25-11-2006 11:39:14 // 23484
:) Ezt mondták már máskor is nekem... bárcsak a pénzügyeimben lennék ilyen, a pénztárcámat ( mondjuk nincs is ) hiába rámolgatom, simogatom... :)
csocsi25-11-2006 06:45:14 // 23483
Akkor te egy mágus vagy :)))
tipoatti24-11-2006 21:00:59 // 23482
Ma szedhettem szét megint a gyújtáskulcsot... mosmá' elég szarul néz ki. :( Önállósította magát, ki,-be nyitogatott, riasztgatott. Kicsit átrámoltam, megmasszírozgattam :), és megjavult. :)
Vader (a Gróf)24-11-2006 20:48:51 // 23481
Pedig átvenném nyomott áron:P
Peta24-11-2006 19:49:31 // 23480
Mindenkinek köszönöm szépen. az 155-öm nevében is.
ALFI15624-11-2006 18:13:17 // 23479
Komoly a verda,nem csodálom,hogy nem eladó.
156sw24-11-2006 18:09:18 // 23478
Enyém meg NEM eladó:-DDDDDDDDDDDD
Vader (a Gróf)24-11-2006 18:04:31 // 23477
Ha már lúd, gágogjon!
Vader (a Gróf)24-11-2006 18:03:53 // 23476
Köszönöm!
ALFI15624-11-2006 18:03:48 // 23475
Csak Új műszerfalas jó?
ALFI15624-11-2006 18:01:48 // 23474
Valamit hallunk erefelé jelzek.
Vader (a Gróf)24-11-2006 17:58:04 // 23473
Lecsekkoltam.Szép, de nem sw.:(Ilyen a szerencsém.De azért köszi!
ALFI15624-11-2006 17:55:35 // 23472
Enyimé.Most van benne 85000km.Most se tudom használni mert a cégest nyomom.Havonta párszáz km.ha megy.
Vader (a Gróf)24-11-2006 17:53:04 // 23471
Igen, én.Van vmi jó ajánlat?:)
ALFI15624-11-2006 17:50:33 // 23470
Te akarsz venni?
ALFI15624-11-2006 17:47:58 // 23468
Ragaszkodik az SW-hez?
Vader (a Gróf)24-11-2006 17:47:45 // 23467
2db van.1 ár nélkül...Nem sok info!
Vader (a Gróf)24-11-2006 17:46:19 // 23466
Nemtom..Lehet.
ALFI15624-11-2006 17:43:55 // 23465
Valaki ilyet akar venni?
GTPeti24-11-2006 17:32:26 // 23464
Én 2,5-3,5 között tippelem. De a hasznaltauto.hu sztem jó iránymutatónak.
Vader (a Gróf)24-11-2006 17:27:13 // 23463
Ciao!2002-es 2.4 JTD 156 sw- nek mennyi a reális ára (bőrbelső, oldallégzsák...)??? Köszi:))
GTPeti24-11-2006 16:04:12 // 23462
Olvastátok? "Fogyókúrára fogják az Alfa 159-est?" (Totalcar) Ezt nevezem én gyors reakciónak. Valahogy így kell működnie egy autógyártónak. Forza Alfa. :))
Kompressz úr24-11-2006 15:48:42 // 23461
Majdnem. 169es alapokra készül a következő debreceni villamos :))))
csocsi24-11-2006 15:33:59 // 23460
Látod miről maradtál le? :)))))
BeeGee24-11-2006 15:31:54 // 23459
Típus váltás volt? 156ból villamos?? :)
Mike.24-11-2006 14:32:46 // 23458
"csakénjárjakjól" mentalitást felváltja a "jut is marad is", Ez jó megfogalmazás és ez sajnos tényleg így van. Amúgy sok helyen lehet már változást felfedezni olyanoknál akik hosszú távon gondolkodnak.
Alfa Amore doesn't take any responsibility for the posts.